Supirkėjai: parduoti galima viską - nuo akumuliatoriaus iki neišieškotų skolų

Kai paskutinį kartą namuose darėte tvarką, kiek išmetėte pilnų šiukšlių maišų, mintyse skaičiuodami pinigus, kuriuos išleidote juos pirkdami?

Pasirodo, parduoti galimą viską. Reikia tik žinoti kam ir kur bei sugebėti išsiderėti geriausią kainą. 

Neseniai startavęs portalas supirkimas.lt įrodė, kad už tvarką namuose galima pasiimti nemažą piniginę premiją.

Namuose paslėpti pinigai

Atsisakyti namuose tūnančių nenaudojamų daiktų nori ne vienas, tačiau mažai kas žino, jog tai, kas vienam atrodo šlamštas, kitam gali būti didžiausias turtas.  

Pasirodo, parduoti galima beveik viską: pradedant sodo ar miško gėrybėmis, makulatūra, metalo laužu, telefonais, baigiant meno kūriniais ar netgi skolomis. 
Taip, tai nėra korektūros klaida – Lietuvoje yra netgi skolų supirkėjų.  Jei niekaip nepavyksta susigrąžinti skolos patiems, galite ją parduoti.Tiesa, už kiek mažesnę sumą, bet galvos sukti daugiau nebereikės.  

Lietuvoje taip pat yra žmonių ir įmonių, superkančių verslus, garso ir vaizdo aparatūrą, transporto ir žemės ūkio priemones, juvelyriką, baldus, plastmasę, stiklą ir kitas antrines žaliavas.

„Daug kas žino, jog seną akumuliatorių galima nemokamai atiduoti, kad yra juos surenkančių, bet kiek yra žinančių, kad už jį galima gauti apie 15 litų? Arba yra superkančių senovinius kondensatorius iš senos buitinės technikos. Mėtosi pas žmones rūsiuose, nepagalvoja, kad už tai galima gauti pinigų“, - sakė portalo supirkimas.lt įkūrėjas Šarūnas Latvėnas.

Suvienijo visus supirkėjus

Anot jo, dažniausiai iškyla bėda, kai iš tikrųjų reikia tokius supirkėjus rasti. Atrodo, girdėjo visi, kad tokių yra, tačiau kai reikia rasti pačiam, visi lyg kažkur dingsta. 

Pastebėję šį trūkumą verslininkai nusprendė visus supirkėjus sukviesti į vieną portalą. Taip paprasčiau visiems – norintiems kažką parduoti netenka praleisti kelių valandų naršant internete ar skambinant keliolika numerių, nes iškart mato, kur ir kokie dalykai yra superkami.

Patiems supirkėjams nauda taip pat akivaizdi – kuo daugiau žmonių juos randa, tuo geriau sekasi verslas.  

Vos per porą savaičių tokia galimybe susidomėjo beveik 200 supirkėjų, o portalas per dieną jau dabar sulaukia daugiau nei tūkstančio unikalių lankytojų. Portalo įkūrėjus labiausiai džiugina, kad maždaug pusė jų iš tikrųjų naudojasi portalo paslaugomis, o ne tik užsuka apsižvalgyti.

Atsijoja nereikalingą informaciją

Labiau įgudę interneto vartotojai galėtų susirasti visą informaciją ir patys. Tuos, kurie neturi interneto svetainių, galbūt atrastų ieškodami informacijos telefonais ar klausinėdami pažįstamų. Tačiau kiek tai užtruktų, kiek laiko ir nervų kainuotų?

„Internete galime rasti visko. Bet vis labiau pastebima ir blogoji pusė – jame vis didesnis šiukšlynas. Norint atrasti tai, ko iš tikrųjų reikia, tenka peržiūrėti daugybę nereikalingos informacijos.  O laikas visiems brangus, tad kam gaišti jį veltui, kai gali vietoj dešimties nuorodų spustelti vieną?“, - šypsodamasis klausė portalo idėjos autorius. 

Anot jo, tokiame portale informaciją apie save lengvai gali paskleisti ne tik didieji supirkėjai, kurie ir taip gali sau leisti dideles investicijas į reklamą, bet ir smulkūs verslininkai – mobiliųjų telefonų supirkėjai, antikvarinių vertybių ieškotojai, miško gėrybių supirkėjai, kurių verslas būna tik sezoninis ir jiems sunkiai sekasi rasti vienas kitą. 

“Mūsų projektas skirtas visiems be išimties supirkėjams, nuo smulkiausių iki pačių didžiausių“, - tikino Š.Latvėnas.


Šiame straipsnyje: supirkimas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių