Degalų kainos kol kas nepakito

Nepaisant nuo sausio padidinto dyzelino akcizo, pirmosiomis Naujųjų metų dienomis šie degalai nepabrango.

Tinklalapio degalukainos.lt duomenimis, sekmadienį litras dyzelino "Lukoil" degalinėse Vilniuje kainavo 3,96 lito, "Statoil" - 3,99 lito, "Orlen" - 3,98 lito. Palyginti su gruodžio 31 diena, jo kainos nepakito, o palyginti su gruodžio 23 diena, jis pabrango po 1 centą.

Kai kurie ekspertai sako, kad šiemet, skirtingai nei 2008 metais, kai taip pat buvo padidintas akcizas ir kuras brango iš karto po Naujųjų, dyzelino kainos neturėtų šoktelėti labai smarkiai. Manoma, kad pasibaigus žiemos sezonui ir kurui atpigus, akcizo padidėjimas bus amortizuotas ir vartotojai jo neturėtų pajusti.

Nuo sausio 1-osios dyzelino akcizas didėja nuo 947 iki 1043 litų už 1 tūkst. litrų. Prognozuota, kad dėl didesnio akcizo vidutinė mažmeninė dyzelino litro kaina gali augti mažiausiai 12 centų.


Šiame straipsnyje: degalai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Remis

Remis portretas
AKCIJA: Visiems vairuotojams ! Prašom perskaityti žinutę iki pabaigos! Degalų kainos stiebiasi aukštyn. Dar truputis, ir pasieks ~4,5 Lt už litrą, o paskui - gal ir dar daugiau. Šis pasiūlymas turi daug daugiau prasmės, nei akcijos "nepirk degalų šiandien",vykusios prieš keletą mėnesių. Degalų gamintojai tik juokėsi, nes žinojo, kad netęsime akcijos nepirkdami kuro. Tai buvo nenaudingiau mums, nei jiems (laiko ir degalų sąnaudos). Mąstant apie tą sumanymą gimė idėja, kuri gali atnešti realią naudą. Perskaityk, prašau, ir prisijunk prie šios akcijos! Degalų pardavimo įmonės ir EPBO (Ekonominės plėtros ir bendradarbiavimo organizacijos) šalys mano, kad degalų litro kaina yra nedidelė. Todėl turime imtis radikalių veiksmų, siekdami pamokyti juos, kad tai - perkantieji, o ne - parduodantieji - kontroliuoja rinką. Kai kainos auga kiekvieną dieną, mes, vartotojai, turi imtis veiksmo. Vienintelis būdas, kad pamatytume, kaip kuro kainos krenta žemyn, yra kažkieno piniginės turinio mažinimas neperkant jo kuro. Ir galime tai padaryti IŠVENGDAMI nepatogumų. Štai sumanymas: Iki metų pabaigos NEPERKAME DEGALŲ, o geriausiai - iš dviejų didžiausių degalų pardavimo įmonių: LUKOIL ir STATOIL (British Petroleum - Lenkijoje). Jei jie neparduos kuro, bus priversti mažinti kainą, jei sumažins kainą, kitos įmonės bus priverstos elgtis taip pat (konkurencijos dėsnis ekonomikoje). Reikia pasiekti dydžio efektą, t.y. kad šios įmonės netektų milijonų klientų. Priešingai, nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, tai visai lengvai pasiekiama. Skaityk toliau ir sužinosi, kaip pasiekti milijoninius skaičius. 1. Išsiunčiu šią žinutę 30-iai žmonių. Jei kiekvienas iš jų išsiųs ją kitiems dešimčiai (30 x 10 = 300), o kiekvienas iš jų - dar kitiems dešimčiai ir taip toliau, tai jau šeštoje "kartoje" ši žinutė pasieks 3-s milijonus žmonių. Jei kiekvienas iš jų išsiųs dar kitiems dešimčiai... 2. Viskas, ką reikia padaryti, tai - išsiųsti šią žinutę 10-iai pažįstamų ir nebepirkti kuro LUKOIL ir STATOIL (British Petroleum - Lenkijoje) kolonėlėse. Kiek tai užtruks? Jei kiekvienas, kas gaus šią žinutę, persiųs ją 10-i savo pažįstamų, pasieksime 300-us milijonų vartotojų per 8-ias dienas! Kertu lažybų, kad nemanei, kad mes, degalų vartotojai, turime tiek galių, tiesa? Grupėje - jėga; net ir storiausia šaka nulūš, jei ant jos nusileis pakankamai daug labai lengvų snaigių. Jei manai, kad ši akcija turi prasmės, išsiųsk šią žinutę savo draugams ir kolegoms. IŠKENTĖKIME IKI TO LAIKO, KAI KAINOS GRĮŠ Į NORMALŲ LYGĮ (apie 3 Lt/litrą). Tik visi kartu tai galime pasiekti. Persiųsk šią žinute ir nepirk kuro LUKOIL ir STATOIL (ir British Petroleum - Lenkijoje). Pilkis degalų visose kitose kolonėlėse, venk tik šitų.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių