JAV prasiskolinusi varguolė 5 mėnesius nežinojo tapusi milijoniere

Kalifornijoje gyvenančiai Julie Cerverai (Džuli Serverai) sunkiai sekėsi rasti pinigų apmokėti 600 dolerių sąskaitą už elektrą, maitinti savo šeimą ir rūpintis, kad jai dėl skolų nebūtų atjungta kabelinė televizija, tačiau moteris nežinojo, kad ji jau penkis mėnesius yra milijonierė.

Visą tą laiką jos loterijos bilietas, išlošęs 23 mln. dolerių prizą, gulėjo užmirštas moters automobilio daiktadėžėje.

Ketvirtadienį kažkas telefono žinute atsiuntė nuotrauką, kuriame J.Cerveros dukta Charliena Marquez (Šarliena Markes) matoma perkanti laimingąjį bilietą gėrimų parduotuvėje Palmdeilo mieste. Šią nuotrauką paskelbė loterijos organizatoriai, ieškantys nežinomos nugalėtojos, gegužę laimėjusios didelį aukso puodą.

„Užsidėjai savo 99 centus kainavusius akinius - ir turėjau užsidėti juos dvejus, kad ją įžiūrėčiau“, - sakė 69 metų J.Cervera. Moteris atpažino savo dukrą neryškioje nuotraukoje, tačiau vis tiek neįstengė perskaityti teksto.

„Maniau, kad ji apiplėšė banką, nes nemačiau žodžių viršuje, - juokdamasi pasakojo J.Cervera. - Taigi, užsidėjau trečius akinius - ir ten buvo parašyta, kad ji laimėjo. Negalėjau patikėti!“

Gegužę motina ir dukra važiavo automobiliu namo, kai Ch.Marquez pasijuto blogai ir paprašė motinos stabtelėti, kad ji galėtų nusipirkti butelį vandens.

„Jai visada pasidaro bloga mašinoje“, - aiškino J.Cervera.

J.Cervera paprašė dukros nupirkti jai loterijos bilietą ir pasirausė savo rankinėje, ieškodama dolerio. Ch.Marquez iš pradžių protestavo, tačiau galiausiai nupirko mamai loterijos „Super Lotto Plus“ bilietą už savo pinigus.

„Pasidėjau jį savo naujoje mašinoje. Automobilis senas, bet man jis naujas. Bilietas ten išbuvo penkis mėnesius“, - J.Cervera sakė penktadienį per spaudos konferenciją, kurioje dalyvavo kartu su savo trimis suaugusiais vaikais ir šešiais anūkais.

„Mano namuose guli apie 200 bilietų. Niekada netikrinu savo bilietų“, - aiškino moteris.

Tačiau kai ji patikrino daiktadėžę, laimingasis bilietas tebebuvo, kur jį buvo palikusi. Jo galiojimas turėjo baigtis lapkričio 26 dieną, todėl loteriją organizuojanti bendrovė „California Lottery“ pradėjo ieškoti laimėtojo.

Pareigūnai rado parduotuvės „Michael's Market and Liquor“ apsaugos kamerų vaizdo įrašus ir paskelbė nuotrauką, kurią J.Cerveros kita dukra pastebėjo dienraštyje „Antelope Valley Press“.

Ch.Marquez iš pradžių nepatikėjo draugų ir artimųjų skambučiais ir žinutėmis, pranešančiomis, kad toje nuotraukoje iš tiesų matoma ji.

„Mano sesuo paskambino 11 valandą vakaro ir mane pažadino. Ji pareiškė: “Mergužėle, ten tu.„. Atsakiau: “Ne, ne aš„, nes dar nebuvau jos (nuotraukos) mačiusi“, - pasakojo moteris.

Tačiau kitą rytą Ch.Marquez suprato nupirkusi laimingą bilietą, kuris galės pataisyti jos motinos ir visos šeimos finansinę padėtį daugeliui metų.

Našlė J.Cervera, pastaruosius 20 metų gyvenusi iš neįgalumo pašalpos, sakė, kad šeima pastaruoju metu išgyveno sunkius laikus. Pernai jos 47 metų sūnus Rudy (Radis) žuvo per motociklo avariją, palikdamas keturis paauglius vaikus.

"Atiduočiau viską, kad galėčiau susigrąžinti savo sūnų, - moteris ištarė ir pravirko. Jos vyriausias anūkas Rudy jaunesnysis apkabino senelę, o visa šeima kartu braukė ašaras.

„Dabar bus pasirūpinta visais mano anūkais ir mano (trimis) dukromis, - sakė ji. - Esu nepaprastai laiminga. Nusipirksiu sau (sportbačius) “Reebok„.“

Moteris taip pat yra įsivaikinusi du penkerių ir devynerių metų berniukus, kurie turi vystymosi sutrikimų.

„Didelė dalis (pinigų) atiteks jiems, todėl kai manęs nebebus, jiems viskas bus gerai, - sakė J.Cervera. - Ketinu nuvežti juos į Disneilendą - tikrai ketinu! Ir mes už viską sumokėsime.“

J.Cervera savo prizą galėjo atsiimti per 180 dienų, kitaip šie pinigai būtų išdalyti Kalifornijos mokykloms.

Vienas žmogus, laimėjęs 52 mln. dolerių aukso puodą Kalifornijos mieste Frimonte, rugpjūtį buvo surastas panašiomis aplinkybėmis, kai loterijos pareigūnai paskelbė paiešką.

Per pastaruosius fiskalinius metus liko neatsiimti daugiau nei 20,5 mln. dolerių vertės piniginių prizų.

J.Cervera sakė pasirinksianti vienkartinę laimėtos išmoką - 17,8 mln. dolerių.

„Po 30 metų manęs jau nebebus“, - aiškino ji.NAUJAUSI KOMENTARAI

japas

japas portretas
kazin lietuvoje prasiskoline varguoliai ar leistu sau vairuoti automobili,kad ir sena.

ir gerai

ir gerai portretas
Negaila kad laimėjo

Pirmam komentarui

Pirmam komentarui portretas
Lietuvoje automobilis yra prabangos preke, o Amerikoje - butinybe, nebent gyveni didmiescio centre, nes ten visuotinis transportas kaip ir neegzistuoja, ypac tarp priemiesciu ir nedideliuose miestuose. Kad nuvaziuoti 15 km gali tekti persesti 3 kartus ir uztrukti viena-dvi valandas. O kad ir parsigabenti maisto produktu is parduotuves didesnei seimai -arba turesi kasdien i parduotuve autobusu vaziuoti, arba visa seima karta i savaite. Ir autobusu bilietai arba nuolatiniai nera tokie pigus - vienam menesiui vieman menesiui gali atsieiti tiek kiek senos masinos menesio imoka . Taigi neturtingi ir perka senas masinas, po to jos genda, vel islaidos. Taip ir neiskelia galvos virs vandens. Bet tai ne ju kalte - sistema jau taip seredyta. Jei jau esi neturtingas, tai labai mazai sansu iskopti is tos padeties - kaip ir Lietuvoje .
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių