D.Grybauskaitė: 2013-ieji Europai bus lengvesni

Krizės sukrėstai Europos Sąjungai (ES) 2013-ieji bus truputį lengvesni, bet sunkmetis dar visiškai nepasitrauks, penktadienį sakė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Po paskutinio šiais metais ES viršūnių susitikimo D.Grybauskaitė teigė, kad kitąmet rinkų spaudimas ES turėtų būti mažesnis.

„ES, be jokios abejonės, išgyveno gana sudėtingą laikotarpį, turiu galvoje ekonominę bei finansinę situaciją, bet rinkų spaudimas ir didieji sukrėtimai greičiausiai liks šiems metams. 2013-ieji bus truputį geresni, truputį ne tokie sunkūs, bet krizė dar visiškai nepasitrauks“, - žurnalistams Briuselyje sakė prezidentė.

ES lyderiai penktadienį baigė paskutinį šiais metais viršūnių susitikimą, paskelbdami apie susitarimus dėl bendros bankų priežiūros ateityje ir pagalbos Graikijai.

27 šalių vadovai taip pat pradėjo diskusijas dėl dar gilesnės integracijos, tačiau didieji sprendimai turės būti priimti ateinančiais metais.Lietuvos deleguotas eurokomisaras Algirdas Šemeta penktadienį paskelbtame interviu pabrėžė, kad krizė parodė, jog eurui gyvuoti yra tik vienas kelias - gilesnė integracija, nes pinigų sąjunga be glaudesnių ryšių, didesnės integracijos finansuose ir ekonomikoje, net stipresnių politinių ryšių gali būti pažeidžiama.

„Ateis laikas – šiandien dar sunku pasakyti, kada, – kai turėsime kažką panašaus į Jungtines Europos Valstijas“, - savaitraščiui „15 min“ sakė A.Šemeta, atsakingas už mokesčius ES.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas už minimalų valandinį atlygį nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. (Tai yra 2012 kovo mėnesio tyrimo duomenys) Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje skursta dirbantis jaunimas ir mes su mažiausiomis darbo pajamomis, tokiom sąlygom yra priversti vargti ir mūsų tėvai pensininkai. Gyventi oriai Lietuvoje trukdo štai šios partinės gaujos, kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi: - LSDP (Lietuvos socialdemokratų partija) ir gaujos vadeiva Algirdas Butkevičius; - TS LKD (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai) ir gaujos vadeiva Andrius Kubilius; - Partija Tvarka ir teisingumas su gaujos vadeiva Rolandu Paksu; - Liberalų ir centro sąjunga su gaujos vadeiva Algiu Čapliku; - Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir gaujos vadeiva Eligijus Masiulis. Taip pat Lietuvai yra pavojingi gaujos vadeiva Voldemar Tomaševski su Lietuvos lenkų rinkimine akcija, gaujos vadeiva rusas Viktor Uspaskich su darbo partija ir kiti į juos panašūs. Tai yra nusikalstamos partinės gaujos, kurios dirbtinai skurdina bendruomenės žmones, naikina Lietuvą.

Rimas

Rimas portretas
Bet ne Lietuvai....

Loni

Loni portretas
O Lietuvai ?????
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių