„Atlanto“ futbolininkai Turkijoje nusileido „Sibir“ komandai

„Atlantas“ žaidė pirmąsias kontrolines rungtynes nuo pirmadienio Antalijoje (Turkija) rengiamoje treniruočių stovykloje.

Klaipėdiečių varžovais buvo Rusijos 1-osios lygos čempionate kovojantys Novosibirsko „Sibir“ futbolininkai. Rusai buvo pajėgesni 1:0.

Pergalingą įvartį baigiantis rungtynėms įmušė „Sibir“ gynėju žaidžiantis Moldovos rinktinės narys Viktoras Golovatenka.

Iki pertraukos vyko apylygis futbolas. Pirmoji pavojinga proga kilo prie rusų ekipos vartų, kai skersinį sudrebino klaipėdiečių kamuolys.

Novosibirsko ir Klaipėdos vienuolikės pasikeisdamos kėlė kampinius. 35-ąją min. prie „Atlanto“ vartų buvo karščiau nei įprasta. Laimė, vartininkui Mantui Galdikui į pagalbą atskubėję draugai išmušė į vartus lekiantį kamuolį.

Antrasis kėlinys prasidėjo palankia proga, kai prieš varžovų vartininką vienui vienas iššoko puolėjas Aurelijus Staponka. Buvęs „Bangos“ žaidėjas neišnaudojo galimybės pasižymėti – po jo smūgio kamuolys antrą kartą patikrino „Sibir“ vartų skersinio tvirtumą.

Įpusėjus kėliniui „Atlanto“ komandoje buvo pakeisti trys futbolininkai. Tai turėjo įtakos – išsibalansavo lietuvių žaidimas. Iniciatyvą perėmė Rusijos žaidėjai.

Kai atrodė, jog susitikimas baigsis lygiosiomis, apie 85-ąją min. prie „Atlanto“ baudos aikštelės buvo skirta pražanga. Varžovai puikiai išnaudoję standartinę situaciją išplėšė pergalę.

„Džiaugiuosi, kad turėjome galimybę susitikti su stipriu varžovu, – po rungtynių sakė „Atlanto“ vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija. – „Sibir“ ekipa – susižaidusi, stipri, turinti pajėgių futbolininkų. Klaipėdiečiai pirmą kartą per pasirengimą žaidė ant vejos. Nepaisant to, kad žaidėme po sunkių treniruočių, atrodėme gerai. Pirmąjį kėlinį turėjome dvi geras progas įmušti įvartį, po pertraukos – net tris. O „Sibir“ pasiekė įvartį, kai „Atlante“ buvo likę vien jauni – 1995 metais gimę žaidėjai. Esu patenkintas visų vaikinų žaidimu. Manau, kad jie kuo toliau, tuo dar geriau žais.“

Pirmąjį kėlinį „Atlanto“ spalvas gynė M.Galdikas, K.Gnedojus, M.Kazlauskas, E.Žarskis, R.Baravykas, M.Papšys, A.Bartkus, G.Kruša, D.Kazlauskas, A.Urbšys, E.Razulis.

Antrąjį kėlinį: M.Komarovas, V.Vichrovas, K.Gnedojus, M.Beneta, A.Jokšas, A.Bartkus, G.Kruša, Z.Jesipovas, G.Žukauskas, T.Eliošius, A.Staponka.

63-ąją min. K.Gnedojų pakeitė A.Alijevas, o A.Bartkų ir G.Krušą – du komandos peržiūroje esantys brazilai.

Šiame straipsnyje: AtlantasSibirfutbolas

Kebabas

Kebabas portretas
O tai kodėl neišleido į aikštę Samir'o,gal būtų kokį vieną-kitą įvartį suorganizavęs?