Premjeras: emocijos nurims ir biudžetas bus patvirtintas

Premjeras socialdemokratų vadovas Algirdas Butkevičius sako esąs įsitikinęs, kad ketvirtadienį kitų metų biudžetas bus priimtas, nepaisant antradienį kilusios priešpriešos tarp valdančiosios koalicijos partnerių.

„Jūs nepergyvenkite, viskas bus gerai. Emocijos apsiramins, pradės veikti protas ir ketvirtadienį biudžetui bus pritarta“, - antradienį Seime sakė jis žurnalistams, paklaustas, kaip vertina koalicijos partnerių bandymą stabdyti kitų metų biudžeto priėmimą.

A.Butkevičius tvirtino po balsavimo dar nekalbėjęs su koalicijos partneriais, tai ketinąs daryti šį vakarą.Kita vertus, jis neslėpė, kad partnerių elgesys antradienį Seimo salėje balsuojant dėl 2013 metų biudžeto priėmimo datos jį nustebino. Juoba kad penktadienį Vyriausybėje nė vienas „darbiečių“, „tvarkiečių“ ministras kritikos neišsakė.

„Čia ir buvo didžiausia staigmena, kad paklausus ministrų, jie neturėjo tos informacijos, tik atėję į salę, jie gavo tokį frakcijos pavedimą“, - sakė Vyriausybės vadovas.

Paklaustas, ar „darbiečių“ ir kitų koalicijos partnerių elgesys dėl biudžeto negali būti susijęs su socialdemokratų apsisprendimu balsuoti už teisinio imuniteto panaikinimą trims Darbo partijos nariams, A.Butkevičius vylėsi, kad tai nesusiję.

Antradienį Seime svarstant 2013 metų biudžeto projektą Darbo partijos, partijos „Tvarka ir teisingumas“ bei Lietuvos lenkų rinkimų akcijos atstovai nepalaikė siūlymo ketvirtadienį, gruodžio 20-ąją balsuoti dėl biudžeto priėmimo. „Darbiečiai“ reikalavo projektą dar tobulinti.

Už tai, kad biudžetas būtų tvirtinamas šią savaitę vieningai balsavo opozicija pasiskelbę konservatoriai ir valdantieji socialdemokratai. Liberalų balsai pasiskirstė - dalis susilaikė, dalis balsavo „už“.Valdančiajai koalicijai priklausantys „tvarkiečiai“, „darbiečiai“ bei Lietuvos lenkų rinkimų akcijos atstovai, „Drąsos kelio“ partijos frakcijos nariai susilaikė.

Prieš siūlomą biudžeto projektą balsavo „tvarkietis“ Remigijus Ačas, liberalas Eugenijus Gentvilas,  ir trys „darbiečiai“ Sergejus Dmitrijevas, Dangutė Mikutienė bei Viktoras Uspaskichas.  Valstybės biudžeto pajamos be Europos Sąjungos (ES) ir kitos paramos lėšų kitąmet, planuojama, sieks 18,2 mlrd. litų, su ES parama - 25,7 mlrd. litų, arba 400 tūkst. litų mažiau nei anksčiau planuota.2013 metais valstybės biudžeto deficitas bus 740 mln. litų, arba 0,6 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP). 2013 metų visų viešųjų finansų deficitas numatomas apie 2,5 proc. BVP. Šiemet jis neviršys 3 proc. BVP.


Šiame straipsnyje: biudžetasfinansaipinigai

NAUJAUSI KOMENTARAI

a

a portretas
Butkevičiau -laikykis.Tegu mokesčių inspekcija ir visi kt .gerai dirba savo darbą-surinksi mokesčius ir užteks viskam pinigų.Dabar Halėj,Kalvarijų, kt.turguose,Aukštuose Paneriuose esančiose parduotuvėlėse/prie Sanito/ , perkant mėsą niekas neduoda čekių/tik jeigu paprašai/ arba duoda čekį už porą Lt,nors pirkai už dvidešimt.O ir Gariūnus gerai pakrėskit ir turėsit pinigų viskam. Laikykitės,nepasiduokit konservatoriams.Mes su jumis.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Rolandu Paksu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra nusikalstamos partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Kai Lietuva yra prijungta prie ES dviejų dienų neaiškiu referendumu, tai yra sukčiavimas. Kai Lietuvos žmonės priversti išgyventi nežmoniškos socialinės atskirties sąlygomis ES, tai yra sukčiavimas. Kai Lietuvos žemė yra paversta preke užsieniečiams tik už lengvai spausdinamus pinigus, tai yra sukčiavimas. Lietuva yra naikinama, sukčiaujant. 22 metus partinės gaujos naikino Lietuvą. Negerai
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių