Prancūzijoje rasta pabėgusi iš Britanijos pora - mokinė ir mokytojas

Pabėgusi porelė - britų moksleivė ir jos matematikos mokytojas, kurių ieškota visoje Europoje, rasti vaikštinėjantys pietvakarių Prancūzijos mieste, pranešė penktadienį policija.30-metis mokytojas Jeremy Forrestas suimtas ir laikomas už grotų Bordo centrinėje policijos nuovadoje, o 15-metė Megan Stammers globojama policijos, nurodoma policijos pranešime.

„Porelė buvo pastebėta viešoje gatvėje Bordo centre“, - sakė policijos atstovas, kuris dar pridūrė, jog M.Stammers yra „geros sveikatos“ būklės ir susitiks su savo šeima „kiek galima greičiau“.

Porelė buvo aptikta, gavus „prieš 48 valandas patikimos informacijos, kuri nebuvo iš poros aplinkos“, nurodė prokuratūra, pridurdama, kad M.Stammers bus „kuo greičiau“ išsiųsta namo.Prokurorai pabrėžė, kad Prancūzijos policija netyrė šios bylos, o tik vykdė tarptautinį britų pareigūnų išduotą orderį.

Pasak jų, J.Forrestui reikėtų pasirodyti teisme antradienį, ir vėliau vakare bus nuspręsta, ar laikyti jį areštinėje iki to laiko.Šios poros niekas nematė nuo rugsėjo 20 dienos, kai jiedu buvo nufilmuoti lipantys į keltą, plaukiantį per Lamanšą iš Doverio į Prancūzijos uostamiestį Kalė.

Pabėgėlių tėvai prašė jų susisiekti, bet abejojo, kad mergaitei būtų kilęs koks nors pavojus.M.Stammers patėvis penktadienį sakė jaučiąsis kaip „devintame danguje“, kai pabėgėliai atsirado, ir dėkojo prancūzų bei britų policininkams, padėjusiems susekti juos.„Sugrįžo mūsų dukra, toks džiaugsmas“, - sakė britų televizijai „Sky News“ prie savo namų Sasekse jos patėvis Martinas Stammersas.

Jis ir Megan mama Danielle Wilson, pasak jo, yra „trupučiuką susijaudinę, kaip devintame danguje - palengvėjimas, meilė sklinda iš kiekvieno - nuostabu. Esame tokie laimingi“.„Laikui bėgant, stiprėja neviltis, bet pažindami Megan, žinodami, kokia ji mergaitė, mes visą laiką tikėjome, kad ji yra pakankamai stipri, kad liktų sveika ir gyva“, - kalbėjo patėvis.

Paklaustas, ką jis jaučiąs suimtam J.Forrestui, M.Stammersas atsakė „nekomentuosiu“.Mokyklos, kurioje mokosi Megan, vadovė Terry Boatwright sakė, kad mokykla „džiaugiasi“, kad Megan atsirado.Arešto orderis buvo išduotas remiantis įtarimu, kad nepilnametė galėjo būti pagrobta, nors niekad nemanyta, jog M.Stammers pabėgo prieš savo norą.Sasekso policija nurodė, jog bėgliai buvo rasti pagal Prancūzijos žiniasklaidos pranešimus.Britų žiniasklaida kaltino prancūzų pareigūnus, jog šie nežiūri rimtai į Megan dingimą, nes kai kurie teisėsaugininkai neva sakė, kad porelė nebuvo pakankamai aktyviai ieškoma.

Pagal Prancūzijos įstatymus, 15-metė nelaikoma lytiškai nepilnamete; kitaip yra Britanijoje, kur lytinės pilnametystės amžius yra 16 metų.J.Forrestas Prancūzijoje būtų laikomas padaręs nusikaltimą, jeigu būtų pasinaudojęs savo kaip mokytojo įtaka ir privertęs mergaitę su juo pabėgti.

Matematikos mokytojas, grojantis roko grupėje sceniniu Jeremy Ayre vardu ir vedęs 31-erių moterį, savo tinklaraštyje prieš keturis mėnesius rašė apie jį ištikusią „moralinę dilemą“.

Pagal Šengeno sutartį Prancūzihjos sienos yra atviros su Ispanija, Vokietija, Itlaija, Belgija, Šveicarija ir Liuksemburgu, todėl spėliota, jog porelė galėjo keliauti po visą žemyną.


Šiame straipsnyje: Megan Stammersmokytojas

NAUJAUSI KOMENTARAI

apie mergaite

apie mergaite portretas
pagal nuotrauka nepasakyciau kad jai 15 metu atrodo daug vyresne
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių