Baltijos futbolo taurė grįžo į Lietuvą

Kaune, S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione, įvykusį trijų šalių futbolo rinktinių Baltijos taurės turnyrą laimėjo Lietuvos komanda.

Šiandien lemiamose rungtynėse lietuviai 2:0 (1:0) nugalėjo Estijos vienuolikę ir po penkerių metų pertraukos susigrąžino Baltijos taurę. Po įvartį į varžovų vartus įmušė Mantas Savėnas (31 min. iš 11 m baudinio) ir Artūras Rimkevičius (90+2 min.).

Pirmąsias turnyro rungtynes penktadienį su latviais mūsų šalies futbolininkai sužaidė lygiosiomis 0:0. Tokiu pat rezultatu šeštadienį baigėsi ir Latvijos – Estijos ekipų dvikova.

„Esu patenkintas žaidimu, be abejo – ir rezultatu. Galėjome įmušti ir daugiau, turėjome kelias puikias progas. Šiandien parodėme, kad mokame ir galime kovoti. Manau, kad žiūrovams palikome gerą įspūdį. Galbūt pasikeis jų nuomonė ir stadione žiūrovų ateityje matysime vis daugiau. Estijos komanda žaidė su vienu aukštu puolėju, kuriam atlikinėjo aukštus perdavimus ir taip bandė pratęsti ataką. Tačiau mūsų vyrai puikiai susitvarkė su šiuo puolėju. Antrajame kėlinyje atlikome kelis priverstinius keitimus, nes traumas patyrė Ignas Dedura, Dominykas Galkevičius, pavargo Vytautas Lukša. Kita vertus, šviežumo į puolimą įnešė Ričardas Beniušis, Artūras Rimkevičius, gerai pasirodė ir Andrius Arlauskas, Vitalijus Kavaliauskas. Iš starto sudėties žaidėjų labai naudingas krašte buvo Deividas Česnauskis. Gynyba taip pat sužaidė sėkmingai. Esu patenkintas visa komanda. Dabar rengsimės draugiškoms rungtynėms su Baltarusija“, - po pergalės prieš estus kalbėjo Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Raimondas Žutautas.
Lietuvos rinktinė su estais žaidė šios sudėties: Paulius Grybauskas, Ramūnas Radavičius, Tadas Kijanskas, Ignas Dedura (nuo 64 min. - Irmantas Zelmikas), Arūnas Klimavičius, Vytautas Lukša (nuo 77 min. - Vitalijus Kavaliauskas.), Dominykas Galkevičius (nuo 80 min. - Andrius Arlauskas), Mantas Savėnas (nuo 81 min. - Ričardas Beniušis), Kęstutis Ivaškevičius, Deividas Česnauskis, Darvydas Šernas (nuo 71 min. - Artūras Rimkevičius).

Šiame straipsnyje: futbolasLietuvaLatvija