Buriuotojams sekėsi skirtingai

2004-08-10

Airijoje pasibaigusiose 2004 metų “Laser Radial” jachtų klasės Europos buriavimo pirmenybėse kaunietis Laurynas Rimšas užėmė vienuoliktąją vietą.

Iš viso pirmenybėse dalyvavo 200 sportininkų, kurie po kvalifikacinių plaukimų buvo išskirstyti į auksinę, sidabrinę ir bronzinę grupes.

Laimėjęs septintąjį plaukimą, Lietuvos buriuotojas auksinėje grupėje prieš paskutinįjį startą pretendavo užimti vietą pirmajame šeštuke. Prieš tai jis dukart finišavo ketvirtas, sykį - antras. Tačiau paskutiniajame plaukime L.Rimšas susidūrė su techninėmis jachtos problemomis ir finišavo tik 30-as.

Kitas kaunietis Linas Ščepinas galutinėje įskaitoje liko 42-as, o antrajame plaukime finišavo antras.

Kiti du Lietuvos buriuotojai Rokas Milevičius ir Vaidas Balčiūnas varžėsi sidabrinėje grupėje, kur užėmė atitinkamai ketvirtąją bei šešioliktąją vietas.