Sezoną pradėjo sėkmingai

2004-06-01

Lietuvos motorlaivių federacijos (LMF) taurės varžybas laimėjo Kauno “MegaSporto” komanda, surinkusi 5000 taškų ir aplenkusi kitą savo miesto ekipą “Kauno motorlaivius” (3740).

Atskirų laivų klasių varžybose pirmąsias vietas užėmė “MegaSporto” atstovai Nerijus Maliauka (JT-250), Laimutis Morkūnas (S-550) ir Tomas Morkūnas (TN-550) bei “Kauno motorlaivių” sportininkai Aivaras Karalius (SN-550), Santa Karaliūtė (TN-400) ir Vytautas Makarskas (O-350).

Lenktynes dėl Aleksandro Romano Bankausko taurės laimėjo “MegaSporto” narys Linas Ambraziūnas, plaukęs TN-400 klasės laivu. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė jo komandos draugai T.Morkūnas ir L.Morkūnas.

Birželio 11-13 dienomis Birštone bus surengtas Lietuvos motorlaivių čempionato pirmasis etapas.