V. Mazuronis: „Snoro“ byla – naujojo Seimo klausimas

Naujasis Seimas gali grįžti prie pernai lapkritį nacionalizuoto banko „Snoras“ žlugimo aplinkybes tyrusios komisijos išvadų.

Buvęs komisijos vadovas „tvarkietis“ Valentinas Mazuronis sako, jog teisininkai lems, ar penktadienį darbą pradedantis Seimas imsis išvadų.

„Reikės tartis su teisininkais, ar iš tiesų naujas Seimas gali teisiškai patvirtinti senojo Seimo sukurtos komisijos išvadas“, - ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė V. Mazuronis.

Pasak jo, „Snoro“ byla yra naujojo Seimo „apsisprendimo klausimas“: „Kaip buvusios  komisijos pirmininkas, daryčiau, kad tos komisijos išvados būtų patvirtintos Seimo“.Kadangi „Snoro“ komisijos įgaliojimų laikas jau yra pasibaigęs, o tinkama išvada Seimui nepateikta, baigusio kadenciją Seimo etikos sargai praėjusią vasarą siūlė Seimui priimti nutarimą dėl laikinosios komisijos nagrinėjimo klausimo - arba konstatuoti, kad komisija darbą baigė ir neteikia jokios išvados, arba jos įgaliojimus pratęsti.

kadenciją Seimo opozicijai priklausę, o dabar valdžioje būsiantys parlamentarai teigė, kad Lietuvos banko veiksmai, pernai lapkritį uždarant „Snorą“, buvę skuboti ir nepakankamai motyvuoti. Konstatuota, jog komercinių bankų priežiūros sistema yra gera, bet „Snoro“ atžvilgiu ji nebuvusi pakankama, o buvusi Lietuvos banko vadovybė 2009 metais nepakankamai reagavo į informaciją apie „Snoro“ veiklą.

Šeši buvusių valdančiųjų partijų, kurios naujame Seime bus opozicijoje, atstovai, dirbę komisijoje, kaltina 6 opozicijos atstovus politikavus, formuluojant komisijos išvadas ir įtaria, kad Lietuvos bankui nepalankiomis išvadomis bandoma pagelbėti kai kuriems nukentėjusiems „Snoro“ kreditoriams.„Snoro“ komisijoje dirbo 12 narių, po pusę jų sudarė valdančiųjų ir opozicijos atstovai.

Komisiją Seimas buvo įpareigojęs išvadas dėl „Snoro“ bankroto" pateikti iki birželio 1-osios.


Šiame straipsnyje: SnorasSnoro bankrotas

NAUJAUSI KOMENTARAI

R

R portretas
Vien del to vertejo balsuoti uz tvarkiecius ir konreciai Valentina Mazuroni, kad jie sugriztu prie sito klausimo.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Valentinu Mazuroniu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.

klausimas

klausimas portretas
ar šiaulietis V. Mazuronis yra Baranauskų šeimos draugas ?
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių