Afrikos Nacijų taurės šeimininkė iškovojo pirmą pergalę

Afrikos Nacijų Taurėje pradėtas antras grupės etapo ratas. Vėl savo rungtynes žaidė A grupės rinktinės. Pergalę šiandien pavyko iškovoti čempionato šeimininkei Pietų Afrikos Respublikos rinktinei, kuri 2-0 nugalėjoAngolos futbolininkus.

Abi šios rinktinės pirmuose mačuose įvarčių įmušti nesugebėjo. Šis mačas taip pat prasidėjo vangiai ir smūgių į vartus buvo nedaug.

Visgi po pusvalandžio Pietų Afrika išsiveržė į priekį. Po nesėkmingo Angolos gynėjo Antonio Lunguinha žaidimo galva įvartį, pirmą šeimininkų įvartį pelnė Siyabonga Sangweni.

Iki pertraukos įvarčių dar galėjo įmušti abi šalys. Pietų Afrikos gretose stiprų smūgį atliko Bernardas Parkeris, bet jį atlaikė varžovų vartininkas Mamona Lama. Tuo metu Angolos rinktinėje visai šalia vartų galva smūgiavo Tokelo Rantie.

Po pertraukos pirmąjį pavojų sukūrė Angola, bet PAR vartininkas Afonso Guilherme puikiai apgynė savo vartus. Keletą progų kiek vėliau sukūrė ir Pietų Afrika.

62 minutę PAR įmušė dar vieną įvartį. Po keitimo aikštėje pasirodęs Lehlohonolo Michaelas Majoro puikiai įsiveržė į baudos aikštelę, suklaidino gynėją ir pelnė antrą mačo įvartį.

Iki mačo pabaigos Angola stengėsi pelnyti įvartį, tačiau nei Manucho, nei kiti rinktinės puolėjai to padaryti nesugebėjo ir dabar Angloja atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje, kadangi ji nėra įmušusi įvarčių ir turi vos vieną tašką.

Kitose A grupės vėl buvo užfiksuotos lygiosios, kadangi Marokas 1-1 sužaidė su Žaliuoju Kyšuliu. Pirmi šiame mače į priekį išsiveržė Žaliasis Kyšulys kai įvartį įmušė Luisas Platini. 78 minutę „Granada“ puolėjas Youssefas El Arabi išlygino šio mačo rezultatą.