D.Medvedevui - V.Putino štabo vadovo kritika

Vladimiro Putino rinkimų štabo vadovas Stanislavas Govoruchinas stebisi tuo, kad dabartinis valstybės vadovas Dmitrijus Medvedevas neremia V.Putino kovoje dėl prezidento posto.

„Man susidarė įspūdis, kad jis (D.Medvedevas) taip ...tyli. Ir man atrodė, kad labiau derėtų jam aktyviai įsijungti į kampaniją žmogaus, kurį jis pats iškėlė kandidatu į prezidentus. Aš jo aktyvaus vaidmens nematau - ir man tai keista, nes tai pirmasis žmogus, kuris pasiūlė mums V.Putino kandidatūrą į Rusijos Federacijos prezidento pareigas“, - pareiškė S.Govoruchinas interviu, kurį išspausdino penktadienį „Izvestija“.

V.Putino štabo vadovas taip pat pareiškė, jog nors neatmeta antrojo rato, bet mano, kad labiau tikėtina dabartinio premjero pergalė pirmajame rate.

S.Govoruchino nuomone, realiausiais V.Putino varžovas rinkimuose yra RFKP vadovas Genadijus Ziuganovas. Kino režisierius pažymėjo, kad nors gerbia komunistų lyderį, asmeniškai jis nepatikėtų jam vadovauti šaliai.

„Visų pirma, jis gyveno 70 metų esant komunistams. Bet svarbiausia, ko nesupranta kiti, kad dešimtąjį dešimtmetį - šį siaubą organizavo ne demokratai. Tai darė partokratai. Su demokratų kauke šalį griovė, grobstė partokratai“, - paaiškino S.Govoruchinas savo poziciją.

Jis taip pat apgailestavo, kad CRK ketina pašalinti „Jabloko“ kandidatą Grigorijų Javlinskį iš rinkimų, pažymėdamas, kad šis faktas niekaip nesusijęs su Kremliaus direktyva.

„Javlinskis niekam nebaisus, jis geras žmogus, mielas, inteligentiškas, protingas, bet visiškai niekam nebaisus. Jo gerbėjų ne tiek jau daug, turint omenyje didžiulę šalį, nekalbant apie Maskvą, Sankt Peterurgą“, - sakė S.Govoruchinas dar prieš tai, kai buvo sužinota, kad G.Javlinskį atsisakyta įregistruoti dėl to, kad jo remėjų parašų lapuose išbrokuotų parašų skaičius yra daugiau kaip penkis kartus didesnis nei leistinas.

Jis daro prielaidą, kad G.Javlinskio balsai gali atitekti kitam kandidatui į prezidentus - verslininkui Michailui Prochorovui.

„O iš principo, rimtai aš į jį nežiūriu. Tai būtų jau visiškai gėdinga, jeigu mūsų liaudis atiduotų savo balsus tam, kuris ją apvogė“, - pažymėjo režisierius, vertindamas M.Prochorovo perspektyvas.

V.Putino rinkimų štabo vadovas apibūdino pavojus jo kandidato dar vienam prezidentavimo laikotarpiui.

„Atgijo visokie Amerikos fondai: Henry Jacksono fondas, Fordo fondas, fondas “Už demokratiją...„, kurie siunčia visokiems teisių gynėjams, ekonominėms organizacijoms paskolas, remia visokiausius “navalnus„, daugelis jų gyvena iš šių fondų lėšų. Antra, atsigavo ir “meta„ gana nemažus pinigus žmonės, besislapstantys nuo teisingumo mūsiškai, Rusijos piliečiai“, - pareiškė S.Govoruchinas.

Pasak jo, premjero štabas nesirengia dirti su „Bolotnajos elektoratu“.

„Tai žmonės, kuriems aš savo smegenų neįdėsiu ir negalėsiu jų įtikinti. Negalėsiu įtikinti tokių žmonių kaip Bykovas, Akuninas (atsirado mat rašytojai). Na, o visokie ryžkovai jau vadovavo šaliai“, - pažymėjo S.Govoruchinas.

Jis pabrėžė, kad premjeras dažniausiai kalba apie „sąžiningus, švarius, skaidrius rinkimus“. Bet vyriausybės vadovo siūlymas įrengti rinkimų apylinkėse vaizdo stebėjimo kameras, S.Govoruchino nuomone, yra nevykęs.

„Pirma, tai kainuos brangiau nei sumanyta, antra, kaip pas mus būna, trečdalis jų neveiks. Trečia, opozicija pasityčios iš to, kai paaiškės, kad jos ne visos veikia“, - sakė V.Putino rinkimų štabo vadovas.

Be to, S.Govoruchinas patvirtino, kad per savo kandidato rinkimų kampaniją jie ketina nenaudoti „Vieningosios Rusijos“ simbolių ir į priekį išvedė „Liaudies frontą“, nes regionuose partija kelia vis didesnį susierzinimą.

„Ji - formalizuota, ji tapo labai panaši į RFKP, ji liovėsi vedusi dialogą su oponentais. Ji pridarė krūvą klaidų“, - pabrėžė režisierius.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių