Mokytojo ir mokinės meilės dramos atomazga: mylimasis lieka už grotų

Penkiolikmetė britė, pabėgusi į Prancūziją su savo vedusiu mokytoju, šeštadienį turėtų grįžti namo, o suimtas jos mylimasis liks kalėjime, laukdamas ekstradicijos.

30-metis matematikos mokytojas Jeremy Forrestas (Džeremis Forestas) laikomas Gradinjano kalėjime pietvakarių Prancūzijoje nuo penktadienio, kai buvo suimtas Bordo mieste, įtarus, kad jis pagrobė savo mokinę Megan Stammers (Megan Stamers).

Vyras laukia antradienio, kai teismo posėdyje bus nuspręsta, ar išduoti jį Britanijai. Mokytojas sakė nesipriešinsiąs, kad būtų perduotas Britanijos teisėsaugai, nurodė jo advokatas Danielis Lalanne'as (Danielis Lalanas).

J.Forrestas penktadienį vakare matytas Bordo teismo koridoriuje - be antrankių, „ištįsusiu veidu“ ir apsuptas policininkų, pasakojo vienas liudininkas.

Tuo tarpu Didžiosios Britanijos žiniasklaida pranešė, kad M.Stammers motina Danielle Wilson (Daniel Vilson) išvyko į Bordo parsivežti dukros namo.

Prancūzijos pareigūnai tepasakė, kad paauglė bus „kiek įmanoma greičiau“ perduota jos šeimai, nekomentuodami, kokiu būdu ir kada tai įvyks.

Pabėgusioji porelė buvo pastebėta vaikštinėjanti Bordo pagrindinėje krautuvių gatvėje, kai vienas pilietis atpažino J.Forrestą iš žiniasklaidos paskelbtų reportažų apie šiuos bėglius.

Bordo viešbučio, kuriame pora buvo apsistojusi vieną naktį, direktorius sakė, kad jiedu elgėsi „diskretiškai“ ir „neatrodė itin įsimylėję“.

„Jie atvyko rugsėjo 21-osios vėlyvą popietę ir išvyko šeštadienio rytą, tačiau net nepagalvojau jog jų (santykiai) neteisėti“, - sakė viešbučio direktorius, vardu Ericas (Erikas), nenorėjęs atskleisti savo pavardės.

Direktorius pridūrė, kad J.Forrestas, kuris šiek tiek kalbėjo prancūziškai, užsiregistravo Jacko Granto (Džeko Granto) vardu.

Viešbučio vadovas taip pat pripažino, jog jam netoptelėjo, jog M.Stammers gali būti nepilnametė.

„Ji neatrodė kaip 15-metė - veikiau 18-20 metų, o jis atrodė kiek jaunesnis nei 30 metų, - aiškino Ericas. - Mane suintrigavo, kad jis įėjo vienas, užsisakė dvivietį kambarį, o kai paklausiau, kur ji (mergina), jis atsakė: “Ji laukia lauke„ - nors paprastai taip nebūna.“

Kai pora išsiregistravo kitą rytą, sumokėję grynaisiais pinigais, direktorius sakė kurį laiką matęs juos vestibiulyje, tačiau „jie daug nesikalbėjo vienas su kitu“.

Prokurorai pabrėžė, kad Prancūzijos policija šios bylos netiria, tik vykdo tarptautinį arešto orderį, išduotą Britanijos institucijų.

Mokytojas ir moksleivė buvo dingę iš akiračio nuo rugsėjo 20 dienos, kai jiedu kartu įsėdo į keltą, plukdantį per Lamanšo sąsiaurį. Stebėjimo kamerų įrašuose jie matomi besilaikantys už rankų, o mergina ėjo įsikibusi į parankę mokytojui kelte, kuris iš Doverio uosto išplaukė į Prancūzijos šiaurinį Kalė uostamiestį.

Tiek mokytojo, tiek moksleivės tėvai mėgino su jais susisiekti, tačiau jie sakė nemanantys, jog paauglei gresia koks nors pavojus.

Taip pat nebuvo jokių ženklų, kad M.Stammers buvo išvežta J.Forresto prieš jos norą.

Britų žiniasklaida kaltino prancūzų pareigūnus, jog šie nežiūri rimtai į Megan dingimą, nes kai kurie teisėsaugininkai neva sakė, kad porelė nebuvo pakankamai aktyviai ieškoma.

Pagal Prancūzijos įstatymus, 15-metė nelaikoma lytiškai nepilnamete; kitaip yra Britanijoje, kur lytinės pilnametystės amžius yra 16 metų.

J.Forrestas Prancūzijoje būtų laikomas padaręs nusikaltimą, jeigu būtų pasinaudojęs savo kaip mokytojo įtaka ir privertęs mergaitę su juo pabėgti.

Matematikos mokytojas, grojantis roko grupėje sceniniu Jeremy Ayre'o (Džeremio Eiro) vardu ir vedęs 31-erių moterį, savo tinklaraštyje prieš keturis mėnesius rašė apie jį ištikusią „moralinę dilemą“.

Pagal Šengeno sutartį Prancūzijos sienos yra atviros su Ispanija, Vokietija, Italija, Belgija, Šveicarija ir Liuksemburgu, todėl spėliota, jog porelė galėjo keliauti po visą žemyną.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Lietuva ir Lenkija stiprins bendradarbiavimą
  Lietuva ir Lenkija stiprins bendradarbiavimą

  Pernai rudenį sukako 25 metai, kai Lietuva atnaujino diplomatinius santykius su Lenkija. Jei kas galėtų ir švęsti, anot politologų, tai verslininkai, prekybininkai, mokslo ir meno atstovai. Politiniu lygiu buvo bendradarbiaujama su pertrūkiais. &S...

  1
 • D. Trumpas tviteryje sukritikavo protestuotojus
  D. Trumpas tviteryje sukritikavo protestuotojus

  Jungtinių Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) sekmadienį tviteryje sukritikavo milijonus žmonių, tarp jų ir garsenybes, šeštadienį, dieną po jo prisaikdinimo, išėjusių į gatves visoje Amerikoje protestuoti. ...

  4
 • Madonna netikėtai pasirodė Vašingtono marše
  Madonna netikėtai pasirodė Vašingtono marše

  Garsioji amerikiečių dainininkė Madonna netikėtai pasirodė šeštadienį Vašingtone vykusioje protesto akcijoje, kurioje dalyvavo šimtai tūkstančių žmonių, pasisakiusių už moterų teises bei prieš naująjį JAV prez...

  2
 • Vokietijos ministras: D. Trumpo išrinkimas žymi naują erą
  Vokietijos ministras: D. Trumpo išrinkimas žymi naują erą

  Vokietijos užsienio reikalų ministras Frankas-Walteris Steinmeieris (Frankas-Valteris Šteinmejeris) pareiškė, kad JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) išrinkimas pažymi naują erą, ir Berlynas sieks greitai užsitikrinti &bd...

  1
 • Britanijos vyriausybė nuslėpė nesėkmingą branduolinės raketos bandymą?
  Britanijos vyriausybė nuslėpė nesėkmingą branduolinės raketos bandymą?

  Didžiosios Britanijos vyriausybė sekmadienį buvo apkaltinta nuslėpusi pernai buvusį nesėkmingą branduolinio atgrasinimo ginkluotės bandymą, kuris buvo atliktas likus vos kelioms savaitėms iki parlamentarų balsavimo už sistemos atnaujinimą. ...

 • Th. May su D. Trumpu aptars prekybos ir NATO klausimus
  Th. May su D. Trumpu aptars prekybos ir NATO klausimus

  Didžiosios Britanijos vyriausybės vadovė Theresa May (Tereza Mei) teigia ketinanti aptarti laisvosios prekybos ir NATO karinio aljanso svarbą penktadienį, kai Vašingtone susitiks su naujuoju Jungtinių Valstijų prezidentu Donaldo Trumpu (Donaldu T...

 • Izraelis leido Rytų Jeruzalėje statyti 566 namus
  Izraelis leido Rytų Jeruzalėje statyti 566 namus

  Izraelio valdžia sekmadienį išdavė leidimus aneksuotose Rytų Jeruzalės teritorijose statyti 566 namus, pranešė miesto mero pavaduotojas. Tokie planai buvo atidėti laukiant JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) inauguracijos. ...

  4
 • Estijoje lankysis Ukrainos prezidentas
  Estijoje lankysis Ukrainos prezidentas

  Pirmadienį į Estiją valstybinio vizito atvyksta Ukrainos prezidentas Petro Porošenka. ...

 • Popiežius perspėja apie populizmą ir Hitlerio tipo gelbėtojus
  Popiežius perspėja apie populizmą ir Hitlerio tipo gelbėtojus

  Popiežius Pranciškus šeštadienį perspėjo nesižavėti populizmu, sakydamas, kad per rinkimus tai gali atvesti į pergalę panašius į Hitlerį „gelbėtojus“. ...

  2
 • „San Antonio Spurs“ treneris išpeikė D. Trumpą
  „San Antonio Spurs“ treneris išpeikė D. Trumpą

  „San Antonio Spurs“ treneris Greggas Popovichius (Gregas Popovičius) šeštadienį smarkiai sukritikavo naująjį JAV prezidentą Donaldą Trumpą (Donaldą Trampą), skirdamas beveik pusę prieš rungtynes surengtos spaudos konf...

  2
Daugiau straipsnių