Kanibalas planavo pagrobti, iškepti ir suvalgyti bent 100 moterų

Vienas Niujorko policijos pareigūnas rezgė planą pagrobti iki 100 moterų, iškepti jas orkaitėje arba ant laužo bei valgyti jų kūnų dalis, ketvirtadienį pranešė federaliniai pareigūnai.

Kaip nurodoma baudžiamosios bylos kaltinamajame dokumente, Niujorko policijos departamento (NYPD) aktyviosios tarnybos pareigūnas Gilberto Valle'as aptarinėjo su vienu neįvardytu liudininku, kaip „pagrobtų moteris, iškeptų jas ir valgytų kūnų dalis“.

Dokumente nurodoma, kad jiedu kalbėjosi, kad aukas galima apsvaiginti chloroformu, tada parsivežti jas į 28 metų G.Valle'o virtuvę, kurioje yra įrengta orkaitė - pasak pareigūno, pakankamai didelė, kad joje tilptų moteris, „jeigu suriesi jai kojas“.

Pašnekovai taip pat svarstė, kad aukas būtų galima lėtai kepti pamovus virš atviros ugnies arba deginti gyvas, įkišus į narvą.

G.Valle'as, kuris, kaip pranešama, dirbo Harlemo rajone, buvo suimtas trečiadienį savo namuose Kvinso rajone.

Kitam šio sąmokslo nariui, kurio vardas neminimas, kaltinimai nebuvo pateikti. Taip pat nepateikiama jokios kitos informacijos apie šį arba kitus susijusius asmenis.

JAV apygardos prokuratūra Manhatane pranešė, kad sąmokslininkų buvo daugiau nei du.

Nei viena moteris nenukentėjo, tačiau Federalinio tyrimų biuro (FTB) direktoriaus pavaduotojos pareigas einanti Mary Galligan sakė, kad šių šleikštulį keliančių pareiškimų neįmanoma komentuoti.

„Kaltinamajame akte pateikti teiginiai išties nereikalauja mūsų nupasakojimo. Jie kalba patys už save, - pažymėjo pareigūnė. - Būtų per silpnai pasakyta, jog paties Valle'o žodžiai ir veiksmai yra sukrečiantys.“

Niujorko policijos vadas Ray Kelly sakė, kad šis byla yra „keista“.

FTB apie G.Valle'o planą sužinojo rugsėjį, kai pareigūnai išsiaiškino, jog jis kelis mėnesius aptarinėjo šio sąmokslo detales elektroniniais laiškais ir trumposiomis žinutėmis, kurios buvo siunčiamos iš jo namų kompiuterio, nurodoma kaltinamajame dokumente.

Patikrinus policininko kompiuterį, jame buvo rasta failų su informacija bent apie 100 moterų. Buvo įrašytas kiekvienos iš jų vardas, pridėta nuotrauka, o apie kai kurias buvo surinkta išsamios asmeninės informacijos, tokios kaip adresai ir aprašymai.

Kaip pranešama, G.Valle'as potencialių aukų sąrašą sudarinėjo neteisėtai naudodamasis teisėsaugos duomenų bazėmis.

Pareigūnas rezgė „planą pagrobti ir iškepti įvardytas moteris, tyrinėdamas metodus, kaip būtų galima sutramdyti ir apsvaiginti moteris, ir susitarė bent su vienu asmeniu pagrobti moterį už tam tikrą pinigų sumą.“

Kaip nurodoma dokumente, per vieną iš internetinių pokalbių, kuris vyko liepą tarp G.Valle'o ir neįvardinto sąmokslininko, G.Valle'as buvo paklaustas: „Kokio dydžio tavo orkaitė?“

G.Valle'as atsakė: „Pakankamai didelė, kad tilptų viena iš tų merginų, jeigu suriesčiau jai kojas.“

Toliau aptarinėjant šio plano kulinarinius aspektus, sąmokslininkas esą paklausė G.Valleo, koks yra jo „mėgstamas mėsinėjimo būdas“, taip pat patarė spirginti auką virš atviros ugnies.

„Spirginimas nužudys merginą. Reikia ją įkišti į kokį nors narvą“, - rašė pašnekovas.

„Galvojau pririšti jos kūną prie kokio nors aparato, - atsakė G.Valle'as. - Kepti ją mažoje kaitroje, kad ji liktų gyva kiek įmanoma ilgiau.“

Nors nebuvo įvykdyta jokių žmogžudysčių, manoma, kad G.Valle'as jau buvo pradėjęs susitikinėti su viena potencialia auka.

Sąmokslininkas jam parašė: „Kaip tavo valgis?“. G.Valle'as esą jam atsakė: „Aš su ja susitikinėju.“

Kaip praneša FTB, šis šiurpus pasimatymas vyko viename restorane.

Kaltinamajame akte nurodoma, kad G.Valle'as ruošėsi pagrobimams, o jo sąmokslininkas žadėjo sumokėti policininkui po 5 tūkst. dolerių už kiekvieną auką.

„Tai labai rizikinga, o aš susigadinčiau gyvenimą, jeigu būčiau sučiuptas, - rašė G.Valle'as. - Man labai reikia pinigų, ir tikrai negaliu imti mažiau nei 5 tūkst. dolerių.“

Manhatano vyriausiasis federalinis prokuroras Preetas Bharara sakė: „Gilberto Valle'o numanomas planas grobti moteris, kad jos būtų išžagintos, nužudytos, iškeptos ir valgomos, sukrečia protą.“

„Ši byla kelia dar didesnė nerimą, žinant, kad Valle'as buvo Niujorko policijos pareigūnas, prisiekęs tarnauti ir saugoti“, - pažymėjo prokuroras.

G.Valle'as gali būti nuteistas kalėti iki gyvos galvos, jeigu būtų pripažintas kaltu dėl sąmokslo grobti žmonės. Tuo tarpu už neteisėtą naudojimąsi tarnybiniu kompiuteriu jam gresia penkeri metai kalėjimo.


Šiame straipsnyje: Kanibalizmaskanibalas

NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių