Ketvirtoji jaunųjų žalgiriečių pergalė NKL

2009-12-11
Diena Media inf.

Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ krepšininkai penktadienį „Žalgirio“ treniruočių centre iškovojo ketvirtąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), rezultatu 92:81 užtikrintai įveikę „KK Radviliškis“ ekipą.

Susitikimą jaunieji žalgiriečiai pradėjo puikiai – nesužaidus net keturių minučių po Adomo Drungilo tikslių baudų metimų komandas skyrė dviženklis taškų skaičius (11:1). Akimirkai varžovai atsigavo bei priartėjo iki 11:14, tačiau ketvirčio pabaigoje kauniečiai parodė, kas yra aikštelės šeimininkai bei vėl kiek padidino persvarą – 20:14.

Svečiai nebuvo linkę lengvai pasiduoti ir sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes antrajame kėlinyje priartėjo beveik iki minimumo (22:24). Tiesa, Karolis Babkauskas netruko pridėti dvitaškį (26:22), Rokas Čepanonis neklydo iš vidutinio nuotolio (28:22), o savo progą išnaudojus Mariui Grigoniui žalgiriečiai spurtavo jau 7:0, vėl įgydami saugesnį pranašumą (31:22). Situacija nepakito iki pat didžiosios pertraukos, prieš kurią tritaškį pataikė A.Drungilas (47:35).

Varžovams priartėti aikštelės šeimininkai neleido ir po 15 minučių atokvėpio, įpusėjus kėliniui, kai iš vidutinio nuotolio pataikė Haroldas Venskus, komandas ir toliau skyrė 12 taškų (55:43). Po truputį žalgiriečiai padidino apsukas bei vienu metu, tiksliai metus Arūnui Sakalauskui, pirmavo jau 64:46. Svečiai iš Radviliškio ir toliau buvo bejėgiai prieš kauniečių atakas, o tai leido prieš lemiamas dešimt minučių kauniečiams jaustis komfortabiliai – 73:52.

Lemiamoje rungtynių dalyje varžovams nepavyko pakilti į lemiamą šturmą – aikštelės šeimininkai žaidė ramiai, disciplinuotai bei užtikrintai, o tai leido išsaugoti turėtą persvarą ir į savo sąskaitą įsirašyti ketvirtąją pergalę. Aidint finaliniam teisėjo švilpukui švieslentėje degė džiuginantys skaičiai – 92:81.

„Žalgiris-Sabonio mokykla“: A.Drungilas 19 (8 atk. kam.), K.Babkauskas 18 (7 rez. perd.), R.Čepanonis 14 (5 atk. kam.), A.Sakalauskas 12, T.Jogėla 9, T.Tamošiūnas 7 (3 atk. kam.), M.Kupšas 6, H.Venskus 4, M.Grigonis 3.

„KK Radviliškis”: R.Grigaitis 26, R.Demenius 18, Ž.Kuklierius 11.