Vyriausybė ketina tvirtinti A. Kubiliaus biudžeto projektą

Centro-kairės Vyriausybė planuoja tvirtinti konservatoriaus Andriaus Kubiliaus Vyriausybės parengtą kitų metų biudžeto projektą, nekeičiant pajamų ir išlaidų dydžio bei deficito lygio.

„Tikrai visi sutarė, kad reikia laikytis fiskalinės drausmės“, - antradienį po valdančiosios koalicijos pasitarimo Seime žurnalistams sakė Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas.

„Nesikeičia deficito lygis, esame labai ambicingi, gal net 2014 metais turėsime eurą“, - pritarė paskirtasis premjeras socialdemokratas Algirdas Butkevičius.Jis pranešė, kad antrasis 2013 metų biudžeto projekto svarstymas Seime numatomas gruodžio 18 dieną, priėmimas - gruodžio 20 dieną„Ir jokių pataisų naujų nebus“, - pabrėžė jis, patikslinęs, kad sutarta dėl minimalių projekto pataisų.

„Mes jau kai kurias pataisas padarėme - dėl minimalios mėnesio algos padidinimo, taip pat buvo neišspręstas finansavimas dėl VSD, dėl kitų teisėsaugos institucijų, kai kam buvo pritarta, bet tokių radikalių pakeitimų nebus“, - sakė A.Butkevičius.

A.Kubiliaus vadovaujamos Vyriausybės patvirtintame projekte numatoma, kad valstybės biudžeto pajamos kitąmet turėtų siekti 25,696 mlrd. litų, išlaidos - 26,394 mlrd. litų, o biudžeto deficitas - 697,427 mln. litų. Planuojamos 2013 metų valstybės biudžeto pajamos yra 2,2 proc. (549,069 mln. litų), išlaidos - 2,5 proc. (638,487 mln. litų) didesnės nei planuotos šiemet, deficitas - 14,7 proc. (89,418 mln. litų) didesnis.

Planuojama, kad fiskalinis deficitas kitąmet sudarys 2,5 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP). Šiemet jis turėtų būti ne didesnis kaip 3 proc.


Šiame straipsnyje: biudžetasfinansaipinigai

NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Rolandu Paksu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra nusikalstamos partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.

Margis

Margis portretas
Kai nėra pinigų Amerikos neatrasi. Teks Butkevičiui eiti Kubiliaus pėdomis užmiršus savo pažadus. Bus vištoms juoko.

saliamonas

saliamonas portretas
Ka gi tie nabagai gali daugiau sugalvoti ,jie tik keike konservatorius istisus ketverius metus palike priestai iskuopta valstybe ,kad ne SIMONYTES protas jau gal butume nebe tureje valstybes ,bet dar ne velu matome kiek bukagalviu sulindo i vyriausybe
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių