Dėl Klaipėdos savivaldybės paskolos – priekaištai

Klaipėdos politikai neabejodami leido Klaipėdos savivaldybei pasiskolinti dar 6 milijonus litų, kurių trūksta finansuoti uostamiestyje įgyvendinamus projektus.

Finansų skyriaus vedėja Rūta Kambaraitė miesto tarybos nariams ketvirtadienį vykstančiame miesto tarybos posėdyje politikams priminė, kad jie jau yra patvirtinę 2012-2014 metų strateginį miesto veiklos planą ir šiųmetį Klaipėdos biudžetą.

Šiuose dokumentuose numatyta, kokie projektai Klaipėdoje bus įgyvendinami ir kokiomis lėšomis jie finansuojami.

„Kai kurių numatytų projektų finansavimui trūksta pinigų, todėl ir reikia pasiskolinti iki 6 mln. litų ne ilgesniam nei 10 metų terminui“, - teigė R.Kambaraitė.

Paskolos palūkanoms per metus reikės apie 250 tūkst. litų.

Finansų skyriaus vedėja pabrėžė, jog pinigai bus skirti tik tiems projektams, kurie finansuojami ES ar kitų tarptautinių fondų lėšomis.

Numatyta, jog pinigai bus išdalinti finansuoti 26 projektus.

Miesto tarybos nariui Viačeslavui Titovui užkliuvo, jog savivaldybės administracija nevykdo politikų protokolinio pavedimo, kad jei atsiras papildomų pinigų, juos pirmiausia skirti pakeisti darželiuose langus.

„Darželių remontas nėra investiciniai projektai, todėl jiems pinigų iš paskolos lėšų negalime skirti. Protokolinis pavedimas buvo toks, jog pinigų darželių langams keisti skirti turėsime, jei biudžete bus viršplaninių pajamų“, - paaiškino R.Kambaraitė.

Tačiau V.Titovas pareiškė, jog tikrai nebalsuos už leidimą imti paskolą tik dėl, kad išvardintuose projektuose, kurie bus finansuojami skolintais pinigais, nėra numatyta pakeisti darželių langus.

A.Barbšys pareiškė, jog konservatorių frakcija sprendimo projekto leisti imti 6 mln. litų paskolą nepalaikys, nes dabar tikrai ne laikas Girulių kempinge statyti stacionarius namelius, o jų statyba ir bus finansuojama paskolos lėšomis.

Tačiau opozicijos balsas taip ir liko tyruose – daugumai tarybos narių balsavo teigiamai ir leido imti 6 mln. litų paskolą.

Šiuo metu savivaldybės paimtų paskolų suma yra apie 100 mln. litų. Šiemet joms grąžinti ir aptarnauti biudžete numatyta šiek tiek daugiau nei 9 mln. litų.NAUJAUSI KOMENTARAI

wilford

wilford portretas
Ar jūs pavargote Ieškau paskolomis ir hipoteka, jums buvo pasuko žemyn nuolat jūsų bankams ir kitoms finansų įstaigoms .Tai Paskolų Siūlau Įmonių skolintojų Amerikoje / Azijoje ir Europoje už rimtus vyrus ir moteris, kurie siekia didelė ar maža finansavimą. Mes suteikiame paskolas iki 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolas, svyruoja nuo US $ 10,000 iki 1,000,000.00 JAV dolerių privatiems asmenims ir įmonėms, paskola atidaryta visiems, nesvarbu tautybe teisėtą skolintojas paskolos Vilfordas Granth, rašykite mums VIA granth.w@hotmail.co.uk * Nėra Dalyvio mokestis * Investuotojai Paskolos * Skolos konsolidavimas * Antra hipotekos * Verslo paskolos * Asmeniniai Paskolos * Tarptautinių paskolų Nė vienas iš jų, ir ne kredito patikrinimas, 100% garantija, viskas, ką jums

wilford

wilford portretas
Ar jūs pavargote Ieškau paskolomis ir hipoteka, jums buvo pasuko žemyn nuolat jūsų bankams ir kitoms finansų įstaigoms .Tai Paskolų Siūlau Įmonių skolintojų Amerikoje / Azijoje ir Europoje už rimtus vyrus ir moteris, kurie siekia didelė ar maža finansavimą. Mes suteikiame paskolas iki 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolas, svyruoja nuo US $ 10,000 iki 1,000,000.00 JAV dolerių privatiems asmenims ir įmonėms, paskola atidaryta visiems, nesvarbu tautybe teisėtą skolintojas paskolos Vilfordas Granth, rašykite mums VIA granth.w@hotmail.co.uk * Nėra Dalyvio mokestis * Investuotojai Paskolos * Skolos konsolidavimas * Antra hipotekos * Verslo paskolos * Asmeniniai Paskolos * Tarptautinių paskolų Nė vienas iš jų, ir ne kredito patikrinimas, 100% garantija, viskas, ką jums reikia padaryti, tai Leiskite mums žinoti, ką norite, ir mes tikrai jūsų svajonė, Erikas

jep

jep portretas
Kada pagaliau supras kad biudzetas neguminis ir paskolos pacios savaime negrys atgal zmoniu mazeja skolintis reikia o kas grazins????????????? Tos paskolos pridetines vertes klaipedai mazai sukurs
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių