Mokytojo ir mokinės meilės dramos atomazga: mylimasis lieka už grotų

Penkiolikmetė britė, pabėgusi į Prancūziją su savo vedusiu mokytoju, šeštadienį turėtų grįžti namo, o suimtas jos mylimasis liks kalėjime, laukdamas ekstradicijos.

30-metis matematikos mokytojas Jeremy Forrestas (Džeremis Forestas) laikomas Gradinjano kalėjime pietvakarių Prancūzijoje nuo penktadienio, kai buvo suimtas Bordo mieste, įtarus, kad jis pagrobė savo mokinę Megan Stammers (Megan Stamers).

Vyras laukia antradienio, kai teismo posėdyje bus nuspręsta, ar išduoti jį Britanijai. Mokytojas sakė nesipriešinsiąs, kad būtų perduotas Britanijos teisėsaugai, nurodė jo advokatas Danielis Lalanne'as (Danielis Lalanas).

J.Forrestas penktadienį vakare matytas Bordo teismo koridoriuje - be antrankių, „ištįsusiu veidu“ ir apsuptas policininkų, pasakojo vienas liudininkas.

Tuo tarpu Didžiosios Britanijos žiniasklaida pranešė, kad M.Stammers motina Danielle Wilson (Daniel Vilson) išvyko į Bordo parsivežti dukros namo.

Prancūzijos pareigūnai tepasakė, kad paauglė bus „kiek įmanoma greičiau“ perduota jos šeimai, nekomentuodami, kokiu būdu ir kada tai įvyks.

Pabėgusioji porelė buvo pastebėta vaikštinėjanti Bordo pagrindinėje krautuvių gatvėje, kai vienas pilietis atpažino J.Forrestą iš žiniasklaidos paskelbtų reportažų apie šiuos bėglius.

Bordo viešbučio, kuriame pora buvo apsistojusi vieną naktį, direktorius sakė, kad jiedu elgėsi „diskretiškai“ ir „neatrodė itin įsimylėję“.

„Jie atvyko rugsėjo 21-osios vėlyvą popietę ir išvyko šeštadienio rytą, tačiau net nepagalvojau jog jų (santykiai) neteisėti“, - sakė viešbučio direktorius, vardu Ericas (Erikas), nenorėjęs atskleisti savo pavardės.

Direktorius pridūrė, kad J.Forrestas, kuris šiek tiek kalbėjo prancūziškai, užsiregistravo Jacko Granto (Džeko Granto) vardu.

Viešbučio vadovas taip pat pripažino, jog jam netoptelėjo, jog M.Stammers gali būti nepilnametė.

„Ji neatrodė kaip 15-metė - veikiau 18-20 metų, o jis atrodė kiek jaunesnis nei 30 metų, - aiškino Ericas. - Mane suintrigavo, kad jis įėjo vienas, užsisakė dvivietį kambarį, o kai paklausiau, kur ji (mergina), jis atsakė: “Ji laukia lauke„ - nors paprastai taip nebūna.“

Kai pora išsiregistravo kitą rytą, sumokėję grynaisiais pinigais, direktorius sakė kurį laiką matęs juos vestibiulyje, tačiau „jie daug nesikalbėjo vienas su kitu“.

Prokurorai pabrėžė, kad Prancūzijos policija šios bylos netiria, tik vykdo tarptautinį arešto orderį, išduotą Britanijos institucijų.

Mokytojas ir moksleivė buvo dingę iš akiračio nuo rugsėjo 20 dienos, kai jiedu kartu įsėdo į keltą, plukdantį per Lamanšo sąsiaurį. Stebėjimo kamerų įrašuose jie matomi besilaikantys už rankų, o mergina ėjo įsikibusi į parankę mokytojui kelte, kuris iš Doverio uosto išplaukė į Prancūzijos šiaurinį Kalė uostamiestį.

Tiek mokytojo, tiek moksleivės tėvai mėgino su jais susisiekti, tačiau jie sakė nemanantys, jog paauglei gresia koks nors pavojus.

Taip pat nebuvo jokių ženklų, kad M.Stammers buvo išvežta J.Forresto prieš jos norą.

Britų žiniasklaida kaltino prancūzų pareigūnus, jog šie nežiūri rimtai į Megan dingimą, nes kai kurie teisėsaugininkai neva sakė, kad porelė nebuvo pakankamai aktyviai ieškoma.

Pagal Prancūzijos įstatymus, 15-metė nelaikoma lytiškai nepilnamete; kitaip yra Britanijoje, kur lytinės pilnametystės amžius yra 16 metų.

J.Forrestas Prancūzijoje būtų laikomas padaręs nusikaltimą, jeigu būtų pasinaudojęs savo kaip mokytojo įtaka ir privertęs mergaitę su juo pabėgti.

Matematikos mokytojas, grojantis roko grupėje sceniniu Jeremy Ayre'o (Džeremio Eiro) vardu ir vedęs 31-erių moterį, savo tinklaraštyje prieš keturis mėnesius rašė apie jį ištikusią „moralinę dilemą“.

Pagal Šengeno sutartį Prancūzijos sienos yra atviros su Ispanija, Vokietija, Italija, Belgija, Šveicarija ir Liuksemburgu, todėl spėliota, jog porelė galėjo keliauti po visą žemyną.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių