Darbo birža: rugsėjo pradžioje mokyklos vis dar ieškojo mokytojų

Darbdaviai per savaitę įregistravo gausiausiai šiais metais laisvų darbo vietų – 5,9 tūkst. Trys iš keturių darbo pasiūlymų buvo skirti neterminuotam darbui, pranešė Lietuvos darbo birža.

Daugiausia darbo pasiūlymų – darbininkiškoms profesijos ir nekvalifikuotiems darbininkams: darbininkams, virėjams, pardavėjams, vairuotojams, santechnikams, žemės ūkio sektoriaus darbininkams sezoniniams darbams atlikti.

Rugsėjo pirmąją savaitę mokymo įstaigos vis dar ieškojo anglų kalbos ir pradinio ugdymo mokytojų.

Rugpjūčio 31– rugsėjo 6 dienomis užimtumas suteiktas 8,3 tūkst. bedarbių: teritorinių darbo biržų specialistai padėjo įsidarbinti 5,6 tūkst. darbo ieškančių žmonių, pasiūlė dalyvauti laikino užimtumo rėmimo priemonėse 2,7 tūkst., iš kurių daugiausia – 44,7 proc.pradėjo savarankišką veiklą įsigiję verslo liudijimus.

Per savaitę teritorinės darbo biržos bedarbio statusą suteikė 6,2 tūkst. darbo ieškančių žmonių, iš jų 1,8 tūkst. (29,2 proc.) buvojaunesni nei 25 metų.

Nedarbo socialinio draudimo išmokos buvo mokamos 32,9 tūkst. (arba 15,8 proc.) registruotų bedarbių.

Lietuvos darbo biržos duomenų registre rugsėjo 6 dieną buvo 207,8 tūkst. bedarbių – 10,31 proc. šalies darbingo amžiaus gyventojų.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje yra priversti gyventi mūsų vaikai (nekvalifikuoti darbininkai) mūsų tėvai pensininkai ir mes (mažiausias pajamas užsidirbantys). Kad gyventi oriai Lietuvoje ... Spalio 14 dieną, aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą, reikia atsikratyti visų partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi. (2012 kovas)

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą reikia atsikratyti Lietuvą naikinančių partinių gaujų: - LSDP; - TS LKD; - “Tvarka ir teisingumas”; - Liberalų ir centro sąjungos; - Liberalų sąjūdžio; - lendančių į seimą svetimšalių “lenkų rinkiminės akcijos”, ruso Uspaskich “Darbo partijos” ir kitų tokių į juos panašių. Vienykimės ir padarykim taip, kad visiems laikams išnyktų šios partinės gaujos - Lietuvos žmonių kankintojai, Lietuvos niekintojai ir naikintojai.

to 2 3

to 2 3 portretas
o tai kas liks atsikracius mielieji konservatoriai? Tie kas atidave mazeikiu nafta veltui, kad po to galetu issipirkti atgal, tie kas isparceliavo paezeres, kitas valstybines imones ir dar daugybe kitu reikalu, nebutinai jie daugiausiai, bet su landsbergiu priesakyje pradejo kurti nepriklausoma lietuva ir didziausia indeli idejo ir ka dabar turime?
VISI KOMENTARAI 6
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių