Peršokti prie turinio

ka manote apie seima?

Temoje atsakymų: 46

#1 Donatas M

Donatas M
  • Nariai
  • 3 Pranešimai:

03 kovo 2009 - 10:21

Mano nuomone apie seima tokia kad jis bus greit nuverstas ir tie patys policijos pareigunai saudys, ne i nekaltus zmones, o i seimunus ir bus pasodinti.

#2 Sauliukas

Sauliukas
  • Moderators
  • 954 Pranešimai:

03 kovo 2009 - 10:32

Mano asmenine nuomone tai Prezidentas turi paleisti tokį seimą.

#3 Donatas M

Donatas M
  • Nariai
  • 3 Pranešimai:

03 kovo 2009 - 10:38

tavo tiesa bet tas pats prezidentas seimunu marionete, butu norejas butu senai nusalines

#4 Sauliukas

Sauliukas
  • Moderators
  • 954 Pranešimai:

03 kovo 2009 - 10:43

CITATA(Donatas M @ 2009-03-03 22:38) <{POST_SNAPBACK}>
tavo tiesa bet tas pats prezidentas seimunu marionete, butu norejas butu senai nusalines

Na kiti forumiečiai nesnauskit, išsakykit savo nuomones, o kas dėl seimo tai reik vėl žiūrėt ar neduž langai Kovo 10, nes studentai ir moksleiviai piketuos, apie 7000 planuoja susirinkt, o štai jeigu policija,ugniagesiai prisidėtų prie tokių streikų, o tada tai pažiūrėčiau kaip jie Mersedesus pirktų. Jau tokio seimo tikrai nesų matęs, jiems jau visai viskas vienodai. Esu žiauriai pasipiktinęs. angry.gif  angry.gif  angry.gif  angry.gif

#5 Donatas M

Donatas M
  • Nariai
  • 3 Pranešimai:

03 kovo 2009 - 10:46

cia teisybe paziuri zinias ir kraujas uzverda manau kad kaip ligoninem lesu trukumas algoms idomu ar policijai nepritruks lesu, jai pritruktu tai manau seimunam jokios barikados nepades  angry.gif

#6 zippux

zippux
  • Nariai
  • 2.422 Pranešimai:

04 kovo 2009 - 08:17

Kas liečia Seimą ir seimūnus, jei būtų mano valia:

1) Sumažinčiau jų skaičių per pusę;
2) Seimo narys negalėtų būti juo ilgiau, kaip dvi kadencijas;
3) panaikinčiau bet kokias privilegijas;
4) Atlyginimas būtų fiksuotas, pvz. 4000lt.;
5) Kiekvinas narys neštų tiesioginę atsakomybę, kurios dabar nėra;
6) Kaltas - grėstų mandato atėmimas iškkart, be jokių "interpeliacijų" ir pan. .....;
7) Pašalinus iš seimo, netenkama daugiau galimybių čia sugrįžt dar sykį.....

Pradžiai tiek.....

#7 PA.KS

PA.KS
  • Nariai
  • 1.271 Pranešimai:

04 kovo 2009 - 10:10

CITATA(Donatas M @ 2009-03-03 22:21) <{POST_SNAPBACK}>
Mano nuomone apie seima tokia kad jis bus greit nuverstas ir tie patys policijos pareigunai saudys, ne i nekaltus zmones, o i seimunus ir bus pasodinti.

Policija sausio 16 dieną į nekaltus žmones nešaudė. Ji išvaikė pusgalvių minia gadinančią valstybės turtą ir beje, padariusią 200 tūkst litų žalą už kurią visi draugiškai sumokėjom.

CITATA(Sauliukas @ 2009-03-03 22:32) <{POST_SNAPBACK}>
Mano asmenine nuomone tai Prezidentas turi paleisti tokį seimą.

Joa, kai valstybės biudžetas skylėtas kaip rėtis, ekonomika smunka, pinigų milžiniškiems socialiniams įsipareigojimams įvykdyti nėra, skolintis užsienyje belekaip brangu, senosios ES narės pradeda vykdyti daugiau mažiau protekcionistinę politiką paleidžiam Seimą, mėnesį skiriam rinkiminei kampanijai, išrenkam tuos pačius grybus, leidžiam jiems dar mėnesį apsiprast ir tada toliau dejuojam, kad krizė ir sunku gyvent, o valdžia debilai biggrin.gif

Kas pasakys, kad to nebus?
Balsuokit už liberalų sąjūdį 2012 Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose.
Jei kažkuo abejoji - rašyk man.

#8 Sauliukas

Sauliukas
  • Moderators
  • 954 Pranešimai:

04 kovo 2009 - 10:35

CITATA(liberalas Paulius @ 2009-03-04 10:10) <{POST_SNAPBACK}>
Policija sausio 16 dieną į nekaltus žmones nešaudė. Ji išvaikė pusgalvių minia gadinančią valstybės turtą ir beje, padariusią 200 tūkst litų žalą už kurią visi draugiškai sumokėjom.

Joa, kai valstybės biudžetas skylėtas kaip rėtis, ekonomika smunka, pinigų milžiniškiems socialiniams įsipareigojimams įvykdyti nėra, skolintis užsienyje belekaip brangu, senosios ES narės pradeda vykdyti daugiau mažiau protekcionistinę politiką paleidžiam Seimą, mėnesį skiriam rinkiminei kampanijai, išrenkam tuos pačius grybus, leidžiam jiems dar mėnesį apsiprast ir tada toliau dejuojam, kad krizė ir sunku gyvent, o valdžia debilai biggrin.gif

Kas pasakys, kad to nebus?

O kas sako, kad už tuos pačius debilus balsuot, na šiuo metu valstybėje klostosi mano manymu nevaldoma padėtis, o štai Seimo pirmininkas, į Gruziją išvarė ir kokio gi ten velnio reikia, čia žiūrėtų kas darosi...

#9 PA.KS

PA.KS
  • Nariai
  • 1.271 Pranešimai:

04 kovo 2009 - 10:47

CITATA(Sauliukas @ 2009-03-04 10:35) <{POST_SNAPBACK}>
O kas sako, kad už tuos pačius debilus balsuot, na šiuo metu valstybėje klostosi mano manymu nevaldoma padėtis, o štai Seimo pirmininkas, į Gruziją išvarė ir kokio gi ten velnio reikia, čia žiūrėtų kas darosi...

Vieni mano kad Paksius išgelbės nuo nesąmonės, kiti mano, kad Uspaskichas, dar kiti balsuos už Kirkilą, kuris ,nė kiek neabejoju, kad būtų Lietuvą nuvedęs iki Latvijos scenarijaus, kai tarptautinis valiutos fondas duodamas paskolą (nes niekas nebeskolina) dar ir liepia sumažinti pensijas, pašalpas neįgaliesiems ir t.t.

Na, Tu prabalsuosi už Čilinską... Bet jis vienas, o Seime 141 narys. Aš prabalsuosiu už liberalų sąjūdį... Bet jie ir nepajėgūs užpildyti  viso Seimo kompetentingais žmonėmis. Ir ką laimėsim? Tokiu metu Seimo rinkimai tik sukels dar didesnę sumaištį. Ir niekas neišrinks labiau kompetentingų žmonių... Pripažink, žmonės nesikeičia taip greit. Jie nepuls analizuoti, kas būtų geras kandidatas, o kas blogas. Ekonominė krizė ir biudžeto deficitas nėra dabartinio Seimo ir vyriausybės kaltė. Ji atėjusi prie valsybės vairo turėjo rinktis iš kelių scenarijų - drastiškai mažinti socialines išmokas ir atleidinėti biurokratiją, drastiškai kelti mokesčius arba dartyi po truputi to ir to. Pasirinko pastarąjį variantą. O kaip manai, koks turėjo būti sprendimas?

Krizė neapsiriboja Lietuva. Ji pasaulinė. O Lietuva jai nebuvo visiškai pasiruošusi. Veikiau priešingai, ji buvo ant žlugimo slenksčio, jei Kirkilo politika būtų tęsiama. Gyvenom geriau, negu galėjome sau leisti. Kažkam reikėjo tai susatabdyti.

Neatkereipei dėmesio, kad Lietuvos ekonomika sėdėjo ant pigių užsienio paskolų adatos. Neturime nei savo bankų, nei savo pramonės, nei aukštųjų technologijų... Gal tik po porą įmonių. Viskas. Skolinomės iš užseinio, o dabar niekas nebeskolina. Priešingai, reikalauja vykdyti įsipareigojimus. Juk dėl to Kubiliaus neapkaltinsi?

#10 Sauliukas

Sauliukas
  • Moderators
  • 954 Pranešimai:

04 kovo 2009 - 11:39

CITATA(liberalas Paulius @ 2009-03-04 10:47) <{POST_SNAPBACK}>
Vieni mano kad Paksius išgelbės nuo nesąmonės, kiti mano, kad Uspaskichas, dar kiti balsuos už Kirkilą, kuris ,nė kiek neabejoju, kad būtų Lietuvą nuvedęs iki Latvijos scenarijaus, kai tarptautinis valiutos fondas duodamas paskolą (nes niekas nebeskolina) dar ir liepia sumažinti pensijas, pašalpas neįgaliesiems ir t.t.

Na, Tu prabalsuosi už Čilinską... Bet jis vienas, o Seime 141 narys. Aš prabalsuosiu už liberalų sąjūdį... Bet jie ir nepajėgūs užpildyti  viso Seimo kompetentingais žmonėmis. Ir ką laimėsim? Tokiu metu Seimo rinkimai tik sukels dar didesnę sumaištį. Ir niekas neišrinks labiau kompetentingų žmonių... Pripažink, žmonės nesikeičia taip greit. Jie nepuls analizuoti, kas būtų geras kandidatas, o kas blogas. Ekonominė krizė ir biudžeto deficitas nėra dabartinio Seimo ir vyriausybės kaltė. Ji atėjusi prie valsybės vairo turėjo rinktis iš kelių scenarijų - drastiškai mažinti socialines išmokas ir atleidinėti biurokratiją, drastiškai kelti mokesčius arba dartyi po truputi to ir to. Pasirinko pastarąjį variantą. O kaip manai, koks turėjo būti sprendimas?

Krizė neapsiriboja Lietuva. Ji pasaulinė. O Lietuva jai nebuvo visiškai pasiruošusi. Veikiau priešingai, ji buvo ant žlugimo slenksčio, jei Kirkilo politika būtų tęsiama. Gyvenom geriau, negu galėjome sau leisti. Kažkam reikėjo tai susatabdyti.

Neatkereipei dėmesio, kad Lietuvos ekonomika sėdėjo ant pigių užsienio paskolų adatos. Neturime nei savo bankų, nei savo pramonės, nei aukštųjų technologijų... Gal tik po porą įmonių. Viskas. Skolinomės iš užseinio, o dabar niekas nebeskolina. Priešingai, reikalauja vykdyti įsipareigojimus. Juk dėl to Kubiliaus neapkaltinsi?

Kubilių jau galima vien dėl Mažeikių naftos ir Telekomo kaltin, nesuprantu kaip tu gali pateisint tokią valdžią, o ta krizė aš pasakyčiau tai čia dirbtinai sukeltas dalykas, čia gi nuo JAV viskas sukelta specialiai buvo. O štai ir Kubilius su savo politika vis blogai blogai ir blogai, per tą savo negatyvumą ir pridirbo nesamonių. Bet kalbant apie seimą, tai tikrai 141 ten nereikia. Tu man atsakyk ką toks Antanas, Baukutė ar Valinskienė gero nuveikė, taigi tokie nariai nieko nesupranta nė velnio.

#11 PA.KS

PA.KS
  • Nariai
  • 1.271 Pranešimai:

04 kovo 2009 - 12:08

CITATA(Sauliukas @ 2009-03-04 11:39) <{POST_SNAPBACK}>
Kubilių jau galima vien dėl Mažeikių naftos ir Telekomo kaltin, nesuprantu kaip tu gali pateisint tokią valdžią, o ta krizė aš pasakyčiau tai čia dirbtinai sukeltas dalykas, čia gi nuo JAV viskas sukelta specialiai buvo. O štai ir Kubilius su savo politika vis blogai blogai ir blogai, per tą savo negatyvumą ir pridirbo nesamonių. Bet kalbant apie seimą, tai tikrai 141 ten nereikia. Tu man atsakyk ką toks Antanas, Baukutė ar Valinskienė gero nuveikė, taigi tokie nariai nieko nesupranta nė velnio.

Sauliau, geresnės valdžios neišsirinksim. Ją jau kątik išsirinkom. Ji lieva, bet ne blogesnė negu visos iki šiol buvusios. Bet kokia suirutė yra blogiau už net ir blogą valdžią. užmesk akį čia. Štai ką būtų rinkę žmonės rinkimuose jei jie būtų vykę vasarį. Negi manai, kad su tokiais rezultatais kas nors pasikeistų. Na nėra dar Lietuvoje tokios politinės jėgos ar kritinės masės piliečių, kurie sugebėtų atsakingai žiūrėti į valstybės reikalus. Taškas.

Valinsko partijos aš nerinkau, todėl dėl jų kreipkis į zipuux.

Seimo dydžio sumažinimas atneštų tik vieną pliusą - sutaupytume gal tris milijonus per metus smile.gif Bet tada jie užsimanytų perstatyti salę, kad būtų mažesnę ir neliktų tuščių vietų smile.gif O tai daugiau nei tris milijonus kainuotų. Plius, Lietuvoje ir taip nesant civilizuotesnės politinės kultūros mažesnis Seimo narių skaičius reikštų mažesnes diskusijas, nuomonių įvairovės sumažėjimą, galimybių papirkti Seimo narius padidėjimą ir, žinoma visokias kitokias antidemokratines tendencijas smile.gif Ir viskas vien dėl noro sumažinti išlaidas tose srityse, kuriose jos ir taip yra niekinės valstybės mastu smile.gif

O dėl krizės, žvilgtelk čia. Taip, Islandijoje gal 30 ekonomistų sugebėjo sukurti finansinę piramidę ir sugriauti nedidelės šalies ekonomiką, tačiau JAV įvyko visiškai kitoks scenarijus. Būsto paskolos buvo dalinamos tiems, kurie neturėjo galimybių jų gražinti. Ir dalinamos tokiais dideliais mastais, kad sugebėjo sužlugdyti milžinišką įtaką pasaulio ekonomikai ir finansams dariusius bankus... Na, o po to grandininė reakcija.

#12 Sauliukas

Sauliukas
  • Moderators
  • 954 Pranešimai:

04 kovo 2009 - 12:14

CITATA(liberalas Paulius @ 2009-03-04 12:08) <{POST_SNAPBACK}>
Sauliau, geresnės valdžios neišsirinksim. Ją jau kątik išsirinkom. Ji lieva, bet ne blogesnė negu visos iki šiol buvusios. Bet kokia suirutė yra blogiau už net ir blogą valdžią. užmesk akį čia. Štai ką būtų rinkę žmonės rinkimuose jei jie būtų vykę vasarį. Negi manai, kad su tokiais rezultatais kas nors pasikeistų. Na nėra dar Lietuvoje tokios politinės jėgos ar kritinės masės piliečių, kurie sugebėtų atsakingai žiūrėti į valstybės reikalus. Taškas. Valinsko partijos aš nerinkau, todėl dėl jų kreipkis į zipuux. Seimo dydžio sumažinimas atneštų tik vieną pliusą - sutaupytume gal tris milijonus per metus smile.gif Bet tada jie užsimanytų perstatyti salę, kad būtų mažesnę ir neliktų tuščių vietų smile.gif O tai daugiau nei tris milijonus kainuotų. Plius, Lietuvoje ir taip nesant civilizuotesnės politinės kultūros mažesnis Seimo narių skaičius reikštų mažesnes diskusijas, nuomonių įvairovės sumažėjimą, galimybių papirkti Seimo narius padidėjimą ir, žinoma visokias kitokias antidemokratines tendencijas smile.gif Ir viskas vien dėl noro sumažinti išlaidas tose srityse, kuriose jos ir taip yra niekinės valstybės mastu smile.gif

Kada atvyk į susitikimą padiskutuosim plačiau, o šiaip manau reiktų kokį forumą surengt ir apšviest tautą už ką balsuot ir kokius kandidatus iškelt.

#13 zippux

zippux
  • Nariai
  • 2.422 Pranešimai:

04 kovo 2009 - 12:41

CITATA
Valinsko partijos aš nerinkau, todėl dėl jų kreipkis į zipuux.

Deja, aš irgi nebalsavau už TPP, tad, šioje vietoje aš ne prie ko.

CITATA
Seimo dydžio sumažinimas atneštų tik vieną pliusą - sutaupytume gal tris milijonus per metus  Bet tada jie užsimanytų perstatyti salę, kad būtų mažesnę ir neliktų tuščių vietų  O tai daugiau nei tris milijonus kainuotų. Plius, Lietuvoje ir taip nesant civilizuotesnės politinės kultūros mažesnis Seimo narių skaičius reikštų mažesnes diskusijas, nuomonių įvairovės sumažėjimą, galimybių papirkti Seimo narius padidėjimą ir, žinoma visokias kitokias antidemokratines tendencijas  Ir viskas vien dėl noro sumažinti išlaidas tose srityse, kuriose jos ir taip yra niekinės valstybės mastu

Bijai, kad ateity, pačiam kils problemos su patekimu į Seimą? biggrin.gif

#14 PA.KS

PA.KS
  • Nariai
  • 1.271 Pranešimai:

04 kovo 2009 - 12:46

CITATA(zippux @ 2009-03-04 12:41) <{POST_SNAPBACK}>
Deja, aš irgi nebalsavau už TPP, tad, šioje vietoje aš ne prie ko.

Tada atleiskit. Suklaidino Jūsų palaikymas Valinskui.

#15 zippux

zippux
  • Nariai
  • 2.422 Pranešimai:

04 kovo 2009 - 12:50

CITATA(liberalas Paulius @ 2009-03-04 12:46) <{POST_SNAPBACK}>
Tada atleiskit. Suklaidino Jūsų palaikymas Valinskui.

Nesakau, kad jis "auksinis", bet kai kurie jo žingsniai geri.......To iki jo, nedrįso padaryti niekas....

#16 PA.KS

PA.KS
  • Nariai
  • 1.271 Pranešimai:

04 kovo 2009 - 12:53

CITATA(zippux @ 2009-03-04 12:50) <{POST_SNAPBACK}>
Nesakau, kad jis "auksinis", bet kai kurie jo žingsniai geri.......To iki jo, nedrįso padaryti niekas....

Bet ir jis nepadarė... Tik žadėjo, siūlė... smile.gif O tų siūlymų visada buvo daug. Tik dažniausiai tai darydavo opozicionieriai ir likdavo neįgyvendinę. O jis, pozicijoje, be jo partijos nebūtų daugumos ir patingėjo pasinaudoti savo įtaka. Reikia už darbus, o ne ketinimus žmones gerbti. Ar nemanot, kad tik populistinį jauką prarijot?

#17 zippux

zippux
  • Nariai
  • 2.422 Pranešimai:

04 kovo 2009 - 12:57

CITATA(liberalas Paulius @ 2009-03-04 12:53) <{POST_SNAPBACK}>
Bet ir jis nepadarė... Tik žadėjo, siūlė... smile.gif O tų siūlymų visada buvo daug. Tik dažniausiai tai darydavo opozicionieriai ir likdavo neįgyvendinę. O jis, pozicijoje, be jo partijos nebūtų daugumos ir patingėjo pasinaudoti savo įtaka. Reikia už darbus, o ne ketinimus žmones gerbti. Ar nemanot, kad tik populistinį jauką prarijot?

Kodėl sakai, kad nepadarė? Atlyginimo sumažinimas ir susimažinimas....... Kirkilui tiesiai šviesiai pasakė "į akis", kad šis melagis......

#18 PA.KS

PA.KS
  • Nariai
  • 1.271 Pranešimai:

04 kovo 2009 - 10:40

CITATA(zippux @ 2009-03-04 12:41) <{POST_SNAPBACK}>
Bijai, kad ateity, pačiam kils problemos su patekimu į Seimą? biggrin.gif

smile.gif Ne, nė kiek nesibaiminu...

#19 Mika

Mika
  • Moderators
  • 1.155 Pranešimai:

05 kovo 2009 - 12:14

CITATA(liberalas Paulius @ 2009-03-04 12:08) <{POST_SNAPBACK}>
Seimo dydžio sumažinimas atneštų tik vieną pliusą - sutaupytume gal tris milijonus per metus smile.gif Bet tada jie užsimanytų perstatyti salę, kad būtų mažesnę ir neliktų tuščių vietų smile.gif O tai daugiau nei tris milijonus kainuotų. Plius, Lietuvoje ir taip nesant civilizuotesnės politinės kultūros mažesnis Seimo narių skaičius reikštų mažesnes diskusijas, nuomonių įvairovės sumažėjimą, galimybių papirkti Seimo narius padidėjimą ir, žinoma visokias kitokias antidemokratines tendencijas smile.gif Ir viskas vien dėl noro sumažinti išlaidas tose srityse, kuriose jos ir taip yra niekinės valstybės mastu smile.gif

Sutaupytume ne tris milijonus, o žymiai daugiau. Paskaičiuokim 141seimo narys per mėnesį gauna apie 9 000 litų, tai visi bendrai apėmus gauna 1 269000 - tai čia per mėnesį, o per metus 15228000. Taigi padalinus pusiau Lietuva sutaupytų 7614000. Įspūdingi skaičiai ar ne?  rolleyes.gif

Dėl tos salės, tai negi kėdžių sumažinimas labai jau brangiai kainuotų, norint galima ir pigiau nei už tris milijonus wink.gif
...Sometimes you got what you gain...

#20 PA.KS

PA.KS
  • Nariai
  • 1.271 Pranešimai:

05 kovo 2009 - 09:06

Konstitucija

CITATA
55 straipsnis
Seimą sudaro Tautos atstovai - 141 Seimo narys, kurie renkami ketveriems metams remiantis visuotine, lygia, tiesiogine rinkimų teise ir slaptu balsavimu.
Seimas laikomas išrinktu, kai yra išrinkta ne mažiau kaip 3/5 Seimo narių.
Seimo narių rinkimų tvarką nustato įstatymas.

147 straipsnis
Sumanymą keisti ar papildyti Lietuvos Respublikos Konstituciją turi teisę pateikti Seimui ne mažesnė kaip 1/4 visų Seimo narių grupė arba ne mažiau kaip 300 tūkstančių rinkėjų.
Nepaprastosios padėties ar karo padėties metu Konstitucija negali būti taisoma.

148 straipsnis
Konstitucijos 1 straipsnio nuostata "Lietuvos valstybė yra nepriklausoma demokratinė respublika" gali būti pakeista tik referendumu, jeigu už tai pasisakytų ne mažiau kaip 3/4 Lietuvos piliečių, turinčių rinkimų teisę.
Tik referendumu gali būti keičiamos pirmojo skirsnio "Lietuvos valstybė" bei keturioliktojo skirsnio "Konstitucijos keitimas" nuostatos.
Konstitucijos pataisos dėl kitų Konstitucijos skirsnių turi būti svarstomos ir dėl jų balsuojama Seime du kartus. Tarp šių balsavimų turi būti daroma ne mažesnė kaip trijų mėnesių pertrauka. Įstatymo projektas dėl Konstitucijos keitimo laikomas Seimo priimtu, jeigu kiekvieno balsavimo metu už tai balsavo ne mažiau kaip 2/3 visų Seimo narių.
Nepriimta Konstitucijos pataisa Seimui iš naujo svarstyti gali būti teikiama ne anksčiau kaip po metų.

Prašom. Taupykit. Čia schema, kaip tai padaryt smile.gif
Galiu padėt, kokius 300 parašų surinkt.

Atsakyti

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0