JAV senatorius Irano prezidentą netiesiogiai palygino su beždžione

Tiesmukasis JAV senatorius Johnas McCainas pirmadienį nustebino internautus palygindamas Irano prezidentą Mahmoudą Ahmadinejadą su beždžione, kurią Islamo Respublika praėjusią savaitę sėkmingai skraidino į kosmosą.

„Taigi, Ahmadinejadas nori būti pirmasis iranietis kosmose - bet argi jis nebuvo ten praėjusią savaitę?“ - sakoma J.McCaino paskyroje socialiniame tinkle „Twitter“, be to dar pateikta nuoroda į neseniai skelbtą žinutę „Iranas paleido beždžionę į kosmosą“.

Šie JAV senatoriaus, respublikonų kandidato į prezidentus 2008 metais bei griežtų sankcijų Teheranui šalininko komentarai pasirodė pirmadienį po M.Ahmadinejado pareiškimo, jog jis esąs pasiruošęs „būti pirmuoju žmogumi kosmose“ ambicingoje Irano programoje, kuria siekiama iki 2020 metų iškelti į orbitą žmogų.

„Mūsų jaunimas per artimiausius ketverius ar penkerius metus yra pasiryžęs pasiųsti žmogų į kosmosą; tikiu, jog taip ir bus“, - sakė M.Ahmadinejadas Teherane per iškilmingą ceremoniją, kurioje buvo atskleista apie du naujus Irane pagamintus palydovus.

„Esu pasirengęs būti pirmuoju iraniečiu, kurį paaukos mūsų šalies mokslininkai, ir keliauti į kosmosą, nors, žinau, kandidatų yra daug“, - šmaikštavo Irano prezidentas

Užgauli J.McCaino užuomina sukėlė gal net daugumos „Twitter“ vartotojų, kurių šiame tinkle yra beveik 1,8 milijono, pasipiktinimą.

netrukus pasmerkė senatorių.

„Na, na; mėgina pakelti savo politinį diskursą“, - „pračiulbo“ apie J.McCainą @heyitsurban.

Kitas „Twitter“ vartotojas, @manolo_loop, parašė: „@SenJohnMcCain gal rasistiškai kvaištelėjęs?“

Maždaug po 50 minučių J.McCainas pratęsė savo komentarą: „Irano kosminis čirenimas - smagina žmones, nejaugi negalima priimti tai sąmojingai?“

Šis nevykęs epizodas jau antras J.McCaino kalbose per porą savaičių. Sausio 22 dieną jis net du kartus nevykusiai pajuokavo per vieną spaudos konferenciją - apie vieną senatorių, esantį Afganistane, J.McCainas pasakė turįs vilties, kad kolega senatorius nėra įkaitas. Taip buvo pasakyta praėjus kelioms dienoms nuo įkaitų dramos Alžyure, kur žuvo dešimtys įkaitų, tarp jų ir trys amerikiečiai.

O baigiantis konferencijai J.McCainas dar mestelėjo, jog vertėtų senatorių Johną Kerry (Džoną Kerį), siūlytą į valstybės sekretoriaus postą, patardyti taikant kakinimo vandeniu imitavimą, „kad būtų išgauta tiesa“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Bolševikas

Bolševikas portretas
Potvynis. Plaukia Nojus savo laivu. Staiga atbėga sūnus ir sako: - Tėvai, pas mus tiek daug gyvūnų ir jie visi šika. Šūdų jau iki kelių. Įsakykite išmėžti. - Ne sūneli. Pas mane kontraktas su Dievu, o kontrakte nieko nepasakyta apie tai, kad reikia šūdus išmėžti. Gal tuose šūduose irgi kažkokie gyviai gyvena. Praeina savaitė. Vėl sūnus atbėga: - Tėvai, triume šūdų jau iki krūtinės. Įsakykite išmėžti. - Ne sūneli. Negalime mes kontrakto su Dievu pažeisti. Dar savaitė Praeina. Ir vėl sūnus: - Tėvai, šūdų jau iki kaklo! Jeigu mes tuojau pat neišmėšime, tai nuskęsime su visa tavo gelda!!! - Gerai sūneli, kad toks jau reikalas. Pas mus žinoma kontraktas, bet sąlygose parašyta, kad gyvūnus turime pristatyti gyvus į Ararato kalną ir todėl negalime leisti, kad laivas nuskęstų. Mesk visus šūdus už borto. Žodžiu, išmėžė jie didelė galybę tos smarvės... ir taip ta krūva plaukiojo, kol jos neatrado Kolumbas.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių