Italijos kunigas: moterys pačios provokuoja smurtą šeimose

Italijoje vienas katalikų kunigas sukėlė pasipiktinimo bangą pareiškęs, kad moterys pačios kaltos dėl smurto šeimose, nes jos provokuojančiai rengiasi ir vengia namų ruošos darbų, ketvirtadienį pranešė šalies žiniasklaida.

„Kaip dažnai mums tenka išvysti merginas ir subrendusias moteris, kurios vaikšto mažai prisidengusios, vilkėdamos provokuojančius drabužius, - sakoma Piero Corsi (Pjero Korsio) kalėdinėje žinutėje, kuri pakabinta ant jo bažnyčios durų nedideliame San Terencijaus miestelyje šiaurės vakarų Italijoje. - Jos pažadina pačius blogiausius instinktus, kurie baigiasi smurtu ir seksualiniu išnaudojimu. Reikėtų pažvelgti į savo sąžinę ir paklausti: ar mes dėl to kaltos?“.

Šiame lankstinuke, kurio internete paskelbta kopija sukėlė pasipiktinimo bangą visoje šalyje, nurodoma, kad 2012 metais Italijoje nuo smurto šeimose žuvo 118 moterų, kurios neva išvedė savo vyrus iš pusiausvyros.

„Ar įmanoma, kad vyrai staiga išėjo iš proto? Mes tuo netikime“, - rašo P. Corsi.

„Faktas, kad moterys vis labiau provokuoja, jos darosi arogantiškos, jos mano, kad yra finansiškai nepriklausomos ir tai dar pablogina padėtį, - mano kunigas. - Vaikai yra paliekami su savo žaidimais, namai yra purvini, maistas - šaltas arba greitai paruošiamas, o drabužiai - nešvarūs“.

Kilus skandalui, įsikišo ir regiono vyskupas Luigi Ernesto Palletti (Luidžis Ernestas Paletis), pareiškęs, jog P.Corsi žodžiai „ yra nepriimtini ir prieštarauja bendrai bažnyčios nuomonei šiuo klausimu“.

Kilus moterų teisių gynėjų ir kovotojų prieš smurtą protestams P. Corsi, kaip pranešė Italijos žiniasklaida, atsiprašė savo tikinčiųjų bendruomenės ir įteikė atsistatydinimo prašymą.

Vėliau jis šiuos pranešimus paneigė ir pareiškė, kad naujienų agentūrų išplatintas atsistatydinimo prašymas yra „greičiausiai suklastotas“. Jis pridūrė, kad ruošiasi „pailsėti“, bet neketina atsistatydinti.

„Nežinau, ar tu homoseksualas, ar ne, bet ką tu jauti, kai matai apsinuoginusią moterį? - vieno žurnalisto iš radijo stoties “Rai„ paklausė kunigas. - Ar pačios moterys sau neprisidaro bėdos šitaip išsinuogindamos?“

San Terencijaus meras pareiškė, kad miestelio gyventojams palikta žinutė yra „pribloškianti ir kelianti pasipiktinimą“. Tuo tarpu viena garbaus amžiaus moteris televizijai „Sky Italia“ sakė, kad P.Corsi nederėtų lįsti į viešumą, nes jis turi daug paslapčių ir nenorėtų, kad jos būtų atskleistos.


Šiame straipsnyje: smurtaskunigasItalija

NAUJAUSI KOMENTARAI

saulynas

saulynas portretas
na,kad grazi moteris ,save prtisiziurinti,turinti grazia figura graziai rengiasi,devi trumpus drabuzelius,arba aptempus ir laisbvus,tai cia gerai,taip ir turi buti. jei Dievas apdovanojo ir savo valios ir pastangu deka prisiziuri,tai teisingai,tegul demonstruoja.su gerb kunigu cia nesutiksiu. vyrai ne gyvuliai,gali grozetis,bet del to puldineti neturi nei juridines,nei moralines teises.na,o jei namuose moteriskes prisipraso grubumo kazkokiu budu,tai jau jooo,cia gyvenimas. papisa prota,gauna i kepala ir ramu.be reikalo retas atvejis,kad vyras smurtautu,na o jei smurtauja,tai idomu kur ziurejo iki vestuviu ir kodel su tokiu gyvena. ko norejo,to ir gavo.

tora

tora portretas
Kas smurtą provokuoja, ar ne kosmopolitinis gyvenimo būdas kurį patys italijos kunigai skatina nes nekovoja už tiesą ir tikrąsias vertybes. Tikras ganytojas už avis guldo gyvybę, o ką daro nupenėtas Vatikanas? Tik pliauškia: "REIKIA SPRĘSTI", "DARYSIM", "REIKIA DARYTI". Jie niekuo nesiskiria nuo šiandienos politikų. Įtariu kad šie tarpusavy labai glaudžiai susiję. Įtariu kad ir tie ir anie klauso tos pačios pasaulinės šunaujos nurodymų kaip foermuoti visuomenę kad greičiau nusidegraduotų iki gyvulio lygio.

Saulynui

Saulynui portretas
Mladec. teisybę rašai. Ir kas gali žinot kad į žmonas imi barakudą kuri po 3-5 metų užbujos pasitelkus debiliškus įstatyms. Paklausi kas daros, ko reketuoji - "tylėk, policiją iškviesiu"
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių