Prezidentė pritaria Vyriausybės planams didinti minimalią algą

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį pareiškė pritarianti naujosios Vyriausybės planams nuo kitų metų didinti minimalią mėnesio algą.

Prezidentė sakė, kad minimalaus darbo užmokesčio didinimas yra „pribrendęs klausimas“, tačiau konkrečių skaičių neminėjo. Šalies vadovė taip pat perspėjo, jog, nepaisant šio žingsnio, Vyriausybė neturėtų nepamatuotai didinti išlaidų.

„Didinti jau reikėjo, ir manau, kad pirmasis žingsnis tikrai yra normalus ir pasižiūrėsime, kad tiktai vėliau, be jokios abejonės, nebūtų skubama didinti vis daugiau nepamatuotai, nepaskaičiuotai. Bet iš principo didinti jau reikėjo“, - sakė prezidentė žurnalistams Briuselyje, atvykusi į Europos Sąjungos (ES) viršūnių susitikimą.

Ketvirtadienį įgaliojimus dirbti gavusios naujosios centro-kairės Vyriausybės vadovas socialdemokratas Algirdas Butkevičius yra pareiškęs, kad nuo 2013 metų sausio minimalią mėnesio algą (MMA) ketinama didinti iki 1 tūkst. litų.Dabar MMA yra 850 litų - nuo šių metų liepos ji padidinta 50 litų.


Šiame straipsnyje: MMAmokesčiaiMinimali alga

NAUJAUSI KOMENTARAI

Merfis

Merfis portretas
Jeigu patvirtino Vyriausybę būtina pritarti ir jos planams. Ne Prezidentės problemos iš kur Butkevičius paims pinigų. Dabar pažadukai turės prakaituoti.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Rolandu Paksu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra nusikalstamos partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.

O aš

O aš portretas
dar kartą kartoju: Ne minimalią algą, bet neapmokestinamą minimumą didint reikia!!! Padidintos algos didesnę dalį visvien mokesčiai suės, todėl vargo pelėms iš to apčiuopiamos naudos nebus. Juo labiau kad padidinus MMA kainos iškart pašoks. Lengva geručiais apsimetinėt iš svetimos kišenės...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių