Europos futbolo čempionatas prasidėjo lygiosiomis

Spėliojimų apie pirmojo čempionato mačo tarp Lenkijos ir Graikijos galutinį rezultatą buvo nemažai, tačiau nė vienas futbolo ekspertas tiesiog nebūtų sugebėjęs atspėti scenarijaus.

Lenkijos futbolininkai po kelių nesėkmingų atakų pirmojo kėlinio pradžioje, septynioliktą minutę sugebėjo nuginkluoti graikų gynybą. Įvartį įmušė Robertas Lewandowskis.

44-ą minutę visi Graikijos rinktinės žaidėjai susigirebė už galvos, kai Papastathopoulos gavo antrą geltoną kortelę ir privalėjo palikti aikštelę. Po kelių minučių dar viena geltona koretele buvo nubaustas graikų gynėjas Holebas, tačiau lenkams teisėjo diskutuotini teisėjo sprendimai nepadėjo: po pertraukos, 51-ą minutę rezultatą išlygino Salpangidis.

67-ą minutę raudona kortele buvo nubaustas pagrindinis Lenkijos rinktinės vartininkas Wojtechas Szczensny. Komandų pajėgos aikštėje išsilygino, o graikų komandos kapitonas Karagounis nerealizavo 11-os metrų baudinio. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:1.