Pergales skina tik LKKA komanda

2006-10-18

LSKL čempionų titulą ginantys Šiaulių universiteto krepšininkai patyrė pirmąjį netikėtą pralaimėjimą

Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) buvo sužaistos penktojo turo dvikovos. Vienintele dar nė sykio nepralaimėjusia komanda išliko Lietuvos kūno kultūros akademija (LKKA), tuo tarpu nė vienos pergalės iškovoti nepavyko Lietuvos žemės ūkio universiteto (LŽŪU) krepšininkams.

KTU nepasinaudojo šansu laimėti

Pirmąją nesėkmę čempionate patyrė namuose žaidę LSKL čempionų titulą ginantys Šiaulių universiteto (ŠU) auklėtiniai, o jų skriaudėjais tapo uostamiesčio studentai (KU). Be šešių pagrindinių krepšininkų rungtyniavę šiauliečiai pralaimėjo 68:80 (13:19, 15:34, 20:12, 20:15).

Dar vienas netikėtas rezultatas užfiksuotas Vilniuje, kur vietos Mykolo Romerio universiteto (MRU) komanda kartu su LSKL varžybose debiutavusiu Vilniaus “Lietuvos ryto” gynėju Mindaugu Lukauskiu 89:86 (26:16, 27:29, 19:22, 17:19) palaužė Kauno technologijos universiteto (KTU) krepšininkus.

Rungtynės nuo pirmųjų minučių vyko atkakliai, tačiau didžiąją laiko dalį kelių taškų persvarą turėjo MRU krepšininkai. 37-ąją minutę KTU lyderis Vytenis Jasikevičius dvitaškiu su bauda sumažino skirtumą iki 75:78. Dar po minutės kauniečiai išsiveržė į priekį 79:78. Nuo šios akimirkos kova vyko taškas į tašką. Likus žaisti 25 sekundes, Gintaras Leonavičius, pataikęs tik vieną baudos metimą, MRU komandą išvedė į priekį 87:86. Tačiau KTU ekipa nepasinaudojo atsiradusiu šansu laimėti. Paskutinės atakos metu kauniečiai prarado kamuolį, kurį perėmęs M.Lukauskis padėjo tašką šioje dvikovoje - 89:86.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Janas Jurgo, 15 - G.Leonavičius, po 14 - A.Montrimas ir M.Lukauskis.

KTU ekipoje nesulaikomas buvo 27 taškus pelnęs V.Jasikevičius. Kauno “Žalgiryje” žaidžiantis gynėjas per 35 minutes pataikė 10 iš 15 dvitaškių, 1 iš 5 tritaškių, 4 iš 6 baudų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir, surinkęs 23 naudingumo balus, tapo naudingiausiu turo žaidėju.

Iškovojo penktąją pergalę

Penktąją pergalę iš eilės iškovojo LKKA krepšininkai, kurie Kauno sporto halėje 95:87 (25:16, 15:27, 29:15, 26:29) įveikė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentus. Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Artūras Milaknis, surinkęs 20 taškų (tritaškiai 5/8), Mindaugas Tamušauskas pridėjo 14.

VGTU komandoje rezultatyviausiai žaidė 20 taškų įmetęs Martynas Girnius.

Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) ekipa 101:78 (29:14, 22:20, 21:16, 29:28) šventė pergalę prieš dar nė karto nelaimėjusį LŽŪU. Ketvirtajame kėlinyje diskvalifikacine pražanga buvo nubaustas LŽŪU puolėjas Remigijus Kazulis.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo 24 taškus pelnęs Darius Griškėnas. LŽŪU komandoje išsiskyrė 21 tašką pelnęs Tomas Rekstys ir 20 įmetęs Vygintas Grinis.

Surengė žaidimą “Studentas savižudis”

Kauno sporto halėje, kur žaidė LKKA ir VGTU komandos, LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas susirungė su atsitiktinai išrinktu LKKA studentu Vytautu.

LSKL prezidentas ir studentas susirungė žaidime “Studentas savižudis”, kuriame reikėjo mesti baudos metimus. Buvusio krepšininko R.Cibausko visi trys metimai buvo netikslūs. Pirmasis Vytauto metimas skriejo pro šalį, tačiau likę trys buvo taiklūs ir jis iškovojo paties varžovo įsteigtą prizą.

Už iškovotą pergalę Vytautas buvo apdovanotas originaliu “Time Team” krepšinio kamuoliu, originaliais “Time Team” marškinėliais bei vakariene penkiems žmonėms bet kurioje pasirinktoje vietoje už 200 litų.