Mokesčių ekspertas: „Viena sąskaita“ - saugus būdas apmokėti sąskaitas

Portale www.1diena.lt lankėsi „Vienos sąskaitos“ valdybos narys, Komunalinių mokesčių ir periodinių mokėjimų ekspertas Darius Kriukas. Jis atsakinėjo į skaitytojų klausimus apie patogesnį būdą atsiskaityti už komunalines, ryšio bei kitas namų ūkio paslaugas.

Nesuprantu aš tų mokėjimo sistemų, bet jūs man pasakykit: bankais negalima pasitikėti, unijom - bankrutuoja, pinigai dingsta. O pas jus saugūs mano pinigai būtų?

„Viena sąskaita“ yra licencijuota mokėjimo įstaiga, tai reiškia, kad visas mūsų procedūras prižiūri Lietuvos bankas. Per 24 mes privalom paskirstyti žmonių sumokėtus pinigus paslaugų teikėjam. Ar teikėjai gavo pinigus, galima pasitikrinti jiems paskambinus.

Iš mūsų sąskaitų, esančių visuose Lietuvos bankuose, pinigai gali būti paskirstyti tik paslaugų teikėjams. Paslaugų teikėjų sąrašai yra pridėti prie mūsų sutarčių su bankais. Tai reiškia, kad niekas kitas tik paslaugų teikėjai gali gauti pinigus iš šių sąskaitų.

Mano tėvai gyvena Klaipėdoje, tačiau jie nesinaudoja internetu, todėl negali naudotis ir „Viena sąskaita“. Galbūt yra kokia kita galimybė senjorams gauti visas savo sąskaitas viename lape, kad jie galėtų visus mokesčius apmokėti vienu kartu?

Visi „Vienos sąskaitos“ klientai už papildomą 1 Lt per mėnesį gali užsisakyti spausdintos sąskaitos siuntimą įprastu paštu ir ją apmokėti bankų, „Lietuvos pašto“ ar „PayPost“, Lietuvos spaudos ir Rkiosk skyriuose. Taigi, net ir nesinaudojantieji internetu gali naudotis „Viena sąskaita“ ir vietoj šūsnies įvairių sąskaitų gauti vieną sąskaitą.

Sveiki, ar yra galimybė tikėtis, kad ir jonaviečiai galės naudotis „Vienos sąskaitos“ teikiamomis paslaugomis kaip ir kiti didieji miestai? Jau pabodo stovėti eilėse, kai sėdi tik viena kasininkė, o mokėtojų stovi ir laukia minia. Dėkoju.

Visi Jonavos gyventojai jau dabar gali naudotis „Viena sąskaita“. Su šia sistema galite atsiskaityti už LESTO, TEO, mobiliojo ryšio, draudimo, apsaugos ir kitas paslaugas. Pilną sąrašą rasite adresu http://www.vienasaskaita.lt/?c=vs_inside&m=teikeju_sarasas, ties skyreliu „Lietuva“. Tiesa, su „Viena sąskaita“ dar negalėsite sumokėti mokesčių toms įmonėms, kurios savo paslaugas teikia tik Jonavoje.

Už kokius Klaipėdoje esančius darželius galima atsiskaityti su „Viena sąskaita“?

Šiuo metu su „Viena sąskaita“ galite atsiskaityti už 28 darželių teikiamas paslaugas. Pilną jų sąrašą rasite internetiniame puslapyje http://www.vienasaskaita.lt/?c=vs_inside&m=teikeju_sarasas.

Kodėl iki mėnesio 20 d. negaunu popierinės „Vienos sąskaitos“?

Jeigu negaunate sąskaitos, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi telefonu 8 700 77007 arba el. paštu info@vienasaskaita.lt. Gavę daugiau informacijos galėsime išspręsti kilusius nesklandumus.

Mes rekomenduojame užsisakyti elektroninę „Vieną sąskaitą“. Ją visada gausite keliomis dienomis anksčiau nei popierinę ir ji tikrai pasieks Jūsų elektroninio pašto dėžutę.

Kurią mėnesio dieną „Viena sąskaita“ atsiunčia visas sąskaitas? Ar galiu iš jūsų gauti tiek popierinę, tiek elektroninę sąskaitą už visas paslaugas?

Elektroninė „Viena sąskaita“ pateikiama vėliausiai 15-ą mėnesio dieną. Tačiau sudarėme klientams galimybę matyti mokėtinas sumas ir keliomis dienomis anksčiau, kol duomenys dar nebūna atkeliavę iš vis paslaugų teikėjų.

Taip, visi klientai gali užsisakyti, kad kiekvieną mėnesį jiems atsiųstume popierinę sąskaitą. Tačiau kiekvieną mėnesį visus duomenis jie gali matyti ir prisijungę prie savo paskyros interneto svetainėje www.vienasaskaita.lt, tereikia susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu ir mes jums atsiųsime prisijungimo duomenis prie savitarnos svetainės. Taigi, net ir būdami užsienyje klientai gali gauti visas sąskaitas ir jas laiku apmokėję išvengti delspinigių.

Kadangi dirbate mokesčių atsiskaitymų srityje, matote šilumos kainų tendencijas. Gal galite prognozuoti, kas laukia ateityje?

Pasibaigus pirmajam šių metų ketvirčiui pateiksime „Vienos sąskaitos“ indeksą, t.y. kokią dalį vidutinio atlyginimo žmogus turi skirti komunaliniams mokesčiams ir kaip tai kinta. Ten bus analizuojamos ir šildymo kainų tendencijos. Taigi, truputį kantrybės.

Noriu pasidžiaugti, kad „Vienos sąskaitos“ paslauga nuolat populiarėja. Šiuo metu ja naudojasi daugiau nei 55 tūkst. namų ūkių Lietuvoje. Vidutinis mūsų klientų paslaugos įvertinimas yra 8,5 balo iš 10. Taigi, mūsų klientai iš tiesų yra patenkinti „Vienos sąskaitos“ paslauga, todėl norėčiau paskatinti drąsiai jungtis prie sparčiai augančio mūsų kliento būrio.

 

Visus mokėjimo eksperto atsakymus rasite čia.NAUJAUSI KOMENTARAI

cheap jordans online

cheap jordans online portretas
Do not miss the heavy return, Nike Air heel blessing make heat bursting, Air Jordan 4 "White Cement" OG '89 will be engraved again on February 13 next year, and once again overwhelmed by the appearance, following the 1989 yuan Once again the sale and 1999 for the first time after engraved. cheap jordans online http://www.jazzoklahoma.com

lv Evidence

lv Evidence portretas
http://www.karatechcnc.com/?keyword=Louis-Vuitton-M90050-replica&id=3091Louis Vuitton M90050 replica lv Evidence http://www.karatechcnc.com/?keyword=lv-Evidence&id=693

ray ban clubmaster italy

ray ban clubmaster italy portretas
http://www.karatechcnc.com/?keyword=ray-ban-aviator-price-qatar&id=7370ray ban aviator price qatar ray ban clubmaster italy http://www.karatechcnc.com/?keyword=ray-ban-clubmaster-italy&id=6849
VISI KOMENTARAI 19
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių