Darbuotojai patenkinti darbu ir vadovu, bet norėtų didesnės algos

Kiekvienas darbuotojas vertina darbą skirtingai: vienam svarbu pajamos, kitam – atlygis, trečiam – bendra atmosfera darbe ar santykiai su vadovu. Įvertinę įvairius kriterijus, dauguma darbuotojų negaili gerų žodžių nei savo darbui, nei vadovui, tik norėtų geresnio atlygio už atliktą darbą, informuojama pranešime spaudai.

Dauguma darbuotojų pripažįsta, kad darbe būna visokių situacijų – ir džiuginančių, ir nuviliančių, tačiau didžioji dalis darbuotojų nepultų keisti savo darbo. Daugiau nei kas antras (60 proc.) CVbankas.lt apklausoje dalyvavęs darbuotojas pripažįsta, kad gavęs kito darbo pasiūlymą, turėtų labai gerai pagalvoti apie darbo keitimą. Vadinasi, darbdaviai gali džiaugtis – dauguma  darbuotojų lojalūs savo darbui ir įmonei.

Tačiau yra apie trečdalį tokių, kurie, atsiradus progai, keistų darbą net nesusimąstę. Vidutiniškai kas trečias darbuotojas nuolatos galvoja apie darbo keitimą.

Turimu darbu absoliučiai patenkinti yra vos keli procentai respondentų. Jie kategoriškai atsisakytų bet kokių kitų darbo pasiūlymų, rodo apklausos duomenys.

Iš atliktos apklausos rezultatų matyti, kad dauguma darbuotojų patenkinti ne tik darbu, bet ir įmonės vadovu. 9 iš 10–ies darbuotojų vadovą vertina teigiamai: dalis jų sako, kad jų vadovai – pavyzdžiai, kokie vadovai turi būti iš tikrųjų: supratingi, gerbiami, bet taip pat ir griežti. Kiti respondentai, nors apibūdina savo vadovus kaip itin nuo nuotaikos priklausančius, vis dėlto negaili jiems pagiriamųjų žodžių. Tačiau yra apie 10 proc.  apklausos dalyvių, kuriems jų vadovas – su žmonėmis nesiskaitantis asmuo.

Truputį prasčiau nei darbo specifiką ir vadovą darbuotojai vertina savo atlyginimus. Dauguma nėra labai patenkinti: 59 proc. respondentų mano, kad jie uždirba per mažai. Tik kas ketvirtas darbuotojas sutinka, kad gauna tokį atlyginimą, kokį ir turėtų gauti pagal savo atliekamas funkcijas. Vis dėlto yra keli procentai tokių, kurie mano, kad gauna per daug, ir tuo labai džiaugiasi.


Šiame straipsnyje: darbasdarbo rinkadarbuotojai

NAUJAUSI KOMENTARAI

baudžiava Lietuvoje

baudžiava Lietuvoje portretas
Išlikimui yra būtina veikla. Tačiau ... Lietuvoje žmogaus veikla yra gesinama valdžios priespauda, kaip baudžiavos laikais. Štai pavyzdys aiškumui. Anglijoj £622 žmogaus veiklos šių mėnesio pajamų nėra atskaičiuojamas joks mokestis, net ir valstybiniam socialiniam draudimui. Tai yra žmogaus veiklos asmeninė ir privati neliečiamybė šioj šaly. Lietuvoje … 121,50 lt (apie £30) – (su)mokamas žmogaus pajamų mokestis nuo 800 lt (apie£200) minimalaus darbo užmokesčio. Anglijoj … : ) (apie £30) 121,50 lt – (su)mokamas žmogaus pajamų mokestis nuo (apie £720) 2880 lt ………………. darbo užmokesčio. Valdžia Lietuvoje netrukdomai sugeba pasisotinti silpniausiųjų (vargdienių) sąskaita. Ar tai yra XXI amžiaus baudžiava Lietuvoje??? Taip. Kas vykdo baudžiavinę priespaudą? Visi premjerministrai nuo 2004 metų. Visi premjerministrai iki 2004 metų, vadovavę pasiruošimui papildyti ES junginį.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių