Naujienos trumpai

2007-04-21

SPORTINIAI ŠOKIAI.

Trnavoje (Slovakija) surengtose Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) pasaulio reitingo varžybose sėkmingai pasirodė Kauno “Sūkurio” pora Tomas Slausgalvis ir Gintarė Bankauskaitė. Lotynų Amerikos šokių varžybose jie užėmė 2-ąją vietą, lietuvius aplenkė tik Vengrijos atstovai Andrea Silvestris ir Martina Varadi. Klasikinių šokių turnyro finale kauniečiai liko penkti, o nugalėjo duetas iš Austrijos Romanas Mejeris ir Sireta Silak.

KREPŠINIS.

Vilniaus TEO krepšininkės apgynė Lietuvos čempionių titulą. Atvirojo šalies moterų krepšinio lygos čempionato finalo ketvirtosiose rungtynėse svečiuose vilnietės 86:68 nugalėjo Marijampolės “Arvi” krepšininkes ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3:1. Pirmąsias finalo rungtynes TEO laimėjo 109:64, antrąsias pralaimėjo 62:63, o trečiosiose - vėl šventė pergalę 89:45. Lietuvos čempionėmis vilnietės tapo aštuntą kartą iš eilės ir dešimtą kartą per visą lygos istoriją. Bronzos medalius iškovojo Kauno “Laisvė”.

IMTYNĖS.

Sofijoje (Bulgarija) vykstančiame Europos graikų-romėnų imtynių čempionate Mindaugas Mizgaitis (svorio kategorija iki 120 kg) užėmė aštuntąją vietą. 27-erių metų lietuvis pirmojoje kovoje nugalėjo Prancūzijos atstovą Janiką Ščepaniaką, tačiau ketvirtfinalyje pralaimėjo švedui Jalmarui Šiobergui. Šioje svorio kategorijoje varžėsi 18 dalyvių.

LEDO RITULYS.

Opolėje (Lenkija) surengtą 3-iąjį tarptautinį ledo ritulio turnyrą žinomiems žaidėjams Kšištofui Pavlovskiui ir Zdislavui Trojanovskiui atminti laimėjo Kauno “Sparnų” komanda, vadovaujama Raimundo Vaitkevičiaus. Kauniečiai pirmajame varžybų etape 13:2 sutriuškino Čekijos klubą, 11:4 - Slovakijos atstovus ir 7:4 - Lenkijos ledo ritulininkus, su kuriais dar kartą susitiko finale ir vėl iškovojo pergalę rezultatu 7:3. “Sparnų” ekipoje geru žaidimu išsiskyrė Andrius Poškus, Linas Paražinskas, Erikas Steponaitis, Antanas Patapavičius, Linas Bajorūnas, patikimai vartus saugojo Lukas Jakšys.