EK pašalino Lietuvai rekomendaciją dėl automobilių mokesčio

Europos Komisija iš teikiamų Europos Vadovų Tarybai tvirtinti rekomendacijų pašalino siūlymą Lietuvai apmokestinti transporto priemones, prieš Europos Sąjungos (ES) viršūnių susitikimą teigė šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Prezidentė BNS sakė, kad Lietuvai ir kitoms šalims pavyko "priminti" Europos Komisijai, jog konkrečios priemonės mokesčių srityje yra valstybių ir vyriausybių atsakomybė.

"Mums pasisekė dar kartą priminti, kad konkrečios priemonės, ypač mokesčių srityje, yra nacionalinės Vyriausybės ir valstybės atsakomybė, todėl iš šitų rekomendacijų šis pasiūlymas yra išimtas", - ketvirtadienį sakė šalies vadovė.

"Tai yra nacionalinių valstybių atsakomybė ir tiesiog mes tą priminėme dar kartą Europos Komisijai", - kalbėjo prezidentė.

Lietuvoje automobilių mokesčio įvedimo galimybė diskutuojama jau seniai, tačiau sprendimų iki šiol nėra.


Šiame straipsnyje: mokesčiaiEuropos Komisija

NAUJAUSI KOMENTARAI

Netas

Netas portretas
o toks mokestis kaip tik turėtų būti priimtas... jei aš nauduojuosi vandeniu, dujomis ar elektra, tai už juos moku... kodėl turėtų būti kitaip su keliais? jei važinėju keliais ir gatvėmis, tai normalu, jog turėčiau mokėti ir kelių mokestį... man asmeniškai aišku nesinori tokio mokesčio, nes pats vairuoju, bet toks mokestis tikrai praverstų valstybės infrastruktūrai, jei bent 60-70 procentų lėšų būtų naudojama tai infrastruktūrai gerinti... kita vertus, čia būtų išaukštinami pėstieji, kurie naudotųsi šaligatviais, bet už juos nemokėtų...

Ei

Ei portretas
O kam tada mokamas degalu akcizas ir kur nueina sis surinktas mokestis. PVM mokestis, kuris mokamas kaip ir kitoms prekesm, uz automobili? Keliu mokestis, kuri moka imones? Tai dar reikia ir automobilio mokescio. Kodel nera dviraciu mokescio? Arba kodel nera mokescio zmogui, kuris diena is dienos zulina saligatvius?

MNPD Lietuvoje 30000 litų

MNPD Lietuvoje 30000 litų portretas
visiems visiems visiems ............................... ................. Kad gyventi oriai Lietuvoje, kiekvienas žmogus pirmiausia turi (planuoti): - būti sotus; - būti apsirengęs (šiltai); - turėti (šiltus) namus savo šeimai. Ir kad gyventi taip oriai Lietuvoje, pirmiausia ... Neapmokestinamasis pajamų dydis (NPD) žmogui turi būti 30 000 litų metams. Štai ... *************** ****** (JK) Anglijos (nesovietinio mentaliteto) ekonomistai paskaičiavo ir užrašė neapmokestinamų pajamų dydį (NPD) žmogui 2011 – 2012 metams: £143.75 savaitei £622.92 mėnesiui £7,475.00 metams Nuo žmogaus veiklos šių pajamų nėra atskaičiuojamas joks mokestis, net ir valstybiniam socialiniam draudimui. Tai yra žmogaus veiklos (verslo) asmeninė ir privati neliečiamybė kapitalistinėj šaly. Išvertus į lietuvių kalbą, būtų tokie NPD žmogui Lietuvoje: 568,83 lt savaitei 2 464,96 lt mėnesiui 29 579,32 lt metams *************** ********** Metinis neapmokestinamasis pajamų dydis (MNPD) ž m o g u i Anglijoje 2010 - 2011 metams buvo: £6,475.00 (apie 25 600 litų) *************** ********* Susijusi info: - daiktų (namų, automobilių, ...) kainos Anglijoje ir Lietuvoje yra vienodos; - Lietuvoje kai kurie daiktai yra dar ir brangesni nei Anglijoje. NPD Europos Sąjungoje turi būti vienodas (ar bent jau panašus) ir nediskriminuojantis. Bet ... Atkūrus nepriklausomybę Lietuvoje, suburtos partinės gaujos savo valdinguose veiksmuose (bemaž dvidešimt metų) niekad negalvojo apie silpniausiąjį žmogų valstybėje. Silpniausiojo žmogaus orumas buvo sutraiškytas. Politinės – partinės gaujos plėšikavo. Ko pasekoje turim (dirbtinio) skurdo alinamą ir nykstančią (išsivaikščiojančią) Lietuvos bendruomenę. V i e n y k i m ė s reikalaukim ir (išsi)reikalaukim. MNPD ž m o g u i Lietuvoje 30 000 litų. Pirmiausia. Ir ... Nedelsiant. Kad gyventi oriai ir Lietuvoje ...
VISI KOMENTARAI 16
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių