Devyniese rungtynes baigę „Real“ prasibrovė į taurės pusfinalį

Sužaisti du Ispanijos „karaliaus“ taurės ketvirtfinalių etapo mačai.

Išvykoje rungtyniavęs Madrido „Real“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Valencia“ ir užsitikrino vietą taurės pusfinalyje, kuriame surems ginklus su „Barcelona“ ir „Malaga“ poros nugalėtoja.

Rungtynių pradžioje „Real“ vairininkas Jose Mourinho turėjo atlikti priverstinį keitimą, nes traumą patyrė vartininkas Ikeras Casillas. Jį aikštėje pakeitė Antonio Adanas.

Užtikrinčiau žaidę svečiai pirmieji įsiveržė priekį. 44 susitikimo minutę kamuolį į Valensijos ekipos vartus pasiuntė puolėjas Karimas Benzema.

Antrojo kėlinio pradžioje teisėjas parodė antrą geltoną kortelę „Real“ gynėjui Fabio Coentrao. Tuo netruko pasinaudoti aikštės šeimininkai, kuriems 52 susitikimo minutę pavyko išlyginti rezultatą. Nepaisant to, drausmingai sužaidę „Real“ futbolininkai neleido „Valencia“ vienuolikei sugrąžinti intrigos.

Pažymėtina, kad 88 minutę iš aikštės buvo pašalintas ir kitas „Real“ žaidėjas Angelo Di Maria.

Kitame susitikime „Sevilla“ rezultatu 4:0 sutriuškino devyniese rungtynės baigusią „Zaragoza“ ekipą. „Karaliaus“ taurės pusfinalyje Sevilijos ekipa susikaus su Madrido „Atletico“ ir „Betis“ poros nugalėtoju.

Rezultatai:

„Valencia“ 1 - 1 Madrido „Real“ (bendras: 1 - 3)

• 44' [0 - 1] K. Benzema
  • 49'  iš aikštės pašalintas F. Coentrao ("Real")
  • 52' [1 - 1] T. Costa
  • 88' iš aikštės pašalintas A. Di Maria ("Real")

„Sevilla“ 4 - 0 „Zaragoza“ (bendras: 4 - 0)

• 26' iš aikštės pašalintas J.F. Reyes ("Zaragoza")
  • 36' [1 - 0] A. Negredo
  • 45' [2 - 0] I. Rakitic
  • 65' iš aikštės pašalintas F. Gonzalez ("Zaragoza")
  • 67' [3 - 0] A. Negredo (11 m. baudinys)
  • 90' [4 - 0] M.D. Moral

Šiame straipsnyje: RealIspanijos taurėfutbolas