Drama Kijeve: Anglijos rinktinė palaužė švedus

Penktadienį antrosiose Europos futbolo čempionato D grupės rungtynėse tarp Anglijos ir Švedijos rinktinių pergalę išplėšė britai – 3:2.

Permainingai vykusiame susitikime pirmaujanti ekipa keitėsi net tris kartus. Po 23-ąją miutę A.Carrollo pasiekto įvarčio į priekį išsiveržė Anglijos komanda. Po pertraukos Ukrainos sostinės stadione prapliupo įvarčiai.

49-ąją min. anglas G.Johnsonas, norėdamas išmušti į vartus lekiantį kamuolį, nesugebėjo to atlikti. Pataikęs į virpstą, nuo kurio kamuolys suspurdėjo tinkle, jis tapo įvarčio į savo vartus autoriumi.

59-ąją min. O.Mellbergas galvos smūgiu išvedė į priekį švedus – 2:1.Tačiau skandinavai neilgai džiaugėsi įgyta persvara.

64-ąją minutę T.Walcottas išlygino rezultatą, o 78-ąją min. D.Welbeckas pelnė pergalingą įvartį.

Po nesėkmės švedai, kaip ir airiai C grupėje, prarado viltis iškopti į kitą etapą.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Prancūzija     2 1 1 0 3:1  4
2. Anglija     2 1 1 0 4:3  4
3. Ukraina     2 1 0 1 2:3  3
4. Švedija      2 0 0 2 3:5 0