Peršokti prie turinio

Urmo bazė

Temoje atsakymų: 31

#1 Vega

Vega
  • Nariai
  • 421 Pranešimai:

26 rugsėjo 2008 - 04:53

Ar mėgstat šitą prekybos gigantą? Ar apsipirkdami darot jam pirmenybę? Kaip patinka pertvarkymai, pakeitimai? Girdėjau, kad kažkuriam sandėly padarė net antrą aukštą ohmy.gif Nors jau turbūt nebegalima sandeliais vadint, galerijos dabar rolleyes.gif
"Būk mandagus su visais, draugiškas su dauguma, o familiarus su vienu kitu"
                 B. Franklinas

#2 saverija

saverija
  • Nariai
  • 1.614 Pranešimai:

26 rugsėjo 2008 - 05:10

CITATA(Vega @ 2008-09-26 17:53) <{POST_SNAPBACK}>
Ar mėgstat šitą prekybos gigantą? Ar apsipirkdami darot jam pirmenybę? Kaip patinka pertvarkymai, pakeitimai? Girdėjau, kad kažkuriam sandėly padarė net antrą aukštą ohmy.gif Nors jau turbūt nebegalima sandeliais vadint, galerijos dabar rolleyes.gif

nea, man labai patikdavo seniau - blūdini kitąsyk be jokio tikslo kaip po kokį "blusų turgų", užmatai kokią nors senieną, kurią nušveitus, atrandi retą ir gan mielą daiktą  rolleyes.gif
o dabar tos galerijos iščiustytos, visai kaip akropolio vaikai
nežiūrėk atgal - gyvenimas priekyje

#3 Vilija

Vilija
  • Nariai
  • 583 Pranešimai:

26 rugsėjo 2008 - 06:54

Atvirai pasakius, bazėse esu buvus tik gal kokius penkis kartus..  huh.gif  Nervuoja man ten, didelis turgus, rūbų modeliai iš esmės tie patys, batai tuolabiau, o kainos nėra jau tokios žemos, kad trauktų ten. O galerijų gausybė galvą apsuka  mellow.gif
Mano nuomone yra subjektyvi :) Ir ji gali keistis, priklausomai nuo argumentų.

#4 Peru

Peru
  • Nariai
  • 542 Pranešimai:

26 rugsėjo 2008 - 07:06

urmas gal labiau aktualus suvalkiečiams biggrin.gif man asmeniškai aktualus bus ryt - krikšto rūbų ieškom, sako, kad ten pigiau. o daugiau beveik niekada ten nevaažiuojame, nes jaučiuosi ten kaip vilija (žr. aukštesnį pasisakymą)
Танцуют все!

#5 Milra

Milra
  • Nariai
  • 87 Pranešimai:

26 rugsėjo 2008 - 07:12

Jaučiu nostalgiją šiam statiniui. Kažkada gyvenau netoli jo, tai auginant vaiką būdavo labai smagu su draugėmis pasivaikščiojant nuvažiuoti su vėžimėliais apsipirkti. Tada galima buvo pigiau nusipirkti ir tą patį kečiupą, ir konservuotas prekes, ir kavą. O dabar visą tai nusiperki prekybos centre, nes bazėje jau nemanau, kad pigiau..  rolleyes.gif  Va neseniai atvažiavo mano draugė, kuri jau apie 15  metų gyvena Vokietijoje ir atsivežė savo vyrą, bei kitųs vokiečius. Tai vienas iš lankytinų objektų buvo bazė. Ji kaip ir aš jaučia nostalgiją, o užsieniečiams buvo pramoga.  rolleyes.gif  Vadinasi, turime dar kažką žiūrėtiną, ne tik "Akropolį". Ar ne?

#6 Gretad

Gretad
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:

30 rugsėjo 2008 - 08:59

Daznai apsiperku bazej..  rolleyes.gif patinka man ten visas isdestymas ir t.t..  daug mieliau nei akropolis ar  kokia mega. cool.gif

#7 taspac

taspac
  • Nariai
  • 293 Pranešimai:

01 spalio 2008 - 07:46

Dabar, kai pagaliau patapo normaliomis sutvarklytomis parduotuvemis (uz ka plojimai urmo bazes vadovams), malonu ten nueiti pasiprekinti... bet anksciau kai budavo tas skudurynas/daiktynas... su turgaus stiliaus prekybininkais ir prekemis, tai sooorrry bet vengiau tos vietos... man tos Gariuninis prekybos budas pasibaisejima kelia.  Kai perkant batus reikedavo ant kartoniuko stovint matuotis arba ruba matuojantis pati pardaveja dekiu pridengdavo ir pan. Nekalbant apie tvarka, estetika ir pan smile.gif

#8 Gina

Gina
  • Nariai
  • 97 Pranešimai:

01 spalio 2008 - 07:56

Labai nemegstu sios vietos, bet kartais apsiperku juolab dabar dirbu visai salia. Man kazkodel labai netinka Urmo bazes energetika. Pavaiksciojusi kad ir trumpa laika, jauciuosi issunkta kaip citrina  rolleyes.gif  pradeda skaudeti galva, pykina... Zodziu, jeigu ten apsilankau buna sugadinta visa diena, nes pasijauciu didziausias ligonis...
Kazkokia fantastika  blink.gif

#9 Vega

Vega
  • Nariai
  • 421 Pranešimai:

01 spalio 2008 - 10:02

CITATA(Gina @ 2008-10-01 08:56) <{POST_SNAPBACK}>
Labai nemegstu sios vietos, bet kartais apsiperku juolab dabar dirbu visai salia. Man kazkodel labai netinka Urmo bazes energetika. Pavaiksciojusi kad ir trumpa laika, jauciuosi issunkta kaip citrina  rolleyes.gif  pradeda skaudeti galva, pykina... Zodziu, jeigu ten apsilankau buna sugadinta visa diena, nes pasijauciu didziausias ligonis...
Kazkokia fantastika  blink.gif

Žinai ir man panašiai, pareinu i bazės ligonis biggrin.gif Bet kaip skundžiasi pardavėjos, sako kavą geriam tik, kad vakaro sulaukt.

O apsilankot bazės Čeburekinėje? Man anksčiau lyg skaniau ten buvo ir mėsos daugiau. O dabar tik kainos didelės rolleyes.gif
"Būk mandagus su visais, draugiškas su dauguma, o familiarus su vienu kitu"
                 B. Franklinas

#10 zippux

zippux
  • Nariai
  • 2.422 Pranešimai:

01 spalio 2008 - 10:35

Urmo bazė = Gariūnai. Anksčiau, tikrai, dar kažką galėjai pigiau nusipirkti, o dabar kainos tokios pačios, kaip Maximoje, o gal ir didesnės. Sutinku, kad tapo viskas moderniau, gražiau. Visas tas grožis "atgulė" ant mūsų pečių, nes viskas įskaičiuota į kainą. Sutvarkė vietą, pakėlė pardavėjui nuomos kainą, šis pakėlė parduodamų produktų kainą. Skirtumo kainose neliko. Asortimentas visur vienodas, kainos irgi, tai ko trenktis į tą Urmo bazę? Į ją gali eiti, nebent tie, kas gyvena arti ar dirba, netoli jos.

#11 nepolitikas

nepolitikas
  • Nariai
  • 1.128 Pranešimai:

01 spalio 2008 - 10:45

nei už nei prieš, yra kaune toks darinys, prisimenu, kai ten buvo bazė-deficitų sandėliai, o dabar gražiai sutvarkyti pastatai, teritorija, o 1000 litų pastatas iš viso fantastika. duok dieve, kad visi sąvininkai taip tvarkytų savo turtą, miestas blizgėtų ir nereikėtų verkti, kad kaunas skriaudžiamas

#12 Milra

Milra
  • Nariai
  • 87 Pranešimai:

02 spalio 2008 - 05:17

Butent kainos dabar - kaip visur.  unsure.gif

#13 saverija

saverija
  • Nariai
  • 1.614 Pranešimai:

02 spalio 2008 - 05:21

praeitą savaitgalį kaip tik lankiausi čia...sutikau seną pažįstamą, prekiaujančią rūbais, pakalbėjom, darbu nesiskundė, bet gero oro tai ten tikrai trūksta, vasarą per karščius, sakė, teko net greitąją kai kam kviesti, alpdavo pardavėjos...

#14 TOMAZZ

TOMAZZ
  • Moderators
  • 1.538 Pranešimai:

02 spalio 2008 - 07:07

Neatsimenu kada paskutini karta ten buvau, bet man asmeniskai seniau labiau ten patiko, nzn kodel nors ir labiau prisnerksta buvo.
"You stand on the beach and taste the salty smell of the wind that comes from the ocean, and inside you feel the warmth of never ending freedom, and on your lips the bitter, tear - soaked kiss of your lover. [...] In heaven that's all they talk about -the ocean - and how wonderful it is. They talk about the sunsets they have seen. They talk about how the sun turned blood-red before it set. And they talk about how they felt when the sun was loosing its power, and the cold that was coming from the ocean, while the rest of the fire was still glowing."

#15 senelis1

senelis1
  • Nariai
  • 32 Pranešimai:

16 lapkričio 2008 - 11:27

CITATA(nepolitikas @ 2008-10-01 10:45) <{POST_SNAPBACK}>
nei už nei prieš, yra kaune toks darinys, prisimenu, kai ten buvo bazė-deficitų sandėliai, o dabar gražiai sutvarkyti pastatai, teritorija, o 1000 litų pastatas iš viso fantastika. duok dieve, kad visi sąvininkai taip tvarkytų savo turtą, miestas blizgėtų ir nereikėtų verkti, kad kaunas skriaudžiamas

Man 1000 litų pastatas panašus į elevatorių.

#16 ginatv

ginatv
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:

17 lapkričio 2008 - 10:39

Dirbu bazej jau nemazai metu, todel galiu pazvelgti ir kaip darbuotojas, ir kaip vartotojas. Praejusia savaite ieskojom su sunum jam rubu. Zinau bazes galimybes, taciau maniskis yra tikrai ne bazes salininkas, tad ismaisem Akropoli ir kt.panasias parduotuves. Deja, galiu pliusa uzdeti bazei- tokios pat kokybes daiktai bazej tikrai pigesni apie 30 %. Ir isvada- dideliuose prekybos centruose geriau pirkti tada, kai ten vyksta ispardavimai. Priesingu atveju jus bazeje sutaupysite 30-50 %.  Atskira kalba butu apie aptarnavimo kultura, kurios, deja, cia reikia paieskoti. Manau, kad tai lemia darbo salygos- vasara cia karsta, ziema- vesu, todel sunku rasti savizudziu, norinciu dirbti tokiom salygom. Tiesa, dabar atsiranda  jaunu pardaveju, kurios nebenori aukoti jaunystes Akropolio nenormuotom darbo valandom.... Blogiausia URME su masinu parkavimu ir aplamai eismu. Nuolatiniai pranesimai per vietini radija apie ivykusis autoavarijas ispeja-  su lapeliu ant uzpakalinio lango geriau jau cia nelisti smile.gif

#17 zippux

zippux
  • Nariai
  • 2.422 Pranešimai:

18 lapkričio 2008 - 03:47

CITATA(senelis1 @ 2008-11-16 23:27) <{POST_SNAPBACK}>

Labai gražus, išskirtinio dizaino pastatas, man patinka.

#18 Juladas

Juladas
  • Nariai
  • 341 Pranešimai:

18 lapkričio 2008 - 10:48

CITATA(zippux @ 2008-11-18 15:47) <{POST_SNAPBACK}>
Labai gražus, išskirtinio dizaino pastatas, man patinka.

Tikrai neblogas pastatas, tik kol kas nelabai tinkama jam vieta

#19 saverija

saverija
  • Nariai
  • 1.614 Pranešimai:

19 lapkričio 2008 - 08:13

CITATA(senelis1 @ 2008-11-16 23:27) <{POST_SNAPBACK}>

seneliškas tavo požiūris, žmogau!  wink.gif  laugh.gif

#20 zippux

zippux
  • Nariai
  • 2.422 Pranešimai:

19 lapkričio 2008 - 09:15

Kaip jums, netolima bazės ateitis?

Planuojamas statyti prekybos centras "Arka"

Šaltinis: http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=6938

Atsakyti

Vartotojų skaito šią temą: 0