100 moterų planavęs suvalgyti kanibalas - tik fantazuotojas?

Niujorko policininkas, kaltinamas rezgęs kanibalų sąmokslą, iš tikrųjų neketino valgyti savo aukų, tik apie tai fantazavo, antradienį tvirtino jo advokatė.

Daug žadančiu laikyto Niujorko policijos departamento pareigūno Gilberto Valle'o, dirbusio teisėsaugoje šešerius metus, susirašinėjimas internetu su kitu vyru, planuojant pagrobti, nužudyti ir suvalgyti iki

100 moterų, gali atrodyti bauginantis, tačiau jis niekada nekėlė pavojus, advokatė Julia Gatto sakė Manhatano federaliniam teismui.

„Jo purvinos mintys yra kitokios ir aiškiai labiau nedoros“, - pripažino teisininkė.

Tačiau „vienintelis dalykas, kuris čia įvyko - jog vyrai kalbėjosi apie fantazijas“, - pridūrė ji, prašydama paleisti 28 metų G.Valle'ą už užstatą.

Pasak J.Gatto, egzistuoja „labai gyvybinga“ internetinė „subkultūra“, kur vyrai anonimiškai dalijasi radikaliomis seksualinėmis fantazijomis, tarp jų apie „lytinių organų žalojimą, nukirsdinimą, kanibalizmą“.

„Tokie pokalbiai vyksta kiekvieną dieną, kiekvieną valandą. Vienintelė svetainė, kurią aplankiau su savo padėjėja, turi 38 tūkst. narių“, - sakė ji, tačiau pridūrė, jog visa tai tėra vaidmenų žaidimas".

Tačiau teisėjas Paulas Gardephe'as atmetė šį argumentą ir nurodė palikti G.Valle'ą už grotų iki jo bylos nagrinėjimo pradžios sausio 22 dieną.

„Kaltinamojo veiksmai toli peržengė internetinius pašnekesius, - pažymėjo jis. - Kaltinamasis dalyvavo išsamiose diskusijose apie moterų pagrobimą, kankinimą ir žudymą.“

G.Valle'as, kuris pirmadienį padarė kaltės nepripažinimo pareiškimą dėl jam inkriminuojamų planų grobti moteris ir neteisėto naudojimosi policijos duomenų baze, per posėdį dažnai kalbėjosi su advokate, matomai apdardamas nesutarimus su prokurorų pozicija.

Nors keli policininko artimieji sėdėjo salėje ir atrodė suglumę, pareigūno žmona jį paliko ir pasiėmė jųdviejų mažametę dukrą, sakė teisėjas.

Makabriški planai, apie kuriuos buvo diskutuojama internetu, nebuvo įgyvendinti, o nei viena moteris nenukentėjo, tačiau G.Valle'o ketinimai buvo akivaizdūs, pažymėjo prokurorai.

Pasak federalinio prokuroro, viename iš tų pokalbių buvo planuojama nužudyti ir suvalgyti vieną moterį per ateinantį ketvirtadienį Jungtinėse Valstijos švenčiamą Padėkos dieną, per kurią amerikiečiai tradiciškai renkasi į nepaprastai sočias šeimos vakarienes, kurių pagrindinis patiekalas paprastai būna keptas kalakutas.

Prokuroras Hadassa Waxmanas nurodė, kad G.Valle buvo surinkęs informacijos apie nusižiūrėtas aukas, kuria jis dalijosi su savo susirašinėjimo draugais - įskaitant tokias detales, kaip apytikris liemenėlės dydis arba koledžo, kuriame mokėsi moteris, pavadinimas.

„Jos yra tikros moterys - tai tikri vardai, tikros gimimo datos, - aiškino H.Waxmanas. - Čia daug tikrovės.“

Teisėjas pareiškė negalintis paleisti G.Valle'o už užstatą, netgi atsižvelgdamas į palankias preliminarios psichiatrinės ekspertizės išvadas, sakydamas, kad policininko elgesys buvo „nedoras, keistas, nenormalus ir kol kas visiškai nepaaiškinamas - ypač žmogui, kuris yra policijos pareigūnas“.

G.Valle'as, baigęs Merilando universitetą ir siekęs seržanto laipsnio, šiuo metu laikomas vienutėje Manhatano metropolijos pataisos centro (MCC) Specialiajame kalinimo skyriuje (SHU).

Šis kalėjimas yra ypač griežto režimo; jame buvo laikomi kai kurie garsūs kaltinamieji, tokie kaip ginklų kontrabandos caras iš Rusijos Viktoras Butas. G.Valle'as laikomas atskirai, nes policininkui gresia kitų kalinių susidorojimas.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių