Čempionų lygos pusfinalyje „Chelsea“ nukarūnavo čempionus

Pirmuoju 2011-2012 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro finalininku tapo Londono „Chelsea“ (Anglija) klubas.

Tai paaiškėjo po antradienį pasibaigusių atsakomųjų pusfinalio rungtynių Ispanijoje tarp nugalėtojos titulą ginanusios „Barcelona“ ir „Chelsea“ komandų, kurios baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:2).

Pirmąsias rungtynes savo aikštėje „Chelsea“ futbolininkai laimėjo 1:0 (1:0).

Antradienio rungtynėse šeimininkai išsiveržė į priekį po Sergio Busquetso (35 min.) tikslaus smūgio.

Po poros minučių raudona kortelė parodoma svečių kapitonui Johnui Terry (37 min.), o dar po šešių minučių Andresas Iniesta (43 min.) įmuša antrąjį įvartį į svečių vartus ir katalonai pirmauja 2:0.

Tiesa, prieš pat pertrauką Ramiresas (45+1 min.) švelnina rezultatą - 1:2 - ir atgaiviną svečių viltis.

Prasidėjus antrajam kėliniui Lionelis Messi (49 min.) turėjo realią progą padidinti šeimininkų persvarą iki dviejų įvarčių, tačiau nerealizavo 11 m baudinio, o tašką rungtynėse padėjo pačioje susitikimo pabaigoje pabėgęs ir „Barcelona“ vartininką pergudravęs Fernando Torresas (90+2 min.) - 2:2.

Antrą kartą į UEFA Čempionų lygos futbolo turnyrą patekusi Londono „Chelsea“ komanda 2008-aisiais finale po baudinių serijos 5:6 nusileido „Manchester United“ (Anglija) klubui.

Trečiadienį atsakomosiose pusfinalio rungtynėse Madrido „Real“ (Ispanija) vienuolikė savo aikštėje bandys atsirevanšuoti už nesėkmę svečiuose 0:1 Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) komandai.

2011-2012 metų sezono UEFA Čempionų lygos finalinis mačas gegužės 19 dieną įvyks Miunchene (Vokietija).