Jei verslas negali mokėti 1 tūkst. litų algos - su juo kažkas negerai

Minimalaus atlyginimo padidinimas iki 1 tūkst. litų neturėtų paveikti verslo, o jei šis negali tokio atlyginimo mokėti - su juo kažkas negerai, teigia Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas.

„Pakankamai sunku suprasti, kai pradedama kalbėti apie tai, kad 150 litų padidintas atlyginimas dramatiškai gali paveikti verslą“, - penktadienį po susitikimo su premjeru Algirdu Butkevičiumi žurnalistams teigė Valdas Sutkus.

Pasak jo, jeigu verslas negali mokėti 1 tūkst. litų darbuotojui - su juo kažkas negerai.

„Jeigu verslas šiandien negali mokėti darbuotojui bent tūkstančio litų, taip vadinamo ant popieriaus, tai kažkas blogai su tuo verslu, arba su to verslininko pasaulėžiūra, arba morale. Tai yra greičiau tam tikra žinia rinkai, kad algos Europos Sąjungos šalyje Lietuvoje vis tiek turi turėti tendenciją didėti“, - tvirtino konfederacijos vadovas.

Jo manymu, verslininkus gąsdino ne iki 1 tūkst. litų didinama alga, o kalbos minimalų atlyginimą didinti dar daugiau.

„Žmonės galbūt nebijo to tūkstančio litų, galbūt juos baimintų kiti skaičiai, kurie buvo minimi - ir 1800 litų, ir panašiai“, - sakė V. Sutkus. Anot jo, reikėtų palaukti verslo reakcijos į padidintą minimalų atlyginimą, o tada bus galima svarstyti tolesnes užmokesčio didinimo perspektyvas.

Minimalus atlyginimas nuo sausio padidintas 150 litų - nuo 850 iki 1 tūkst. litų.NAUJAUSI KOMENTARAI

orka

orka portretas
Juokingai graudu klausytis tokių verslininkų "argumentų". Man jie labiau panašūs į vergvaldžius. Kai buvo atšaukta baudžiava, dvarininkai irgi buvo nepatenkinti...

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai.

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Rolandu Paksu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra nusikalstamos partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.
VISI KOMENTARAI 71
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių