Parduotuvėse per metus pastebimai brango tik kiaušiniai

2013-ųjų pradžioje svarbiausių maisto produktų krepšelis kainuoja panašiai tiek pat kaip ir prieš metus. Išimtis - pabrangę kiaušiniai, rašo „Lietuvos rytas“.

„Norfos“ duomenimis, pirmąją 2011-ųjų sausio savaitę vidutinis pirkėjo krepšelis sudarė 22,79 lito, 2012-ųjų - 23,65 lito.

Šių metų sausio pirmosios savaitės rezultatai dar tik skaičiuojami, tačiau 2012 metų lapkritį, dar neįsibėgėjus šventinio pirkimo karštinei, vidutinis krepšelis siekė 23,90 lito.

„Per metus iš pagrindinių maisto produktų krepšelio pabrango tik kiaušiniai, kitų produktų kainos mūsų tinklo parduotuvėse išliko stabilios arba sumažėjo. Nuo 2012 metų pradžios šviežią mėsą perkame daugiau nei trečdaliu brangiau nei anksčiau, tačiau parduotuvėse kainos nekilo - mėsa vartotojui nebrango, nes savo sąskaita kompensavome šį brangimą. Kas mėnesį mums tai kainuoja daugiau nei 1,5 mln. litų“, - sakė „Maxima“ tinklo atstovė Olga Malaškevičienė.

Dėl pasikeitusių reikalavimų Europos Sąjungoje tiekėjai iki 20 proc. pabrangino kiaušinius, tiek pat padidėjo jų kainos lentynoje. Dešimties rudų kiaušinių pakuotė šalies parduotuvėse dabar kainuoja apie 4,79 lito, prieš metus - 3,73 lito.NAUJAUSI KOMENTARAI

Steponas

Steponas portretas
Melas!!! Autorius , tikriausiai, nesilanko parduotuvėse. Šlapdešrė , ir ta pabrango , nekalbant apie žuvį ir kt. O kas atpigo? --- NIEKAS!!!

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Jei Europos Sąjungoje (ES) yra toleruojama tokia atskirtis, tai ES neturi ateities.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Rolandu Paksu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra nusikalstamos partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių