Nuogas, apsvaigęs ir įsiutęs Ch.Sheenas sukėlė policiją ant kojų

Holivudo žvaigždė Charlie Sheenas vėl kraupina visus ūmiu elgesiu. Antradienį jį teko vežti į ligoninę atlikti psichiatrinės ekspertizės.

Paslaptinga moteris tualete

Naktį į antradienį policija buvo iškviesta į Niujorko viešbutį „Plaza“, kuriame buvo apsistojęs Ch.Sheenas, garsėjantis vaidmenimis televizijos seriale „Pustrečio vyro“ ir filme „Karštos galvos“. Įžengę į jo kambarį, pareigūnai išvydo aktorių nuogą ir smarkiai apsvaigusį. Stalai ir kėdės buvo išmėtytos, liustra apgadintas. Tualete užsirakinusi slėpėsi moteris, kuri ir iškvietė policiją.

Vėlai vakare grįžęs į viešbutį su moterimi, Ch.Sheenas pradėjo siautėti, vartyti baldus ir šaukti ant darbuotojų. Pasak JAV žiniasklaidos, 45 metų aktorius įsiuto pasigedęs piniginės ir mobiliojo telefono.

Kas per moteris buvo Ch.Sheeno kambaryje, niekas tiksliai nežino. JAV žiniasklaida spėlioja, kad tai galėjo būti prostitutė. Bet incidento aplinkybės atrodo gana painios: aktorius buvo atvykęs į Niujorką susitikti su buvusia žmona Denise Richards ir dviem vaikais, kurie buvo apsistoję gretimame viešbučio numeryje. Pastarosiomis dienomis juos matė kartu vaikštinėjančius Manhatane.

Lengvai išsisuko

„Ji (moteris tualete – red. past.) buvo nuoga ir labai išsigandusi. Charlie kalbėjo nerišliai, bet bandė įžeidinėti policininkus, – remdamasis neįvardintais šaltinais pranešė žurnalas „Life & Style“. – Pareigūnai jį atpažino ir leido rinktis: važiuoti į ligoninę arba policijos nuovadą. Charlie pasirinko ligoninę.“

Medikai nerado jo kūne narkotinių medžiagų. Atlikus psichiatrinę ekspertizę, aktorius antradienio vakare buvo paleistas ir išvyko namo į Los Andželą.

Policija nurodė, jog negauta jokių skundų ir kad niekas nebuvo suimtas. Taip pat veikiausiai nebus pateikta jokių kaltinimų.

Ch.Sheeno atstovai jo neadekvatų elgesį aiškino tuo, kad aktoriaus vartojami vaistai sukėlė alerginę reakciją. Pasak Ch.Sheeno vadybininko Marko Burgo, šią savaitę jis grįš prie darbo.

„Charlie šią savaitę atliks epizodinį vaidmenį draugo filme, vaidindamas pats save. Vėliau jis nori grįžti prie serialo „Pustrečio vyro“ filmavimo“, – pranešė M.Burgas.

Saugo vaikus

D.Richards, kuriai irgi teko keltis naktį ir bendrauti su pareigūnais, nenoriai šneka su žiniasklaida ir vengia dėmesio, saugodama savo dukras.

„Laimei, jos nieko nežino apie tai, kas įvyko. Tokiame amžiuje jos dar negali pačios įsijungti interneto ir skaityti naujienų. Jos dar per jaunos suprasti tokius dalykus, todėl stengiuosi saugoti jas, kiek įmanoma“, – prisipažino D.Richards, antroji Ch.Sheeno žmona.

Jie išsiskyrė 2006 m., santuokoje išgyvenę ketverius metus. 2008 m. aktorius vedė Brooke Mueller.

Karštoji galva

Šios savaitės incidentas Niujorke yra tik dar vienas iš daugelio aktoriaus Martino Sheeno sūnų pastaruoju metu ištikusių nemalonumų. Ch.Sheenas, kuris vaidinti pradėjo būdamas devynerių metų, senokai garsėja ūmiu būdu, ne kartą buvo baudžiamas už narkotikų vartojimą ir smurtą šeimoje.

Šiemet rugsėjį jis padarė kaltės pripažinimo pareiškimą dėl savo trečiosios žmonos Brooke Mueller užpuolimo. Jam buvo paskirtas 30 dienų gydymas alkoholikų ir narkomanų reabilitacijos klinikoje, taip pat trijų mėnesių bandomasis laikotarpis.

Kol kas nežinoma, kaip Niujorke įvykęs incidentas paveiks nuosprendį, kuris aktoriui buvo skirtas Kolorado mieste Aspene.

Griebėsi smurto prieš žmoną

Trečioji Ch.Sheeno santuoka pradėjo byrėti po praėjusių Kalėdų, kai jis ėmėsi buitinio smurto ir grasino nužudyti žmoną B.Mueller. Moteris policijai pasakojo labai bijojusi dėl savo gyvybės, kai vyras prispaudė ją prie lovos ir prie kaklo pridėjo peilį. Ch.Sheenas taip pat sutraiškė žmonos akinius ir daužė jai per rankas.

Incidentas įvyko gruodžio 25 d. Aspeno slidinėjimo kurorte, kur šeima nuvyko švęsti Kalėdų. Sutuoktiniai padaugino alkoholio ir pradėjo konfliktuoti. Netrukus B.Mueller iškvietė policiją.

Sutuoktiniai konflikto priežastis policijai aiškino skirtingai. Ch.Sheenas tikino, kad žmona užsipuolė jį dėl dainos, kurią jis sudainavo dukrai. B.Mueller tvirtino, kad vyras įsiuto, kai ji pagrasino išsiskirti ir pasiimti su savimi jųdviejų dvynukus.

"Tu geriau bijok. Jeigu kam nors pasakysi, nužudysiu tave. Pažįstu buvusių policininkų, kuriuos galiu pasamdyti ir kurie atliks darbą taip, kad neliks nė pėdsako", – vyro žodžius policijai perpasakojo B.Mueller.

Policijos dokumentai taip pat rodo, kad aktorius smurtavo dar prieš kelis mėnesius iki Kalėdų. B.Mueller papasakojo, kad vyras numetė ją ant žemės kaip skudurinę lėlę. Ji griuvo ant nugaros ir trenkėsi galva į baldus. Dėl patirtos traumos moteris buvo priversta eiti pas gydytojus. Ji teigė niekam anksčiau nepasakojusi apie šį incidentą, nes to reikalavo vyras.

Kalbama, kad sutuoktiniai jau paruošė skyrybų sutartį, bet kol kas nepateikė jos teismui.


Šiame straipsnyje: Charlie Sheenas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių