Prašoma Seimo sudaryti tyrimo komisiją dėl „Snoro“

Bankrutuojančio valstybės valdomo banko „Snoras“ indėlininkų ir kreditorių asociacija prašo Seimo sudaryti tyrimo komisiją, kuri užtikrintų banko klientų interesų apsaugą ir įpareigotų rasti atsakymus į visuomenei ir kreditoriams rūpimus klausimus.

Atsisakydami sukurti tokią komisiją parlamentarai viešai pareikštų savo nesiskaitymą su teisėtais savo rinkėjų interesais, taip pat pademonstruotų panieką demokratijai, kurios pagrindą sudaro teisinga ir visuomenei prieinama informacija, rašoma pirmadienį išplatintame pranešime spaudai.

Anot asociacijos, nors nuo „Snoro“ nacionalizavimo praėjo jau du mėnesiai, kol kas išlieka daug neatsakytų klausymų ne tik apie faktinę banko finansinę būklę, bet ir apie Vyriausybės bei Lietuvos banko veiksmų pagrįstumą. Neaišku, kas yra atsakingas už tai, kad „Snoro“ veikla nebuvo laiku apribota, nežinoma, kokias finansines pasekmes bankui turėjo bankroto bylos iškėlimas ir ar tai buvo geriausias sprendimas ginant indėlininkų ir kreditorių interesus.

„Snoro“ indėlininkų ir kreditorių asociacija reikalauja pateikti detalių paskaičiavimus, kaip pakito banko vertė po nacionalizavimo. Jei paaiškėtų, kad po „Snoro“ vertė reikšmingai sumažėjo, anot asociacijos, tai reikštų, kad Vyriausybės ir Lietuvos banko veiksmuose yra tyčinio bankroto požymių.

Bankroto byla nemažai turto iššvaisčiusiam ir nemokiam „ Snoro“ bankui iškelta pernai gruodžio 7-ąją. Vyriausybė „ Snorą“ nacionalizavo lapkričio 16-ąją.


Šiame straipsnyje: Snoras

NAUJAUSI KOMENTARAI

taxi

taxi portretas
Matau išsikvėpėte komentuodami,rašydami ne tiesą ir pilni pykčio. Rašo Ingridos pasamdyti,mano ar ŽG skolininkai. Kas bebūtumėte,kviečiu padiskutuoti televizijoje.Firmų akcijų nepralošiau,nepragėriau ir niekam nepardaviau.Julius gavo 49 akcijas laikinam pasinaudojimui,kol ištyrė,kas vyksta firmose. . .apie grobstomas firmų lėšas,nemokamus atlyginimus ir tt.Tyrimai vyksta .Ingrida akcijas gavo apgaulės ir grasinimų būdu. Nemėgo taksistai manęs,nes buvau savivaldybės transporto kontrolierius ir tikrindavau taksistų darbą.Kodėl ŽG vairuotojai turėjo dirbti sąžiningai,o kiti bet kaip . . .Juk žinote kiek firmos pakeitč pavadinimų,o ŽG dvidešimti metai. Tad reiškia dirbo sąžiningiausia iki atėjimo į firmas Ingridai ir Brigitai.Berniukus į taxi verslą atsiuntė Arūnas Stankevičius UAB,,Smūgis,, vadovas,nes sukūrė asociaciją,bandė pasrinkti duokles,nepaklususiems siuntė AA Jautį,Gedą,Vilhelmą.Trahimavičiaus sužalojimas guli ant Arūno sąžinės.Yra gyvas Rolandas,kuris gali papasakoti,kaip veikė Stankevičius . . .skundė visus,viliojo vairuotojus iš kityų firmų,tie pasirašydavo po skundais,o po to dar ir berniukus atsiūsdavo.Juk Arūnas buvo po luro stogu,tad berniukams pats nurodydavo ką reikia papurtyti. Prisidėjo jis ir prie Saturno Dubininko žlugdymo,nes pas jį yra dirbęs.Berniukus,nesidrovėjo ir policijai įduoti,ten yra dirbęs vairuotoju.Na murzius jis ir tiek.Skolingas man daug,labai daug. Nusavino ŽG 175 taksistus ir iš jų gaudavo po 500 litų kas mėnesį.Tad kiek susidaro skaičiuojant nuo 1994 metų.Ant vileikinių niekad nepykau ir nepykstu,. Arūno ir Ingridos smulkūs žulikėliai jau po žeme,tad tiesą iškelsiu į viršų su visais įrodymais.Apie Ingridą manau parašys žurnalistai.Man ji pagimdė dukrą,nors atnešė ir laabai daug skausmo.Dukrytė lieka su manim , tad lai pasprinksta ji su šutve tuo ką prisivogė . . . Žurnalistė parašė tiesą kurią žinojo ir ji yra šaunuolė.Visą tiesą apie taxi verslą sužinos tarnybos,o aš tiesioginiame eteryje daug ką įvardysiu. Ingrida ir jos tomukas įklimpo,giliai,giliai. Julius liks akcininku,jeigu sumokės už akcijas mano mamai tiek kiek suderėsime.Jeigu ne ,yra kiti pirkėjai.Na matysime,kaip viską ištirs prokurorai.Tad komentatorius kviečiu į tv padiskutuoti.Melo,trumpos kojos. . .

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Jei bus komisija, tik tegul nevažiuoja į Kaimanų salas, nes ten gyvena kaimanai- tokie pusiau krokodilai...jie nuodais apspjauna ir gyvūnas miršta..o tada suėda...neduokdie seimunus apspjautų....
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių