„Snaigė“ - vis dar pakeliui į pelningą veiklą

Vienintelė Baltijos šalyse buitinių šaldytuvų gaminto ja "Snaigė" toliau gerina veiklos rezultatus ir šiemet, nepaisydama be paliovos brangstančių žaliavų, norėtų grįžti prie pelningos veiklos, be to, planuoja naujas investicijas ir nelaidoja plėtros Kazachstane projekto.

Analitikai "Verslo žinioms" teigė, kad 2010 metų įmonės rezultatai jų nenuvylė.

"Snaigės" generalinis direktorius Gediminas Čeika sakė, kad nuostolių pernai ir iš viso galėjo nebūti, nes pati Alytaus gamykla praėjusiais metais patyrė tik 0,48 mln. litų nekonsoliduoto nuostolio.

"Susidaręs nuostolis - uždarytos "Snaigės" Kaliningrado gamyklos ir biuro Maskvoje išlaikymo išlaidos. Šios išlaidos sudarė daugiau nei 2 mln. litų ir tai tiesiogiai paveikė mūsų pelningumo rodiklius", - sakė jis.

Anot G.Čeikos, jis tiki, kad įmonė jau pergyveno blogiausius laikus.

Bendrovės vadovas teigė planuojantis, kad įmonė 2011-uosius baigs geriau nei pernai, o prie to prisidės ir augančios investicijos. Jos šiemet, planuojama, paaugs iki 3,7 mln. litų (pernai buvo 1 mln. litų) ir daugiausia bus nukreiptos į naujų gaminių kūrimą, jau esamų tobulinimą ir gamybinio technologinio proceso atnaujinimą. Bendrovė taip pat planuoja netrukus išnuomoti uždarytą gamyklą Kaliningrade, todėl dėl jos išlaikymo, kaip teigiama, nepatirs nuostolio. Be to, toliau ieškoma šios gamyklos įrenginių, taip pat pačių patalpų pirkėjų.

"Jei Kaliningrado gamyklos pirkėjas pageidaus kartu su pastatu įsigyti dalį įrenginių, mes juos parduosime, o likusią dalį parsivešime į Alytaus gamyklą ir panaudosime savo reikmėms. Tačiau tai neturės jokios įtakos mūsų galimai būsimai veiklai Kazachstane", - sakė G.Čeika.

Jis paneigė rinkoje sklandančias kalbas, kad, jei įranga Kaliningrade būtų parduota, planas investuoti Kazachstane nebūtų įgyvendinamas.

"Bendrovės paskelbti rezultatai tikrai nėra nuviliantys. Pardavimai auga jau du ketvirčius iš eilės ir tai yra teigiamas dalykas, matyti, kad prie jų augimo daug prisideda Ukrainos rinka. Bet drauge galima pasakyti, kad rezultatai neviršijo lūkesčių, o kai kuriais atvejais ir nuvylė - pavyzdžiui, tikėjomės išvysti maždaug nulinį veiklos pelną", - sakė banko "Finasta" finansų analitikas Tadas Povilauskas.

Jo teigimu, akivaizdu, kad įmonė sėkmingai kontroliuoja veiklos sąnaudas, tačiau nerimą kelia auganti gaminių savikaina.


Šiame straipsnyje: Snaigė

NAUJAUSI KOMENTARAI

J.Stankeviciene

J.Stankeviciene portretas
Turiu saldytuva "snaige' esu labai patenkinta.Saunuoliai .Sekmes

Vartotojas

Vartotojas portretas
prieš 2 metus pirkome įmontuojamą šaldytuvą su šaldikliu viršuje FR240-1201A trūkumai: durelių kampuose pradėjusi rūdyti skarda, nieko tokio paremontuosiu (uždažysiu). Plius stiklinės lentynos su plastmasinėmis laikančiosiomis, kurios užsimauna ant lentynos stiklo. P šiomis plastmasėmis kaupiasi kondensatas, kuris po kiek laiko pradeda dvokti. Kol supratom kame reikalas. Tada paėmiau tas plastmases, išvaliau išdžiovinau vidų ir pridėjau pilko sanitarinio silikoninio hermetiko, užmoviau stiklines lentynas. Plastmasė susijungė su stiklu, neliko kur kauptis kondensatui. Dabar lygtai viskas gerai. Vienu žodžiu maža nedadielka. Kito šaldytuvo iš snaigės greičiausiai nebepirksiu. Taip pat turim A+ klasės šaldiklį F 100-1101АA, kol kas esame patenkinti.

...

... portretas
siaip tai neblogi saldytuvai, bet su dizainu reiketu padirbeti rimtai o ir kai kuriu detaliu kokybe pagerinti... duru atidarymo lankstu ivores silpna vieta, issimala ir persikreipia durys.. bet neblogi sadytuviukai nors pirksiu uzsienini, wat tep
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių