Aktorius S.Stallone neteko sūnaus, jo mirties priežastys tiriamos

Jungtinėse Valstijose savo namuose rastas negyvas Sage'as Stallone, kurio netikėta mirtis sukrėtė jo tėvą Sylvesterį Stallone.

36-erių Sage Stallonejo namuose Los Andžele nereaguojantį aptiko tarnautoja ir vienas giminaitis penktadienio popietę; atvykę policininkai patvirtino, jog jis negyvas, sakė vyriausiojo koronerio padėjėjas Edas Winteris.

„Sylvesteris Stallone yra priblokštas ir susikrimtęs dėl staigios sūnaus netekties, - rašė jo publicistė Michelle Bega. - Savo užuojauta ir mintimis jis yra su Sage'o mama Sasha.“

Mirties priežastis dar nenustatyta.

Jokio savižudybės raštelio nerasta, sakė E.Winteris, nors jo namuose Mulholando Draive rasta buteliukų su receptiniais vaistais.

E.Winteris negalėjo pasakyti, kokie ten buvo buteliukai, ar daug jų, ar jie susiję su jo mirtimi.

Artimiausiomis dienomis bus atliktas skrodimas, tyrėjai nagrinėja velionio medicinos įrašus, sakė pareigūnas, tačiau mirties priežastis gali būti paskelbta tik po kelių savaičių, kai bus atlikti toksikologiniai tyrimai.

Teisininkas George'as Braunsteinas, atstovavęs Sage'ui 15 metų, sakė, kad jo draugai ir pažįstami buvo sunerimę, nes pastaruoju metu nebegavo žinių iš jo, ir pažymėjo, kad negyvą jį radusi tarnautoja buvo ūkvedė.

Sylvesteris Stallone ketvirtadienį buvo pasirodęs San Diego pop kultūros šventėje „Comic-Con“ reklamuoti savo būsimo filmo „Nesunaikinamieji 2“ („Expendables 2“) su savo draugu ir žvaigžde Arnoldu Schwarzeneggeriu.

Sage'as Moonbloodas Stallone buvo vyriausiasis iš dviejų Sylvesterio sūnų su pirmąja žmona Sasha Czak ir dviejuose filmuose vaidino kartu su savo tėvu.

„Sage'as buvo labai talentingas ir puikus jaunuolis, jo netektis bus jaučiama amžinai“, - rašė M.Bega.

Sage'as Stallone debiutavo 1990 metais filme „Rokis V“ („Rocky V“) bei pasirodė kartu su tėvu 1996 metais juostoje „Dienos šviesa“ („Daylight“).

Taip pat 1996 metais Sage'as su filmų redaktoriumi Bobu Murawski įsteigė firmą „Grindhouse Releasing“ antrarūšių (B klasės) filmų išsaugojimui bei reklamavimui ir aštuntojo bei devintojo dešimtmečių filmų rodymui.

Sage'as 2006-aisiais režisavo trumpametražę juostą „Vic“, kuri rodyta Palm Springso kino festivalyje.

Pasak B.Braunsteino, Sage'as Stallone jau prakalbo apie vedybas, ir jis buvo dažnai kviečiamas filmuotis.

„Jis buvo visiškai pasinėręs į filmų gamybą, jo laukė graži ateitis, - pažymėjo B.Braunsteinas. - Jis buvo kupinas entuziazmo ir teigiamų emocijų“.

„Manau, kad įvyko nelaimingas atsitikimas“, - sakė teisininkas apie jo mirtį.

Pasak B.Braunsteino, Sage'as labai žavėjosi savo tėvu ir daug dirbo stengdamasis turėti savo vardą kino pramonėje.

„Jis labai didžiavosi savo tėvu ir didžiavosi esąs jo sūnus“, - pridūrė teisininkas.NAUJAUSI KOMENTARAI

gerda

gerda portretas
Esu silvesterio stalones gerbeja nuo savo mazu dienu ir tai kas atsitiko jo sunui yra neitikima tai pat neitikima kad jis galejo nusizudyti juk jis norejo vesti! Zmones kur tai matyta. Vargsas S. Stalone didele uzuojauta jam

to gerda

 to gerda portretas
mirė žmogus,kas gi čia tokio neįtikėtino?mes visi-tik svečiai šiame pasaulyje,todėl elkimės taip,lyg kiekviena diena būtų tarsi paskutinė,kasdien padėkokime dievui už pragyventą dieną :TEK SENI,TIEK JAUNI..... ŽINOMA,RAMYBĖ MIRUSIAJAM,UŽUOJAUTA MIRUSIO TĖVAMS IR ARTIMIESIEMS,

2 ai

2 ai portretas
tikrai ne dievo nuopelnas už nugyventa dieną, jis tik ligas ir nelaimes moka siūsti
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių