Panaikino kaltinimus įtariamajam siuntinėjimu ricinu apnuodytų laiškų

JAV pilietis, įtartas nuodais apibarstyto laiško pasiuntimu į Baltuosius rūmus, antradienį buvo paleistas iš kalėjimo, o jam iškelti kaltinimai buvo panaikinti, kai pareigūnai atliko kratą vieno jo varžovo namuose.

Paulas Kevinas Curtisas (Polas Kevinas Kertisas) plačiai šypsojosi, kai jo advokatas pamojavo pranešimu apie panaikintus kaltinimus per spaudos konferenciją, surengtą tuojau po to, kai tyrėjai, vilkintys biologinės apsaugos kostiumus, apžiūrėjo namą, kuriame gyvena vyras, esą jau seniai nesutariantis su P.K.Curtisu.

„Iš esmės vyriausybė sugebėjo surasti kitą įtariamąjį, kuris, kaip manome, yra tikrasis šio atgrasaus nusikaltimo vykdytojas“, - advokatas Christi McCoy (Kristis Makojus) sakė žurnalistams.

45 metų P.K.Curtisas, pasakojo, kad savaitė po jo arešto Misisipės valstijoje buvo „košmaras man ir mano šeimai“. Vyras pridūrė trokštantis, kad viskas „grįžtų į įprastas vėžes“.

„Gerbiu prezidentą (Baracką) Obamą (Baraką Obamą); myliu savo šalį ir niekada nepadaryčiau nieko, kas sukeltų pavojų jam arba bet kuriam kitam JAV pareigūnui“, - pažymėjo P.K.Curtisas.

Praeitą savaitę buvo rasti trys ricinu apibarstyti laiškai, kai šalis dar nebuvo atsigavusi po kruvinų sprogdinimų per Bostono maratoną.

Tie laiškai buvo adresuoti B.Obamai, respublikonui Misisipės senatoriui Rogeriui Wickeriui (Rodžeriui Vikeriui) ir taikos teisėjai iš tos pačios valstijos - Sadie Holland (Seidi Holand).

Visuose trijuose laiškuose buvo minimos „trūkstamos dalys“. Jie buvo pasirašyti „KC“ ir atitiko kitus laiškus, išsiųstus vyriausybės pareigūnams, sakoma teismo protokoluose.

Tyrėjai iš pradžių įtarė P.K.Curtisas, nes jis yra viešai rašęs apie numanomą neteisėtą prekybos žmonių organais tinklą, kurį esą dangsto vyriausybė.

Tačiau jo advokatas iš pat pradžių tvirtino, kad P.K.Curtisas buvo neteisingai apkaltintas ir ragino pareigūnus pasidomėti J. Everettu Dutschke (Dž.Everetu Dučke), kuris, kaip pranešama, seniai nesutarė su S.Holland šeima.

Vietos žiniasklaida paskelbė nuotraukas, kuriose matomi baltus biologinės apsaugos kostiumus dėvintys tyrėjai, išeinantys iš J.E.Dutschke namų Tulepo miestelyje Misisipėje, kurie antradienį buvo apsupti teisėsaugos tarnybų automobilių.

J.E.Dutschke buvo išėjęs iš savo namo prieš atvykstant pareigūnams ir sakė žurnalistams, jog nėra niekaip susijęs su tais laiškais, tačiau buvęs apklaustas FTB, pranešė dienraštis „Northeast Mississippi Daily Journal“.

Pareigūnai vėliau neleido jam vėl grįžti į savo namą, matoma laikraščio portale paskelbtose nuotraukose.

41 metų J.E.Dutschke šiuo metu yra paleistas už užstatą, pateikus kaltinimus, kad jis tvirkino nepilnametes mergaites, rašo „Northeast Mississippi Daily Journal“.

Vyras tvirtino, kad P.K.Curtisas jį apkaltino, siekdamas pats išsisukti nuo atsakomybės.

„Spėju, kad Keviną apėmė neviltis. Jaučiu, kad jam pavyks išsisukti, įvykdžius tobulą nusikaltimą“, - J.E.Dutschke sakė laikraščiui „Clarion Ledger“.

J.E.Dutschke taip pat tvirtino nesantis P.K.Curtiso varžovas, kaip pareiškė pastarojo advokatas. Jis sakė laikraščiui, kad jiedu buvo įsivėlę į nedidelį barnį 2010 metais, bet nuo to laiko su P.K.Curtisu nebendravęs.

Tuo tarpu netoli Vašingtono esančioje Bollingo (Bolingo) oro pajėgų bazėje rastas dar vienas įtartinas laiškas padidino nerimą, jog ši ricino drama dar nesibaigė.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių