Netikėtai geras KTU startas LSKL čempionate

2009-10-20
DMN, LSKL inf.

Antrąsias rungtynes iš eilės Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionate laimėjo Kauno technologijos universitetas (KTU), namuose 97:72 (16:21, 26:25, 30:11, 25:15) sutriuškinęs Vilniaus pedagoginį universitetą (VPU).

Kauniečiai ilgai vijosi varžovus, kurie pirmavo pirmuosiuose dviejuose kėliniuose. Trečiajame ketvirtyje KTU krepšininkai pribloškė varžovus greičiu ir išsprendė rungtynių baigtį. Pernai net į atkrintamąsias varžybas nepatekęs Kauno universitetas iškovojo jau antrąją pergalę iš eilės ir netikėtai atsidūrė tarp čempionato lyderių.

„Pradėjome sunkiai ir leidome varžovams pirmauti. Trečiajame ketvirtyje vyrai įjungė ketvirtąją „Formulės 1“ pavarą ir skirtumas pasiekė net 30 taškų ribą. Džiaugiuosi šiemetine komanda, kuri maloniai stebina“,- apie ekipą sakė KTU treneris Henrikas Giedraitis.

„Pritrūkom jėgų. Varžovai rūko ir nurūko po didžiosios pertraukos ir pribloškė mus greičiais. Akumuliatoriai buvo nepakrauti“,- automobiliniais terminais kolegai antrino VPU strategas Algimantas Šatas.

KTU - VPU 97:72 (16:21, 26:25, 30:11, 25:15).

KTU: E.Stanionis 30, M.Sapiega 15, M.Stropus 13;

VPU: A.Račkauskas 15, K.Gaška, V.Jatulevičius po 14.