Lietuvos ekonominę situaciją gera vadina tik 19 proc. gyventojų

Lietuvos ekonominę situaciją gera vadina tik 19 proc. gyventojų, tačiau tai yra daugiau nei keturiolikoje kitų Europos Sąjungos (ES) šalių.

Eurobarometro apklausoje pasiteiravus, kaip vertina dabartinę situaciją savo šalyje, 80 proc. lietuvių ją pavadino bloga.

Prasčiausiai ekonominę situaciją savo šalyje vertina graikai - vos vienas procentas lapkritį apklaustų Graikijos gyventojų vadino ją gera, 99 proc. - bloga. Geriausiai ekonominė padėtis vertinama Švedijos ir Vokietijos gyventojų - šiose valstybėse trys ketvirtadaliai respondentų padėtį laiko gera, 23 proc. - bloga.

Prasčiau nei lietuviai situaciją savo šalyje be graikų vertina Ispanijos, Rumunijos, Kipro, Bulgarijos, Italijos, Slovėnijos, Airijos, Vengrijos, Prancūzijos, Čekijos, Portugalijos, Slovakijos ir Latvijos gyventojai.

Apklausos ES šalyse vykdytos lapkričio viduryje. Lietuvoje apklausta 1019 gyventojų, vyresnių nei 15 metų. Panašus skaičius respondentų apklaustas ir kitose valstybėse.

Po didžiulio beveik 15 proc. ekonomikos nuosmukio 2009 metais, Lietuvos ekonomika auga jau trečius metus iš eilės. 2010-aisiais bendrasis vidaus produktas padidėjo 1,4 proc., pernai pasiektas 6 proc. augimas. Finansų ministerija prognozuoja, kad ekonomika šiemet augs 3,5 proc., kitąmet - apie tris procentus.

Pagal šiuos rodiklius, situacija 17 šalių vienijančioje euro zonoje yra gerokai blogesnė - Europos centrinis bankas prognozuoja, kad euro zonos bendrasis vidaus produktas šiemet smuks 0,5 proc., o kitąmet – dar 0,3 procento.NAUJAUSI KOMENTARAI

cheap jordan flight

cheap jordan flight portretas
jordan tc aqrncgpndke jordan 11 sale zgqvhi jordan 6 retro red dnigle jordan 1 retro bgwikztu jordan xx9 river walk tcqjugtdeut new jordan xx9 ljzisjb Jordan 3 Shoes Online hklssuabyi special jordan 11 wzryufhu cheap jordan 5 outlet cheap jordan flight http://www.jordanflight45highmax.com

Apklausa

Apklausa portretas
O likęs gyventojų procentas ką padarė, kad situacija pagerėtų? Ar tik laukė kol padidės minimumas?

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Rolandu Paksu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra nusikalstamos partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių