Dramatiškų pokyčių mokesčių sistemoje nežadama

Kalbėdamas apie kitų metų biudžeto projektą, Premjeras Andrius Kubilius tikina, kad naujų mokesčių įvesti neplanuojama, o pakeitimai galiojančiuose mokestiniuose įstatymuose bus nedideli.

„Kelios korekcijos mokestiniuose įstatymuose bus daromos, bet jos nėra kuo nors dramatiškos“, – antradienį interviu Lietuvos radijui sakė jis.

Premjeras taip pat tikisi, kad svarstydamas biudžetą, kuriame numatyti griežtesni taupymai ir valstybinėms įstaigoms, Seimas elgsis atsakingai.

„Jei partija, būdama opozicijoje, siūlys tokius sprendimus, kurie gali didinti valstybės išlaidas milijardais litų ir kartu didinti deficitą, tai galėčiau sakyti, kad tokia partija turbūt nesiruošia jokiems realiems rinkimams“, – kalbėjo jis.

Anot A. Kubiliaus, kitų metų biudžetas, kuriame planuojama 300 milijonų litų mažinti asignavimus ministerijoms, yra realistinis.

„Kitų metų mūsų viešųjų finansų deficitas negali viršyti 2,8 procentų. Norint pasiekti tokį rezultatą, reikia neišlaidauti, nors ir rinkimų metai, bet turime elgtis atsakingai. Norint pasiekti tokį rezultatą reikia 2 procentais sumažinti anksčiau numatytas visų ministerijų išlaidas. Tai nėra  dramatiškas sumažinimas“, – sako Premjeras.

Paklaustas apie naujų mokesčių įvedimą, Ministras Pirmininkas tikino, kad tokių planų nėra. „Mes neplanuojame kokių nors naujų mokesčių, kelios korekcijos mokestiniuose įstatymuose bus daromos, bet jos nėra kuo nors dramatiškos“, – tikina A. Kubilius.


Šiame straipsnyje: mokesčiaiekonomika

NAUJAUSI KOMENTARAI

Anglija info

Anglija info portretas
Kilogramas miltų Anglijos parduotuvėje kainuoja 52 pensai (2 litai 2 centai) Kilogramas cukraus Anglijos parduotuvėse kainuoja 68 pensai (2 litai 64 centai) Litras pieno Anglijos parduotuvėse kainuoja 55 pensai (2 litai 14 centų). Litras dyzelino Anglijos (BP) kolonėlėse kainuoja £1.43 (5 litai 56 centai) Žmogaus darbo valandos minimalus atlyginimas Anglijoje yra £5.93 (23 litai 26 centai) * * * Neapmokestinamasis pajamų dydis (NPD) Anglijoje yra £622.92 mėnesiui (2423 litai). Nuo žmogaus veiklos šių pajamų nėra atskaičiuojamas joks mokestis, net ir valstybiniam socialiniam draudimui. Tai yra žmogaus veiklos (verslo) asmeninė ir privati neliečiamybė kapitalistinėj šaly. Metinis neapmokestinamasis pajamų dydis (MNPD) ž m o g u i Anglijoje 2011 - 2012 metams: £7,475.00 metams (apie 30 000 litų) Metinis neapmokestinamasis pajamų dydis (MNPD) ž m o g u i Anglijoje 2010 - 2011 metams buvo: £6,475.00 metams (apie 25 600 litų) 2011 kovas

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Išlikimui yra būtina veikla. Tačiau ... Lietuvoje žmogaus veikla yra gesinama valdžios priespauda, kaip baudžiavos laikais. Štai pavyzdys aiškumui. Anglijoj £622 (APIE 2500) žmogaus veiklos šių mėnesio pajamų nėra atskaičiuojamas joks mokestis, net ir valstybiniam socialiniam draudimui. Tai yra žmogaus veiklos asmeninė ir privati neliečiamybė šioj šaly. Lietuvoje … 121,50 lt (apie £30) – (su)mokamas žmogaus pajamų mokestis nuo 800 lt (apie£200) minimalaus darbo užmokesčio. Anglijoj … : ) (apie £30) 121,50 lt – (su)mokamas žmogaus pajamų mokestis nuo (apie £720) 2880 lt ………………. darbo užmokesčio. Valdžia Lietuvoje netrukdomai sugeba pasisotinti silpniausiųjų (vargdienių) sąskaita. Ar tai yra XXI amžiaus baudžiava Lietuvoje??? Taip. Kas vykdo baudžiavinę priespaudą? Visi premjerministrai nuo 2004 metų. Visi premjerministrai iki 2004 metų, vadovavę pasiruošimui papildyti ES junginį.

MNPD Lietuvoje 30000 litų

MNPD Lietuvoje 30000 litų portretas
visiems visiems visiems Kad gyventi oriai Lietuvoje, kiekvienas žmogus pirmiausia turi (planuoti): - būti sotus; - būti apsirengęs (šiltai); - turėti (šiltus) namus savo šeimai. Ir kad gyventi taip oriai Lietuvoje, pirmiausia ... Neapmokestinamasis pajamų dydis (NPD) žmogui turi būti 30 000 litų metams. Štai ... (JK) Anglijos (nesovietinio mentaliteto) ekonomistai paskaičiavo ir užrašė neapmokestinamų pajamų dydį (NPD) žmogui 2011 – 2012 metams: £143.75 savaitei £622.92 mėnesiui £7,475.00 metams Nuo žmogaus veiklos šių pajamų nėra atskaičiuojamas joks mokestis, net ir valstybiniam socialiniam draudimui. Tai yra žmogaus veiklos (verslo) asmeninė ir privati neliečiamybė kapitalistinėj šaly !!! Išvertus į lietuvių kalbą, būtų tokie NPD žmogui Lietuvoje: 568,83 lt savaitei 2 464,96 lt mėnesiui 29 579,32 lt metams * Metinis neapmokestinamasis pajamų dydis (MNPD) ž m o g u i Anglijoje 2010 - 2011 metams buvo: £6,475.00 (apie 25 600 litų) Susijusi info: - daiktų (namų, automobilių, ...) kainos Anglijoje ir Lietuvoje yra vienodos; - Lietuvoje kai kurie daiktai yra dar ir brangesni nei Anglijoje. NPD Europos Sąjungoje turi būti vienodas (ar bent jau panašus) ir nediskriminuojantis. Bet ... Atkūrus nepriklausomybę Lietuvoje, suburtos partinės gaujos savo valdinguose veiksmuose (bemaž dvidešimt metų) niekad negalvojo apie silpniausiąjį žmogų valstybėje. Silpniausiojo žmogaus orumas buvo sutraiškytas. Politinės – partinės gaujos plėšikavo. Ko pasekoje turim (dirbtinio) skurdo alinamą ir nykstančią (išsivaikščiojančią) Lietuvos bendruomenę. Vienykimės reikalaukim ir (išsi)reikalaukim. MNPD žmogui Lietuvoje 30 000 litų. Kad gyventi oriai ir Lietuvoje ...
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių