Karališkasis kūdikis vainikuoja Williamo ir Kate meilės istoriją

Naujienos, kad princas Williamas ir jo žmona Catherine turės kūdikį, vainikuoja jau vienuolika metų trunkančius santykius, kurie prasidėjo kaip draugystė, virto meile ir buvo įteisinti vestuvėmis, stebėtomis visame pasaulyje.

Karališkoji pora niekada neslėpė troškimo turėti savo šeimą ir vaikų, ir šis naujas gyvenimo etapas pareikalaus iš jų sugebėjimo derinti savo itin viešus gyvenimus su vystyklais, bemiegėmis naktimis ir kitais tėvystės iššūkiais.

Jiems taip pat teks dorotis su pasauliniu susidomėjimu jų kūdikiu, kuris bus trečiasis žmogus eilėje į britų sostą - po senelio princo Charleso ir tėčio Williamo.

Nors jų vestuvės pernai balandį įvyko stebint milijonams televizijos žiūrovų visame pasaulyje, sutuoktiniai visuomet stengėsi, kad asmeninis jų gyvenimas būtų ne toks viešas.

Jie gyvena mažame kotedže atokiame kampelyje Velso šiaurės rytuose, netoli oro pajėgų bazės, kur Williamas dirba paieškos ir gelbėjimo sraigtasparnio pilotu.

Visai taip, kaip ir tuomet, kai jų santykiai tik užsimezgė - be visuomenės žvilgsnių mažame Škotijos miestelyje.

Catherine yra pripažinusi, kad per pirmąjį susitikimą su princu 2001 metų rugsėjį, kai abu jie atvyko studijuoti Šv.Andriejaus universitete, ji „labai nuraudo“ ir greit atsiprašė.

Tačiau Williamas per bendrą interviu televizijai, kurį jie davė 2010 metų lapkritį, sužadėtuvių proga, sakė visuomet žinojęs, kad „ji turi kažką labai ypatinga“.

„Turėjome įveikti ir kliūčių, kaip kiekviena pora, bet pasitaisydavome ir eidavome toliau“, - sakė jis ir pridūrė: „Tiesiog labai lengva būti vienam su kitu, tikrai smagu“.

Jis paerzino Catherine dėl pranešimų, kad paauglystėje jos kambaryje kabojo jo plakatas. „Norėtų!“ - šypsodamasi atsikirto ji.

Ta istorija su plakatu sukėlė kalbų, kad jaunystėje Kate Middleton į Šv.Andriejaus universitetą nuvyko su tikslu pasigriebti princą.

Catherine dar pačioje pradžioje paveikė Williamo gyvenimą - kai jam ėmė nepatikti studijos universitete, kur jis, kaip ir ji, gilinosi į meno istoriją. Princas jau rengėsi studijas mesti, bet Catherine įtikino jį likti, tik meno istoriją pakeisti geografija.

Williamas, savo ruožtu, ją labai saugo. Jis matė, koks sunkus jo motinai, Velso princesei Dianai buvo karališkasis gyvenimas, ir sakė delsęs pirštis, kad ji turėtų galimybę „atsisakyti, jeigu jai to reiktų, kol viskas nenuėjo per toli“

2003 metų birželį Williamas žurnalistams sakė, kad neturi „pastovios merginos“, o Catherine susitikinėjo su kažkuo kitu.

Tačiau jau prieš tų metų Kalėdas buvo pranešta, kad jiedu - pora, o kai 2004 metų kovą jie buvo nufotografuoti atostogaujantys slidinėjimo kurorte, karališkieji rūmai nepaneigė, kad jie draugauja.

Vis dėlto tikros meilės kelias niekada nebūna lygus ir 2007 metų balandį rūmų pareigūnai patvirtino, kad Williamas ir Kate išsiskyrė. Dėl to buvo kaltinama Williamo karjera ir nuotraukos, kuriose jis įamžintas vakarėliuose su įvairiomis moterimis.

Kate pripažino, kad „nebuvo labai laiminga“ dėl to išsiskyrimo, bet tvirtino: „Jis pavertė mane stipresniu žmogumi“.

Po kelių mėnesių jiedu vėl buvo drauge.

Po to, kai Williamas pradėjo dirbti Karališkųjų oro pajėgų bazėje Valyje ir jiedu praktiškai apsigyveno kartu, jis galiausiai, per atostogas Kenijoje 2010 metų spalį, jai pasipiršo ir įteikė Dianos sužadėtuvių žiedą.

Pernai balandžio 29-ąją įvykusios jų vestuvės buvo karališkojo spindesio ir spontaniškumo derinys, įpūtęs naujos gyvybės britų monarchijai.

Milijonas žmonių buvo susirinkę Londono gatvėse, o du milijardai žiūrovų visame pasaulyje buvo įsijungę televizorius, kad savo akimis pamatytų, kaip Catherine eina prie altoriaus Vestminsterio abatijoje.

Iškart prasidėjo kalbos ir apie vaikus, bet Williamas sakė, kad jie žengs „po vieną žingsnį vienu kartu“.

„Pirmiausia susidorosime su santuoka, o tada galbūt pagalvosime apie vaikus. Bet, aišku, norime šeimos, tad turėsime pradėti apie tai galvoti“, - pridūrė jis.

2011 metų birželį ir liepą jiedu buvo išvykę į savo pirmąją karališkąją kelionę – į Kanadą ir Kaliforniją. Tos kelionės metu jie susikūrė savo pačių stilių, kuriuo derinamos reprezentacinės pareigos ir linksmi renginiai.

Jiems teko ir šešioms savaitėms išsiskirti, kai Williamas vasario mėnesį buvo dislokuotas Folklandų salose, bet Catherine nusipirko šunį, kad šis palaikytų jai kompaniją.

Šių metų rugsėjį pora princo senelės karalienės Elizabeth II vardu lakėsi Singapūre, Malaizijoje, Tuvalu ir Saliamonų Salose. Tai buvo karalienės valdymo 60-mečio - deimantinio jubiliejaus - metų iškilmių dalis.

Komentatoriai spėjo, kad jie nenorės užtemdyti jubiliejinių metų naujienomis apie kūdikį, bet jo pasirodymas reiškia, kad atgimęs britų karališkosios šeimos populiarumas neblės ir 2013 metais.NAUJAUSI KOMENTARAI

www

www portretas
Labai dziugu,kad padides seima,kudikis ne tik atsakomybe,bet ir didelis dziaugsmas. Linkiu Katerinai ir Viljamsui kuo didziausios sekmes ir laimes!
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių