Su darbo inspektoriais pasikonsultuoti galima ir feisbuke

Darbuotojai ir darbdaviai, norintys pasikonsultuoti su darbo inspektoriais dėl savo pareigų, teisių ar darbo sąlygų, tai gali padaryti jau ir socialiniame tinkle feisbuke, Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) profilyje.

„Kasmet darbuotojams ir darbdaviams suteikiame apie 100 tūkst. konsultacijų. Dažniausiai kreipiamasi telefonu – žmonėms svarbu situaciją išsiaiškinti nedelsiant. Deja, dėl ribotų techninių galimybių kol kas galime atsakyti tik į trečdalį skambučių, kurių per dieną sulaukiame iki 2 tūkstančių. Todėl kviečiame pasinaudoti galimybe gauti operatyvias konsultacijas internete“, – alternatyvų konsultavimosi būdą siūlo Lietuvos Respublikos valstybinis darbo inspektorius Vilius Mačiulaitis. Jis pabrėžia, jog VDI vaidmuo yra itin reikšmingas darbo santykiuose ne tik sprendžiant jau kilusius konfliktus, bet ir siekiant jų išvengti, todėl būtinas kuo glaudesnis bendradarbiavimas tiek su darbdaviais, tiek su darbuotojais, ypač jaunais.

„Facebook“ VDI profilyje skelbiamos darbo teisės ir darbo saugos naujienos, vaizdo iliustracijos aktualiomis temomis, VDI bei jos teritorinių padalinių veiklos aktualijos, puslapyje galima tiesiogiai ir operatyviai keistis informacija, gauti konsultacijas rūpimais klausimais pagal VDI kompetenciją.

Tačiau skundų ir pareiškimų teikimo tvarka nesikeičia – jie turi būti pasirašyti ir pateikiami raštu, dokumentus atsiunčiant paštu, tiesiogiai atvykus į VDI teritorinį skyrių pagal gyvenamąją vietą arba į VDI Asmenų aptarnavimo ir teisės taikymo skyrių.


Šiame straipsnyje: VDIdarbdaviaiFacebook

NAUJAUSI KOMENTARAI

Kęstas

Kęstas portretas
Žiūrėdami į apgailėtinas Dalios Grybauskaitės ir Andriaus Kubiliaus pastangas rasti stalinistinius metodus, įgalinančius atimti iš suvereno - Lietuvos piliečių - teisę rinkti Seimą, pasidžiaukime, kad nustūmėme nuo valdžios savivaliaujančius kubilinius ir padarėme Prezidentę simboline valstybės galva, kokia ji ir turėjo būti nuo pat pradžių. Kur mums eiti toliau? Akivaizdu, kad Lietuvoje yra daug rimtų verlininkų, kurie kartu su dirbančiaisiais bando kurti Tėvynės ateitį. Remkime juos. Jų veikla yra mūsų visų kelias į normalų darbą gimtinėje. Bet nuo prichvatizacijos laikų liko dar daug taip vadinamų viarslinykų, kurie nieko ypatingo nesugeba. Naudodamiesi prisiplėštais turtais, jie verčia žmones dirbti už penkis ar daugiau kartų mažesnius atlyginimus, negu Vakaruose. O gaminius parduoda už vakarietiškas kainas. Žmonės negali išgyventi ir jų butus atiduoda pusvelčiui. Gėda. Kaip gali ilgai egzistuoti tokia situacija? Vienas iš metodų tokio išnaudojimo išsaugojimui: tyčiotis iš žmonių, bandant įteigti, kad jie yra nenormalūs ir neverti demokratinio gyvenimo laisvės. Tam tinka viskas: profsąjungų skandinimas, skundikų skatinimas, pedofilų siautėjimas, Dalios Grybauskaitės despotiškos manipuliacijos rinkimų rezultatais, Andriaus Kubiliaus tyčiojimasis ir spaudimas nepakeliamais mokesčiais, baidymas lenkais ir rusais, atominės statymas prieš sveiką protą ir žmonių valią, begėdiškas šnipinėjimas emigrantų bendruomenėse, pasų atiminėjimas iš emigrantų ir viešas tyčiojimasis iš jų, Irenos Degutienės šeimos vagystės iš bankų. Visa tai bando sukurti mūsų nepilnavertiškumo kompleksą, sudaryti vaizdą, kad tauta yra neverta normalaus gyvenimo. Viarslinykai turi nemažai pinigų ir nupirko daugelį mūsų varganų politikų. Tęskime gerą pradėtą darbą. Pasiųskime Dalią Grybauskaitę iš valdžios tuo pačiu būdu, kokiu sutvarkėme Andrių Kubilių ir Ireną Degutienę. Bendruomenės lygyje tyliai kenkime skundikams, kaip mes sėkmingai darėme Rusijos valdžios laikais. Paremkime profsąjungas. Padarykime, kad žemė degtų po pedofilų ir kitų iškrypėlių kojomis Lietuvoje. Emigruokime kiekvienas, kas sugeba dirbti, bet viarslinykai nenori ar negali sumokėti už tą darbą tiek, kiek jis yra dabar vertas. Padėkime emigrantams išlaikyti ryšį su Tėvyne. Kovokime su girtuokliavimu ir betvarke mūsų aplinkoje. Vis dar esame kelio į normalų valstybės gyvenimą pradžioje. Bet pirmieji žingsniai jau padaryti.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių