Pernai bedarbių Lietuvoje buvo mažiau nei 2011 metais

Nedarbo lygis Lietuvoje pernai buvo 13,2 proc., tai yra 2,1 proc. mažesnis nei 2011-aisiais.

Pernai šalyje buvo 195,2 tūkst. bedarbių - 30,9 tūkst. (13,7 proc.) mažiau nei 2011 metais, pranešė Statistikos departamentas, remdamasis gyventojų užimtumo tyrimo duomenimis.

Ilgalaikių bedarbių buvo 95,7 tūkst., arba beveik kas antras (49 proc.) bedarbis, tai yra 22,2 tūkst. (18,8 proc.) mažiau nei 2011 metais. 2012 metais šalyje dirbo 1,279 mln. gyventojų. Per metus užimtųjų skaičius labiausiai padidėjo pramonėje ir žemės ūkyje, miškininkystėje ir žuvininkystėje.

Devyni iš dešimties užimtų gyventojų pernai dirbo visą darbo dienos ar savaitės laiką. 120,6 tūkst. (9,4 proc.) užimtųjų dirbo ne visą darbo dienos ar savaitės laiką, iš jų trečdalis (36,6 tūkst.) – norėjo ir galėjo dirbti daugiau valandų.

15–64 metų amžiaus gyventojų užimtumo lygis 2012 metais sudarė 62,2 proc., per metus jis padidėjo 1,9 proc.

2012 metais šalyje buvo 1,077 mln. ekonomiškai neaktyvių 15 metų ir vyresnių gyventojų, iš jų 7,7 tūkst. asmenų ieškojo darbo, bet nebūtų galėję pradėti dirbti artimiausiu metu, o 16,3 tūkst. asmenų būtų galėję pradėti dirbti artimiausiu metu, bet neieškojo darbo.NAUJAUSI KOMENTARAI

Ir as

Ir as portretas
Vasara dar vienu bedarbiu sumazes, isvykstu is Lietuvos:)

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Štai keletas skaičių, kurie akivaizdžiai rodo vis didėjančią priespaudą Lietuvoje. 2009 metais partinės gaujos sukčiai įvedė neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD) skaičiuoklę ir dabar kai pajamos yra 3150 litų ir daugiau, tai NPD = 0 !!! Nuo tada, dabar ... Kai MMA 800 litų, tai darbininkui į rankas teko 85% atlyginimo. Kai MMA 850 litų, tai darbininkui į rankas teko 84% atlyginimo. Kai MMA 1000 litų, tai darbininkui į rankas tenka 82% atlyginimo. Tai reiškia, kad ... Didinant MMA, „nepastebimai” didėja mokesčiai silpniausiesiems Lietuvoje. Anglijoje ... Rugsėjo mėnesį darbininkui į rankas teko 90% nuo mažiausio darbo užmokesčio. Balandžio mėnesį darbininkui į rankas teks 93% nuo mažiausio darbo užmokesčio, padidinus NPD. NPD Anglijoje didinamas kasmet, nuvertėjant pinigams, brangstant prekėms. Anglijoje NPD apie 2830 litų per mėnesį. Balandį NPD bus apie 3300 litų per mėnesį. Nuo šios sumos nėra atskaičiuojamas joks mokestis: -nei valstybinei mokesčių tarnybai; -nei socialiniam draudimui. (Tai yra 2013 sausio mėnesio tyrimo duomenys) Maisto ir daiktų kainos apytiksliai sutampa su lietuviškomis. Lietuvos gyventojai drabužius ir avalynę perka Anglijoje. Labai blogai atrodom ES “bendrijoje”. Partinių gaujų sukčiai naikina Lietuvą iš seimo bunkerio. Negerai. Partinių gaujų dėka, Lietuva tapo netinkama žmogui gyventi. Neregėto masto emigracija tai byloja. Visos partinės gaujos, prisidėjusios prie Lietuvos naikinimo, turi būti išformuotos.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių