Iki pusės nuogos Kate nuotraukos plinta - jas publikuos ir italai

Didžiosios Britanijos karališkoji šeima sekmadienį stengiasi užkirsti kelią nuotraukų, kuriose iki pusės nuoga užfiksuota princo Williamo (Viljamo) žmona Catherine (Ketrin), plitimą, bet grasinimai imtis teisinių veiksmų neįbaugino Airijos ir Italijos leidinių.

Kitą dieną po to, kai karališkoji šeima pradėjo teisinius veiksmus prieš prancūzų žurnalą „Closer“, kuris pirmasis paskelbė tas nuotraukas, naują smūgį šeštadienį sudavė airių bulvarinis laikraštis „Irish Daily Star“, kuris taip pat išspausdino kunigaikštienės, besideginančios tik su bikinio kelnaitėmis, atvaizdus.

„Negali būti kito tokių veiksmų motyvo, tik - gobšumas“, - sakė Catherine ir jos vyro, kuris yra antrasis eilėje į britų sostą žmogus, atstovė.

Italijos paskalų žurnalas „Chi“ tuo tarpu planuoja minimoms neryškioms, paparacų darytoms nuotraukoms skirti 26 puslapius specialiame pirmadienio numeryje. Karališkieji rūmai reagavo žodžiais, kad tai „nepateisinamai nuliūdintų“ buvusią Kate Middleton (Keit Midlton).

Ir „Closer“, ir „Chi“ leidžia „Mondadori Group“ - buvusio Italijos premjero Silvio Berlusconi (Silvijaus Berluskonio) žiniasklaidos imperijos dalis.

Kompanija parėmė abiejų žurnalų sprendimus publikuoti Catherine nuotraukas, kurios buvo padarytos su didelio priartinimo objektyvu, kai 30-mečiai Williamas ir Catherine atostogavo privačioje pilyje Pietų Prancūzijoje.

„Abiejų leidinių redaktoriai nusprendė publikuoti tas nuotraukas dėl to, kad jų turinys yra aiški naujienų išraiška, jose vaizduojamas tikras įvykis ir jomis nekenkiama nufotografuotiems žmonėms, - sakoma “Mondadori„ pareiškime. - Leidėjas gerbia abiejų leidinių redaktorių argumentus“.

„Chi“ redaktorius Alfonso Signorini (Alfonsas Sinjorinis) sakė, kad šios nuotraukos yra „sensacinga žinia“, kurios jis negalįs praleisti.

„Jeigu nesugebėčiau atpažinti tikros sensacingos žinios, man geriau būtų eiti pardavinėti turguje artišokų“, - sakė jis naujienų agentūrai ANSA.

Redaktorius pabrėžė, kad neprašė S.Berlusconi leidimo nuotraukoms publikuoti.

A.Signorini pridūrė, kad prieš dvejus metus be jokių problemų publikavo iki pusės nuogos savo bosės Marinos Berlusconi (Marinos Berluskoni) - buvusio premjero dukters - nuotraukas.

Karališkųjų rūmų atstovė atsisakė komentuoti, ar karališkoji šeima imasi teisinių veiksmų prieš „Chi“ ir „Irish Daily Star“.

Žurnalas „Closer“ AFP patvirtino, kad Nantere į šiaurės vakarus nuo Paryžiaus teismas pirmadienį svarstys skundą dėl publikuotų nuotraukų.

Ne taip, kaip „Mondadori“, dvi žiniasklaidos grupės, kurioms priklauso „Irish Daily Star“, pasmerkė laikraščio sprendimą skelbti Catherine nuotraukas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Paprastas kalėdinis

Paprastas kalėdinis portretas
Nejaugi karališkas papas kitoks? Nebent jį pačiupinėjus norai pradeda pildytis :)

Giedrė

Giedrė portretas
Tai,kad ji yra viešas asmuo nereiškia, kad galima šnipinėti privačioje poilsio zonoje. Aš asmeniškai reaguočiau taip pat. Vien jau fotografavimas buvo neteisėtas. „Jeigu nesugebėčiau atpažinti tikros sensacingos žinios, man geriau būtų eiti pardavinėti turguje artišokų“, - sakė jis naujienų agentūrai ANSA. Va tokia ir teisybė. Jokių vertybių ir supratimo tik pinigų kalimas ir reklama.

na ir kas

na ir kas portretas
labai grazi moteris, puiki figura.
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių